Ukraina eesti ukraina

Kodėl verta užsakyti ukrainiečių kalbos vertimus iš „Transly“ vertimų biuro?

Puikus ukrainiečių kalbos vertimas

„Transly“ vertimų biurui suteiktas tarptautinis ISO 17100:2015 kokybės sertifikatas, reiškiantis, kad „Transly“ vertimų biuras atitinka visus vertimo paslaugų teikimo reikalavimus. Iš mūsų užsakyti ukrainiečių kalbos vertimai išlaikys originalią teksto prasmę, bus be klaidų ir natūraliai skambės skaitančiajam. Štai kodėl vertimo procese atsižvelgiame į numatytą teksto prasmę ir perteikiame ją skaitytojui ar naudotojui lengvai suprantama forma. Tvirtai tikime, kad gerą ukrainiečių kalbos vertimą lengvai supras ukrainietiškai kalbantis verslo partneris, klientas ar kolega, nepriklausomai nuo jų kilmės ir gimtosios kalbos. Atliekame tikslius ir terminologiškai teisingus vertimus. Norėdami pasiekti geriausius rezultatus, paprašysime papildomos informacijos ir, jei reikia, peržiūrėsime šaltinio tekstą. Jei norite įsitvirtinti Ukrainos rinkoje, galime lokalizuoti vertimą Ukrainos auditorijai – tai ypač svarbu verčiant svetaines, rinkodaros tekstus, saugos duomenų lapus ir pan.

Ukraina tõlge

Greiti ukrainiečių kalbos vertimai

Dirbame greitai. Dėl puikių „Transly“ techninių galimybių, kvalifikuotų vertėjų ir sklandžių procesų mūsų vertimai taip pat atliekami greičiau. Nuolat dedame visas pastangas, kad atsakytume jums kaip įmanoma greičiau bei pasiūlytume geriausias kainas. Jei reikia, galime dar labiau pagreitinti procesą ir vieną projektą paskirdami keliems vertėjams vienu metu. Sparčiai besivystanti neuroninio mašininio vertimo technologija padeda papildomai pagerinti mūsų darbo našumą. Šiuolaikinė vertimo programinė įranga, aptinkanti pasikartojimus tekste, dar labiau padeda paspartinti mūsų darbo procesą. Verčiant į ukrainiečių kalbą, efektyviai laikomės proceso, išlaikome lankstumą, greitai priimame sprendimus. Galime drąsiai teigti, kad „Transly“ yra viena iš greičiausių vertimo paslaugų teikėjų šioje srityje.

Kiire ukraina tõlge

Ukrainiečių kalbos vertimai už puikią kainą

„Transly“ siūlo geriausią vertimų kainos ir kokybės santykį. Mūsų vertimo projektai vykdomi naudojant moderniausias technologijas, o prie jų dirba magistro laipsnius turintys vertėjai bei profesionalūs redaktoriai. Kadangi naudojame išmanią vertimo programinę įrangą ir nuolat tobulinamas mašininio vertimo technologijas, galime pasiūlyti itin palankią kainą ukrainiečių kalbos vertimams. Taip pat siūlome nuolaidą už tekste pasikartojančius segmentus. Tai ypač svarbu nuolatiniams partneriams: kuo daugiau panašių tekstų verčiame, tuo mažesnę vertimo kainą galime pasiūlyti savo lojaliems klientams. Kiekvieną segmentą verčiame tik vieną kartą, tad už jį taip pat turėsite mokėti tik vieną kartą. Tad galite būti tikri, kad pateikiame jums geriausią pasiūlymą.

