prantsuse-tõlge

Kodėl verta užsakyti prancūzų kalbos vertimus iš „Transly“ vertimų biuro?

Puikūs prancūzų kalbos vertimai

„Transly“ vertimų biurui suteiktas tarptautinis ISO 17100:2015 kokybės sertifikatas, reiškiantis, kad „Transly“ vertimų biuras atitinka visus vertimo paslaugų teikimo reikalavimus. Iš mūsų užsakyti prancūzų kalbos vertimai išlaikys originalią teksto prasmę, bus be klaidų ir natūraliai skambės skaitančiajam. Štai kodėl vertimo procese atsižvelgiame į numatytą teksto prasmę ir perteikiame ją skaitytojui ar naudotojui lengvai suprantama forma. Tvirtai tikime, kad gerą prancūzų kalbos vertimą lengvai supras prancūziškai kalbantis verslo partneris, klientas ar kolega, nepriklausomai nuo jų kilmės ir gimtosios kalbos. Atliekame tikslius ir terminologiškai teisingus teisinius vertimus. Norėdami pasiekti geriausius rezultatus, paprašysime papildomos informacijos ir, jei reikia, peržiūrėsime šaltinio tekstą. Jei norite įsitvirtinti Prancūzijos rinkoje, galime lokalizuoti vertimą Prancūzijos auditorijai – tai ypač svarbu verčiant svetaines, rinkodaros tekstus, saugos duomenų lapus ir pan.

prantsuse tõlge

Greiti prancūzų kalbos vertimai

Dirbame greitai. Dėl puikių „Transly“ techninių galimybių, kvalifikuotų vertėjų ir sklandžių procesų mūsų vertimai taip pat atliekami greičiau. Nuolat dedame visas pastangas, kad atsakytume jums kaip įmanoma greičiau bei pasiūlytume geriausias kainas. Jei reikia, galime dar labiau pagreitinti procesą ir vieną projektą paskirdami keliems vertėjams vienu metu. Sparčiai besivystanti neuroninio mašininio vertimo technologija padeda papildomai pagerinti mūsų darbo našumą. Šiuolaikinė vertimo programinė įranga, aptinkanti pasikartojimus tekste, dar labiau padeda paspartinti mūsų darbo procesą. Verčiant į prancūzų kalbą, efektyviai laikomės proceso, išlaikome lankstumą, greitai priimame sprendimus. Galime drąsiai teigti, kad „Transly“ yra viena iš greičiausių vertimo paslaugų teikėjų šioje srityje.

kiire prantsuse tõlge

Nebrangus prancūzų vertimas

„Transly“ siūlo geriausią vertimų kainos ir kokybės santykį. Mūsų vertimo projektai vykdomi naudojant moderniausias technologijas, o prie jų dirba magistro laipsnius turintys vertėjai bei profesionalūs redaktoriai. Kadangi naudojame išmanią vertimo programinę įrangą ir nuolat tobulinamas mašininio vertimo technologijas, galime pasiūlyti itin palankią kainą prancūzų kalbos vertimui. Taip pat siūlome nuolaidą už tekste pasikartojančius segmentus. Tai ypač svarbu nuolatiniams partneriams: kuo daugiau panašių tekstų verčiame, tuo mažesnę vertimo kainą galime pasiūlyti savo lojaliems klientams. Kiekvieną segmentą verčiame tik vieną kartą, tad už jį taip pat turėsite mokėti tik vieną kartą. Tad galite būti tikri, kad pateikiame jums geriausią pasiūlymą.

soodne prantsuse tõlge

Sklandus vertimo procesas

Padėsime vertimo procesą padaryti kuo sklandesnį ir patogesnį. Turėdami daug žinių ir patirties, sugebėjome sukurti sprendimus, leidžiančius mums sistemingai valdyti vertimus, sykiu naudoti vertimo atmintis, terminų bazes ir centrinę darbo srauto sistemą. Žinome, kad projektų valdymas apima daug daugiau nei tik teksto vertimą iš vienos kalbos į kitą. Norint užtikrinti streso nekeliančią užsakymo patirtį, skaidrų biudžetą ir laiku atliekamus prancūzų kalbos vertimus, būtina turėti sklandų darbo srautą. Tad sumažinome arba automatizavome visas daug laiko reikalaujančias standartines procedūras. Galite būti tikri, kad tiek biudžetas, tiek vertimo terminas atitiks jūsų didžiausius lūkesčius.