Soodne ukraina tõlge

Sklandus vertimo procesas

Padėsime vertimo procesą padaryti kuo sklandesnį ir patogesnį. Turėdami daug žinių ir patirties, sugebėjome sukurti sprendimus, leidžiančius mums sistemingai valdyti vertimus, sykiu naudoti vertimo atmintis, terminų bazes ir centrinę darbo srauto sistemą. Žinome, kad projektų valdymas apima daug daugiau nei tik teksto vertimą iš vienos kalbos į kitą. Norint užtikrinti streso nekeliančią užsakymo patirtį, skaidrų biudžetą ir laiku atliekamus ukrainiečių kalbos vertimus, būtina turėti sklandų darbo procesą. Tad sumažinome arba automatizavome visas daug laiko reikalaujančias standartines procedūras. Galite būti tikri, kad tiek biudžetas, tiek vertimo terminas atitiks jūsų didžiausius lūkesčius.

Mugav ukraina tõlge

Konfidencialumas garantuojamas

Garantuojame visų tekstų konfidencialumą. Skaitmeninė sauga, duomenų apsauga ir konfidencialumas yra aspektai, į kuriuos savo darbe žiūrime labai rimtai. Į vertimo paslaugų sutartį įeina konfidencialumo reikalavimas. Jei reikia, taip pat galime sudaryti atskirą susitarimą dėl konfidencialumo. Vertimo programinės įrangos ir patikimo saugojimo serverio naudojimas padeda sumažinti duomenų nutekėjimo riziką. Kadangi naudojama vertimo programinė įranga, failų nereikia siųsti el. paštu, o tai padeda išvengti duomenų nutekėjimo ir klaidingai nusiunčiamų el. laiškų. Be to, į mūsų vertimo procesą integruotas kopijos kūrimas realiuoju laiku, tad jūsų ukrainiečių kalbos vertimai su mumis išlieka saugūs.

Konfidentsiaalne ukraina tõlge

Visos su vertimu susijusios paslaugos iš vienos agentūros

Norime, kad jūsų bendradarbiavimas su mumis būtų kuo patogesnis. Darysime viską, kad patenkintume visus jūsų pageidavimus dėl vertimo, redagavimo ir turinio kūrimo, taip pat viską, kas susiję su šiomis paslaugomis. Todėl siūlome ir paieškos optimizavimo paslaugą išverstoms svetainėms, ir lokalizavimo paslaugą internetinėms parduotuvėms. Mūsų paslaugos taip pat apima vertimo konsultacijas, vertimo kokybės vertinimą, įgarsinimą ir dubliavimą. Be to, džiaugiamės galėdami pasiūlyti verstų tekstų maketavimo, dizaino ir spausdinimo paslaugas. Taigi, visas su ukrainiečių kalbos vertimu susijusias paslaugas lengvai ir patogiai rasite vienoje vietoje.

Ukraina tõlkebüroo

Külli

Külli yra mūsų vyriausioji vertimo specialistė. Ji studijavo vertimą Talino universitete ir jau daugiau nei 15 metų dirba vertėja. Külli yra perfekcionistė, jos netenkina rezultatas, kuris nėra bent jau optimalus. Jos unikalus gebėjimas yra greitasis skaitymas. Ji puikiai supranta techniką ir geba itin tiksliai numatyti būsimas tendencijas.

Toimetaja tegevjuht

„Transly“ vertimų biuras siūlo profesionalius vertimus, kurie taupo jūsų laiką ir pinigus.

Norėdami pateikti užsakymą, atsiųskite mums el. laišką arba užpildykite užklausos formą ir nurodykite šią informaciją:

  • kokios paslaugos jus domina;
  • kokiomis kalbomis jums reikia paslaugos;
  • koks yra paslaugos terminas.

Pateikdami užklausą taip pat palikite bet kokią papildomą informaciją arba failą, kad galėtume viską išanalizuoti ir pateikti tikslią kainą.

Per valandą susisieksime su jumis ir pateiksime pasiūlymą.

Saada_päring

Kurią ukrainiečių kalbos vertimo paslaugą turėčiau rinktis?

Techninių tekstų vertimas į ukrainiečių kalbą

Techninis vertimas apima tokias sritis kaip inžinerija, statyba, aplinkos apsauga ir technologijos, informacinės technologijos, transportas, automatika ir kt. Dažniausiai pasitaikantys tekstų tipai, kuriems reikalingas techninis vertimas, yra, pavyzdžiui, naudotojo vadovai, saugos instrukcijos, greito paleidimo vadovai, sąrankos vadovai, ataskaitos ir programos. Techninis vertimas sudaro labai svarbią „Transly“ teikiamų paslaugų dalį. Verčiame vartotojo vadovus ir su IT susijusius tekstus į ukrainiečių kalbą, lokalizuojame programas ukrainietiškai kalbančiai rinkai, siūlome daug kitų paslaugų.

Tehnikateksti tõlkimine ukraina keelde

Internetinių puslapių vertimas į ukrainiečių kalbą

Internetinių svetainių vertimas yra viena iš populiariausių mūsų teikiamų vertimo paslaugų. Kokybiškas internetinės svetainės vertimas padeda kurti patikimą įmonės įvaizdį. Dėl šios priežasties mes patogiai, greitai ir kokybiškai išversime į ukrainiečių kalbą jūsų įmonės internetinę svetainę. Vietoj rankinio internetinių tekstų kopijavimo ir skelbimo naudojame naują technologiją, su kuria galime automatiškai eksportuoti internetinių svetainių tekstus ir importuoti vertimus. „Transly“ ukrainiečių kalbos vertėjai ir redaktoriai išmano SEO principus, todėl svetainių, internetinių tekstų bei tinklaraščių vertimo procese nuolat atsižvelgiama į strateginius raktinius žodžius.

Kodulehe tõlkimine ukraina keelde

Ekonominių tekstų vertimas į ukrainiečių kalbą

Ekonominių tekstų vertimas į ukrainiečių kalbą – svarbi sritis, apimanti metinių ataskaitų ukrainiečių kalbos vertimus, taip pat apskaitos dokumentų, banko išrašų, mokėjimo įrodymų ir kt. vertimą į ukrainiečių kalbą. „Transly“ gali pasiūlyti daug privalumų, jeigu planuojate įsigyti ekonominių tekstų ukrainietišką kalbos vertimą, pvz. finansų žodyno ir apskaitos bei bankininkystės terminijos išmanymą, konfidencialumą, greitį, gerą bendravimą, puikų kainos ir kokybės santykį.

Majandustõlge ukraina keelde

Teisinių tekstų vertimas į ukrainiečių kalbą

Teisinis vertimas į ukrainiečių kalbą apima sutarčių, teismo dokumentų ir teisės aktų vertimą. Vadovaudamiesi ISO sertifikuotais kokybės procesais, atliekame tikslius ir terminologiškai teisingus teisinių tekstų vertimus į ukrainiečių kalbą. „Transly“ laikosi griežtų asmens duomenų apsaugos taisyklių ir konfidencialumo reikalavimų, kurie yra ypač svarbūs teisiniams vertimams.

Õigustekstide tõlkimine ukraina keelde

Rinkodaros tekstų vertimas į ukrainiečių kalbą

Rinkodaros teksto vertimas į ukrainiečių kalbą gali būti laikomas sėkmingu, kai ukrainiečių kalba tiksliai perteikiama žinutė, vertimas atspindi prekės ženklo vertybes ir stilių, o, svarbiausia, ukrainiečių kalbos vertimas skamba natūraliai. Rinkodaros tekstų vertimus į ukrainiečių kalbą apima produktų aprašymų, svetainių, internetinių parduotuvių, apžvalgų, straipsnių, šūkių, reklamų, kampanijų pranešimų, pardavimo pasiūlymų, įmonės misijų ar vizijų arba prekės ženklo vertybių vertimai. „Transly“ siūlo ne tik profesionalius rinkodaros tekstų vertimus, bet ir lokalizavimo, ir perkūrimo ukrainiečių kalba arba kūrybinio vertimo į ukrainiečių kalbą paslaugas.