mugav prantsuse tõlge

Konfidencialumas garantuojamas

Garantuojame visų tekstų konfidencialumą. Skaitmeninė sauga, duomenų apsauga ir konfidencialumas yra aspektai, į kuriuos savo darbe žiūrime labai rimtai. Į vertimo paslaugų sutartį įeina konfidencialumo reikalavimas. Jei reikia, taip pat galime sudaryti atskirą susitarimą dėl konfidencialumo. Vertimo programinės įrangos ir patikimo saugojimo serverio naudojimas padeda sumažinti duomenų nutekėjimo riziką. Kadangi naudojama vertimo programinė įranga, failų nereikia siųsti el. paštu, o tai padeda išvengti duomenų nutekėjimo ir klaidingai nusiunčiamų el. laiškų. Be to, į mūsų vertimo procesą integruotas kopijos kūrimas realiuoju laiku, tad jūsų prancūzų kalbos vertimai su mumis yra saugūs.

konfidentsiaalne prantsuse tõlge

Visos su vertimu susijusios paslaugos iš vienos agentūros

Norime, kad jūsų bendradarbiavimas su mumis būtų kuo patogesnis. Darysime viską, kad patenkintume visus jūsų pageidavimus dėl vertimo, redagavimo ir turinio kūrimo, taip pat viską, kas susiję su šiomis paslaugomis. Todėl siūlome ir paieškos optimizavimo paslaugą išverstoms svetainėms, ir lokalizavimo paslaugą internetinėms parduotuvėms. Mūsų paslaugos taip pat apima vertimo konsultacijas, vertimo kokybės vertinimą, įgarsinimą ir dubliavimą. Be to, džiaugiamės galėdami pasiūlyti verstų tekstų maketavimo, dizaino ir spausdinimo paslaugas. Taigi, visas su prancūzų kalbos vertimu susijusias paslaugas lengvai ir patogiai rasite vienoje vietoje.

prantsuse tõlkebüroo

Külli

Külli yra mūsų vyriausioji vertimo specialistė. Ji studijavo vertimą Talino universitete ir jau daugiau nei 15 metų dirba vertėja. Külli yra perfekcionistė, jos netenkina rezultatas, kuris nėra bent jau optimalus. Jos unikalus gebėjimas yra greitasis skaitymas. Ji puikiai supranta techniką ir geba itin tiksliai numatyti būsimas tendencijas.

Toimetaja tegevjuht

„Transly“ vertimų biuras siūlo profesionalius vertimus, kurie taupo jūsų laiką ir pinigus.

Norėdami pateikti užsakymą, atsiųskite mums el. laišką arba užpildykite užklausos formą ir nurodykite šią informaciją:

  • kokios paslaugos jus domina;
  • kokiomis kalbomis jums reikia paslaugos;
  • koks yra paslaugos terminas.

Pateikdami užklausą taip pat palikite bet kokią papildomą informaciją arba failą, kad galėtume viską išanalizuoti ir pateikti tikslią kainą.

Per valandą susisieksime su jumis ir pateiksime pasiūlymą.

Saada_päring

Prancūzų kalbos techninis vertimas

Techninis vertimas apima tokias sritis kaip inžinerija, statyba, aplinkos apsauga ir technologijos, informacinės technologijos, transportas, automatika ir kt. Dažniausiai pasitaikantys tekstų tipai, kuriems reikalingas techninis vertimas, yra, pavyzdžiui, naudotojo vadovai, saugos instrukcijos, greito paleidimo vadovai, sąrankos vadovai, ataskaitos ir programos. Techninis vertimas sudaro labai svarbią „Transly“ teikiamų paslaugų dalį. Verčiame vartotojo vadovus ir su IT susijusius tekstus į prancūzų kalbą, lokalizuojame programas prancūziškai kalbančiai rinkai, siūlome daug kitų paslaugų.

tehnikatekstide tõlkimine prantsuse keelde

Internetinių puslapių vertimas į prancūzų kalbą

Internetinių svetainių vertimas yra viena iš populiariausių mūsų teikiamų vertimo paslaugų. Kokybiškas internetinės svetainės vertimas padeda kurti patikimą įmonės įvaizdį. Dėl šios priežasties mes patogiai, greitai ir kokybiškai išversime į prancūzų kalbą jūsų įmonės internetinę svetainę. Vietoj rankinio internetinių tekstų kopijavimo ir skelbimo naudojame naują technologiją, kuria galime automatiškai eksportuoti internetinių svetainių tekstus ir importuoti vertimus. „Transly“ prancūzų kalbos vertėjai ir redaktoriai išmano SEO principus, todėl svetainių, internetinių tekstų bei tinklaraščių vertimo procese nuolat atsižvelgiama į strateginius raktinius žodžius.