Turundusteksti tõlkimine ukraina keelde

Mokslinių tekstų vertimas į ukrainiečių kalbą

Mokslinių tekstų vertimas į ukrainiečių kalbą – viena pagrindinių mūsų teikiamų paslaugų. Mūsų klientai: Talino universitetas, Talino technologijos universitetas, Estijos mokslinių tyrimų taryba, Estijos geologijos tarnyba, Estijos aplinkos tyrimų centras, „Praxis“ politikos studijų centras, Estijos švietimo ir mokslinių tyrimų ministerija ir kt. Versdami mokslinius straipsnius ar daktaro disertacijas į ukrainiečių kalbą, ypatingą dėmesį skiriame atitinkamai terminologijai ir glaudžiai bendradarbiaujame su klientu, kad užtikrintume kokybišką vertimą.

Teadusteksti tõlkimine ukraina keelde

Medicininių tekstų vertimas į ukrainiečių kalbą

Medicininis vertimas apima, be kita ko, medicinos prietaisų naudotojo vadovų vertimą, informacijos apie vaistus, pacientų informacinių lapelių, medicinos bylų, farmacinių tyrimų ir kt. vertimą. Visiems mūsų ukrainiečių kalbos vertimams taikomas ISO standarto kokybės užtikrinimo procesas, kuris garantuoja, kad vertimai į ukrainiečių kalbą bus tikslūs, atlikti laiku ir atitiks kitus kokybės standarto reikalavimus. Kiti privalumai pasirinkus „Transly“ – konfidencialumas, greitis ir puikus kainos ir kokybės santykis.

Meditsiiniteksti tõlkimine ukraina keelde

Saugos duomenų lapų vertimas į ukrainiečių kalbą

Saugos duomenų lapas – dokumentas, pateikiantis informaciją apie tai, kaip užtikrinti saugų cheminės medžiagos naudojimą visoje tiekimo grandinėje. Kadangi kiekvienas saugos duomenų lapo tiekėjas yra atsakingas už saugos duomenų lapo turinį, saugos duomenų lapų vertimą į ukrainiečių kalbą geriausia patikėti „Transly“ vertimų biurui. Ne tik verčiame tekstą, bet ir nustatome galimus esminius jo trūkumus ar neatitikimus. Turime didelę patirtį verčiant saugos duomenų lapus į ukrainiečių kalbą. Siekdami užtikrinti, kad jūsų saugos duomenų lapų vertimai būtų teisingi, aiškūs ir tikslūs, visada sekame naujausius atitinkamus teisės aktus ir oficialią terminologiją.

Ohutuskaartide tõlkimine ukraina keelde

Lokalizavimas ukrainiečių kalba

Programinės įrangos lokalizavimas yra kompiuterinės programos ar mobiliosios programos vertimas ir pritaikymas Ukrainos rinkai. Programinės įrangos lokalizavimo metu atsižvelgiama į Ukrainos vartotojų poreikius ir įpročius. Programinės įrangos lokalizavimo darbus „Transly“ patiki profesionaliems vertėjams, kurie turi technologinių žinių ir kuriems ukrainiečių kalba yra gimtoji.

Tarkvara lokaliseerimine ukraina

Ukrainiečių kalbos vertimo žodžiu paslaugos

Interpreting, whispered interpreting, remote interpreting, conference interpreting and consecutive interpreting are Ukrainian translation services that are needed at events, meetings, training courses, notarial transactions, etc. Transly’s Ukrainian interpreters are highly trained professionals with lengthy experience in a variety of fields. We will help you choose an interpreting service that best meets your needs.

Suuline tõlge ukraina keelde

Prisiekusio vertėjo paslauga verčiant į ukrainiečių kalbą

Bendradarbiaujame su prisiekusiais ukrainiečių kalbos vertėjais , tad siūlome sertifikuotą oficialių dokumentų vertimą į ukrainiečių kalbą. Prisiekęs ukrainiečių kalbos vertėjas prisiima atsakomybę už vertimo teisingumą savo parašu ir antspaudu. Jei reikalingas sertifikuotas ukrainiečių kalbos vertimas, pavyzdžiui, teikiant prašymą priimti į mokyklą, keliaujant ar teismo procese, tik prisiekę vertėjai yra kompetentingi išversti tokius dokumentus į ukrainiečių kalbą.

Vandetõlge ukraina keelde

Geriausias vertimas – žmogaus indėlio ir technologijų rezultatas. Pasinaudokite geriausiomis „Transly“ vertimų biuro paslaugomis.

Vertimų kalbos

Lietuvių-ukrainiečių ir ukrainiečių-lietuvių vertimas

Daugiau nei du milijonai žmonių kalba lietuvių kalba kaip gimtąja kalba. „Transly“ į lietuvių kalbą verčia interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš lietuvių kalbos į ukrainiečių kalbą. Atsiųskite mums lietuvių-ukrainiečių-lietuvių kalbos vertimo užklausą! Lauksime jūsų užklausų.

leedu tõlge

Latvių-ukrainiečių ir ukrainiečių-latvių vertimas

Daugiau nei vieno milijono žmonių gimtoji kalba yra latvių. Į latvių kalbą verčiame interneto svetaines, internetines parduotuves, produktų duomenų lapus, katalogus, rinkodaros tekstus, dokumentus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš latvių į ukrainiečių kalbą. Atsiųskite mums latvių-ukrainiečių-latvių kalbos vertimo užklausą! Lauksime jūsų užklausų.

läti tõlge

Lenkų-ukrainiečių ir ukrainiečių-lenkų vertimas

Lenkų kalba visame pasaulyje kalba 38 milijonai žmonių. Į lenkų kalbą verčiame interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš lenkų kalbos į ukrainiečių kalbą. Atsiųskite mums lenkų-ukrainiečių-lenkų vertimo užklausą!

Poola tõlge

Anglų-ukrainiečių ir ukrainiečių-anglų vertimas

Angliškai kalba 1,5 mlrd. žmonių visame pasaulyje! „Transly“ į anglų kalbą verčia interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš anglų kalbos į ukrainiečių kalbą. Atsiųskite mums anglų-ukrainiečių-anglų kalbos vertimo užklausą!

inglise tõlge

Suomių-ukrainiečių ir ukrainiečių-suomių vertimas

Daugiau nei penki milijonai žmonių kalba suomiškai. „Transly“ į suomių kalbą verčia interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš suomių kalbos į ukrainiečių kalbą. Atsiųskite mums suomių-ukrainiečių-suomių kalbos vertimo užklausą!

soome tõlge

Estų-ukrainiečių ir ukrainiečių-estų vertimas

Maždaug milijono žmonių gimtoji kalba yra estų. „Transly“ į estų kalbą verčia interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš estų kalbos į ukrainiečių kalbą. Atsiųskite mums ukrainiečių-estų-ukrainiečių kalbos vertimo užklausą!

estonian translation

Vokiečių-ukrainiečių ir ukrainiečių-vokiečių vertimas

Padarius rašybos klaidą vokiečiai į ją žiūrės labai nepalankiai. „Transly“ į vokiečių kalbą verčia interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš vokiečių kalbos į ukrainiečių kalbą. Atsiųskite mums vokiečių-ukrainiečių-vokiečių kalbos vertimo užklausą! Lauksime jūsų užklausų.

saksa-tõlge

Norvegų-ukrainiečių ir ukrainiečių-norvegų vertimas

Apie 5 mln. žmonių gimtoji kalba yra norvegų. „Transly“ į norvegų kalbą verčia interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš norvegų kalbos į ukrainiečių kalbą. Atsiųskite mums norvegų-ukrainiečių-norvegų kalbos vertimo užklausą!

norra tõlge

Prancūzų-ukrainiečių ir ukrainiečių-prancūzų vertimas

Ar žinojote, kad daugiau nei 200 milijonų žmonių visame pasaulyje kalba prancūziškai? Į prancūzų kalbą verčiame interneto svetaines, meniu, sutartis, rinkodaros tekstus ir daugelį kitų tekstų. Taip pat verčiame iš prancūzų kalbos į ukrainiečių kalbą. Atsiųskite mums prancūzų-ukrainiečių-prancūzų kalbos vertimo užklausą!

prantsuse-tõlge

Ispanų-ukrainiečių ir ukrainiečių-ispanų vertimas

Ispanų-ukrainiečių ir ukrainiečių-ispanų vertimas. Ar žinojote, kad Europos ispanų kalba ir Lotynų Amerikos ispanų kalba skiriasi viena nuo kitos? „Transly“ verčia interneto svetaines, sutartis ir daug kitų dalykų į jums reikalingą ispanų kalbos dialektą. Taip pat verčiame iš ispanų kalbos į ukrainiečių kalbą. Siųskite mums užklausą dėl ispanų kalbos vertimo!

ispanų kalbos vertimas

Italų-ukrainiečių ir ukrainiečių-italų vertimas

Italų kalba visame pasaulyje šneka maždaug 85 milijonai žmonių. Į italų kalbą verčiame interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš italų kalbos į ukrainiečių kalbą. Atsiųskite mums italų-ukrainiečių-italų kalbų vertimo užklausą! Lauksime jūsų užklausų.

Itaalia tõlge

Rusų-ukrainiečių ir ukrainiečių-rusų vertimas

Ar žinojote, kad rusiškose svetainėse kreipiantis į skaitytoją yra įprasta vartoti formalųjį jūs? „Transly“ į nepriekaištingą rusų kalbą verčia interneto svetaines, produktų aprašymus, sutartis ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš rusų kalbos į ukrainiečių kalbą. Atsiųskite mums rusų-ukrainiečių-rusų kalbos vertimo užklausą!

vene tõlge

Patikėkite mums savo vertimus. „Transly“ vertimų biuro vertėjai verčia greitai ir kokybiškai.

Dažniausiai užduodami klausimai apie ukrainiečių kalbos vertimus

Kodėl verta versti į ukrainiečių kalbą?

Ukrainiečių kalbos vertimo paslauga nuolat populiarėja dėl augančio ukrainietiškai kalbančių gyventojų skaičiaus. Ukrainiečių kalba taip pat yra simbolis, vaizduojantis tautos nepriklausomybę, o tai pabrėžia būtinybę turėti tekstus ukrainiečių kalba. Dėl audringos šalies istorijos ukrainiečių kalba buvo smarkiai menkinama ir savo šalyje dažnai išlikdavo pavaldi rusų kalbai.

Nors dauguma vietinių ukrainiečių taip pat laisvai kalba rusų kalba, informacijos vertimas į ukrainiečių kalbą pabrėžia ukrainiečių kalbos svarbą ir žmonių autonomiją.

Maždaug 45 milijonai žmonių visame pasaulyje kalba ukrainiečių kalba, iš kurių 40 milijonų yra gimtakalbiai. Už Ukrainos ribų gyvenančių ukrainiečių daugiausia Rusijoje, Lenkijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Kanadoje. Todėl vertimas į ukrainiečių kalbą yra būtinas dėl didelės auditorijos.

Daugelis gali nustebti sužinoję, kad nemaža ukrainietiškai kalbanti bendruomenė taip pat gyvena ir Pietų Amerikoje. Pavyzdžiui, Brazilijoje gyvena 600 000 ukrainiečių bendruomenė, kurios protėviai XIX a. pabaigoje migravo į Pietų Ameriką.

Daugeliu atžvilgių ukrainiečiai Brazilijoje išlaiko savo kalbą, kultūrą pagal senąsias XIX a. tradicijas: pamaldos vyksta senose medinėse bažnyčiose su svogūno formos kupolais, o jų šnekamoji kalba atkartoja tarmę, kuria tuo metu kalbėta Vakarų Ukrainoje.

Ukrainiečių kalbos vertimai pasiekia daugybę žmonių visame pasaulyje. Kvalifikuoti „Transly“ vertimų biuro vertėjai garantuoja greitą, tikslų ir sklandų ukrainiečių kalbos vertimų pristatymą mūsų klientams.

Kaip turėtumėte pateikti užklausą dėl ukrainiečių kalbos vertimo?

Pildydami užklausą dėl ukrainiečių kalbos vertimo, jeigu turite tokią galimybę, pridėkite originalų tekstą. Jeigu originalus tekstas dar nėra paruoštas, nurodykite apytikslį reikiamų išversti žodžių skaičių. Taip pat nurodykite vertimo tikslą ir papildomą informaciją apie vertimo teksto skaitytojus. Galiausiai nurodykite terminą, reikiamą formatą ir visus su vertimu susijusius pageidavimus.

Kaip nustatoma vertimo kaina?

Ukrainiečių kalbos vertimo kainą labiausiai lemia teksto paskirtis, pvz., reklaminių tekstų vertimai bendromis temomis yra pigesni nei medicininių tekstų vertimai, nes pastariesiems reikalingas specialistas vertėjas, redaktorius ar ekspertas terminologiniam tikslumui užtikrinti. Mes nuolatiniams klientams siūlome nuolaidų sistemą, nes naudojame specialią vertimo programinę įrangą, kuri leidžia suskaičiuoti besikartojančius segmentus. Tokiu būdu mūsų klientai gali sutaupyti, jeigu tekste aptinkama nemažai pasikartojančių segmentų.

Kokie yra dažniausi ukrainiečių kalbos vertimo užsakymai?

Dauguma ukrainiečių vertimų užsakymų yra susiję su dokumentais, laiškais, sutartimis, informacine medžiaga, rinkodaros tekstais, pagrindiniais tinklalapio puslapiais, programomis ir vartotojo vadovais. Mes taip pat į ukrainiečių kalbą verčiame teisinius tekstus ir grožinę literatūrą. Savo klientams siūlome greitąjį vertimą į ukrainiečių kalbą. Tokiu būdu, jeigu jums reikalingas greitas vertimas, padėsime rasti tinkamiausią sprendimą šiam poreikiui įgyvendinti kartu užtikrindami aukštą vertimo kokybę.

Kokia yra ukrainiečių kalbos kilmė?

Ukrainiečių kalba (kas ukrainietiškai būtų українська мова) – tai žavi ir ekspresyvi kalba, kuri laikoma senosios rytų slavų kalbos palikuone. Senoji rytų slavų kalba susiformavo IX amžiuje Kijevo Rusioje, ankstyvojoje feodalinėje valstybėje, apėmusioje dabartinės Ukrainos, Rusijos ir Baltarusijos teritorijas, kurios sostinė buvo Kijevas.

XIV ir XV a. senosios rytų slavų kalbos išsiskyrė ir atsirado ukrainiečių, baltarusių, rusinų ir rusų kalbos. Iš šių kalbų baltarusių kalba yra artimiausia ukrainiečių kalbai – kalbininkų vertinimu, abiejų kalbų leksika sutampa 84 %.

Ukrainiečių kalba išleista daugybė poezijos, prozos ir filosofinių tekstų, o seniausias žinomas literatūrinis tekstas ukrainiečių kalba aptiktas 1798 m. Tai Ivano Kotliarevskio epas „Eneida“ (ukrainietiškai būtų Енеїда), parašytas to meto ukrainiečių liaudies kalba ir pasižymintis tokia satyra, kad išvengė cenzūros tiek Rusijos imperijoje, tiek Sovietų Sąjungoje.

Kokios yra ukrainiečių kalbos ypatybės?

Ukrainiečių kalba turi septynis gramatinius linksnius. Kitaip nei kitose rytų slavų kalbose, ukrainiečių kalboje taip pat yra vokatyvinis linksnis, kuris vartojamas norint į ką nors tiesiogiai kreiptis.

Ukrainiečių kalba garsėja turtingu sinonimų žodynu: pavyzdžiui, žodis „horizontas“ turi 12 sinonimų, o žodis „trenkti“ – net 45 sinonimus.

Ukrainiečiai mano, kad jų kalba kalbų grožio konkurse buvo pripažinta antrąja melodingiausia kalba ir trečiąja gražiausia kalba po prancūzų ir persų kalbų.

Nepriklausomai nuo to, ar kada nors vyko kalbos grožio konkursas, ar ne, ukrainiečių kalba iš prigimties yra graži ir melodinga dėl to, kad joje sklandžiai dera balsės ir priebalsės.

Kuo ukrainiečiai prisidėjo prie pasaulio kultūros?

Daugybė visame pasaulyje žinomų menininkų ir kūrybingų talentų yra kilę iš Ukrainos. Tarp jų yra rašytojas Nikolajus Gogolis, poetė Ana Achmatova, aktorės Milla Jovovich ir Mila Kunis, taip pat aktorius ir režisierius Lee Strasbergas – visi šie asmenys turi ukrainietiškų šaknų.

Ukrainiečių folkloras prisidėjo prie pasaulinės muzikos. Populiarią kalėdinę giesmę „Varpų giesmė“ sukūrė ukrainiečių kompozitorius Mykola Leontovyčius. Ji sukurta pagal ukrainiečių liaudies dainą „Щедрик“ („Shchedryk“).

Kokie yra ukrainiečiai?

Ukrainiečiai yra žinomi dėl savo geranoriškumo, punktualumo ir mandagumo tiek profesiniame, tiek privačiame gyvenime. Komandinis darbas ir pagalba kitiems yra labai vertinami. Jie dėmesingi ir atidūs kitiems, tad profesionalus bendravimas su ukrainiečiais vyksta sklandžiai ir maloniai.

Nepaisant to, kad ukrainiečiai uoliai mokosi įvairių kalbų, jiems labai patinka, kai su jais pasisveikinama keliomis frazėmis jų gimtąja kalba. Žemiau pateikiamos kelios naudingos frazės būsimam pokalbiui ar susirašinėjimui su ukrainiečiais:

Sveiki! – Вітаю! (vitaiu)

Sveiki atvykę! – Ласкаво просимо! (laskavo prosymo)

Malonu su jumis susipažinti! – Приємно познайомитися! (pryiemno poznaiomytysia)

Viso gero! – До побачення! (do pobachennia)

Ačiū! – Дякую! (diakuiu)

Prašom! – Прошу! (proshu)

Skaityti daugiau

VERTIMŲ BIURAS, VERTIMAI RAŠTU, REDAGAVIMAS, TURINIO KŪRIMAS, VERTIMO PASLAUGOS, APIE MUS

Mūsų klientai

Admiral Markets Tallinn
allies tallinnas
Balti-Logistika Tallinn
Baltika tallinn
bcs itera tallinnas
Beckhoff tallinn
Bolt tallinn
CGI_Tallinn
elsavie_logo_Tallinn
esplan tallinn
Esto Tallinn
Fortum tallinn
hemles tallinn
ideal tallinnas
Infragate Tallinn
KPMG tallinnas
Maxima tallinn
merko Tallinnas
monestro
Moneyflow tallinn
Montonio tallinnas
Nexd tallinn
Tallinna tehnikaülikool
netgroup tallinnas
newsec tallinnas
Nobel digital tallinn
nordecon tallinnas
Printall tallinnas
Synerall tallinnas

Patikėkite savo vertimą mums. „Transly“ vertimų biuras teikia greitas ir kokybiškas paslaugas.

SUSISIEKITE SU MUMIS, NEKANTRAUJAME SU JUMIS PABENDRAUTI

Įrašykite savo el. pašto adresą, pridėkite reikiamus failus ir pateikite užklausą. Lauksime jūsų užklausų.