kodulehe tõlkimine prantsuse keelde

Ekonominių tekstų vertimas į prancūzų kalbą

Ekonominių tekstų vertimas į prancūzų kalbą – svarbi sritis, apimanti metinių ataskaitų prancūzų kalbos vertimus, taip pat apskaitos dokumentų, banko išrašų, mokėjimo įrodymų ir kt. vertimą į prancūzų kalbą. „Transly“ gali pasiūlyti daug privalumų, jeigu planuojate įsigyti ekonominių tekstų prancūzų kalbos vertimą, pvz. finansų žodyno ir apskaitos bei bankininkystės terminijos išmanymą, konfidencialumą, greitį, gerą bendravimą, puikų kainos ir kokybės santykį.

majandustõlge prantsuse keelde

Teisinių tekstų vertimas į prancūzų kalbą

Teisinis vertimas į prancūzų kalbą apima sutarčių, teismo dokumentų ir teisės aktų vertimą. Vadovaudamiesi ISO sertifikuotais kokybės procesais, atliekame tikslius ir terminologiškai teisingus teisinių tekstų vertimus į prancūzų kalbą. „Transly“ laikosi griežtų asmens duomenų apsaugos taisyklių ir konfidencialumo reikalavimų, kurie yra ypač svarbūs teisiniams vertimams.

õigustekstide tõlkimine prantsuse keelde

Rinkodaros tekstų vertimas į prancūzų kalbą

Rinkodaros teksto vertimas į prancūzų kalbą gali būti laikomas sėkmingu, kai lietuvių kalba tiksliai perteikiama žinutė, vertimas atspindi prekės ženklo vertybes ir stilių, o, svarbiausia, prancūzų vertimas net neatrodo kaip vertimas. Rinkodaros tekstų vertimus į prancūzų kalbą apima produktų aprašymų, svetainių, internetinių parduotuvių, apžvalgų, straipsnių, šūkių, reklamų, kampanijų pranešimų, pardavimo pasiūlymų, įmonės misijų ar vizijų arba prekės ženklo vertybių vertimai. „Transly“ siūlo ne tik profesionalius rinkodaros tekstų vertimus, bet ir lokalizavimo ir perkūrimo prancūzų kalba arba kūrybinio vertimo į prancūzų kalbą paslaugas.

turundustekstide tõlkimine prantsuse keelde

Mokslinių tekstų vertimas į prancūzų kalbą

Mokslinių tekstų vertimas į prancūzų kalbą – viena pagrindinių mūsų paslaugų. Mūsų klientai: Talino universitetas, Talino technologijos universitetas, Estijos mokslinių tyrimų taryba, Estijos geologijos tarnyba, Estijos aplinkos tyrimų centras, „Praxis“ politikos studijų centras, Estijos švietimo ir mokslinių tyrimų ministerija ir kt. Versdami mokslinius straipsnius ar daktaro disertacijas į prancūzų kalbą, ypatingą dėmesį skiriame atitinkamai terminologijai ir glaudžiai bendradarbiaujame su klientu, kad užtikrintume kokybišką vertimą.

teadustekstide tõlkimine prantsuse keelde

Medicininių tekstų vertimas į prancūzų kalbą

Medicininis vertimas į prancūzų kalbą apima, be kita ko, medicinos prietaisų naudotojo vadovų, informacijos apie vaistus, pacientų informacinių lapelių, medicinos bylų, farmacinių tyrimų ir kt. vertimą į prancūzų kalbą. Visiems mūsų prancūzų kalbos vertimams taikomas ISO standarto kokybės užtikrinimo procesas, kuris garantuoja, kad vertimai į prancūzų kalbą bus tikslūs, atlikti laiku ir atitiks kitus kokybės standarto reikalavimus. Kiti privalumai pasirinkus „Transly“ – konfidencialumas, greitis ir puikus kainos ir kokybės santykis.

meditsiinitekstide tõlkimine prantsuse keelde

Saugos duomenų lapo vertimas į prancūzų kalbą

Saugos duomenų lapas – dokumentas, pateikiantis informaciją apie tai, kaip užtikrinti saugų cheminės medžiagos naudojimą visoje tiekimo grandinėje. Kadangi kiekvienas saugos duomenų lapo tiekėjas yra atsakingas už saugos duomenų lapo turinį, saugos duomenų lapų vertimą į prancūzų kalbą geriausia patikėti „Transly“ vertimų biurui. Ne tik verčiame tekstą, bet ir nustatome galimus esminius jo trūkumus ar neatitikimus. Turime didelę saugos duomenų lapų vertimo į prancūzų kalbą patirtį. Visada laikomės naujausių atitinkamų teisės aktų ir oficialios terminologijos, kad užtikrintume jūsų saugos duomenų lapų vertimų teisingumą, aiškumą ir tikslumą.

ohutuskaartide tõlkimine prantsuse keelde

Lokalizavimas prancūzų kalba

Programinės įrangos lokalizavimas yra kompiuterinės programos ar mobiliosios programos vertimas ir pritaikymas Prancūzijos rinkai. Programinės įrangos lokalizavimo metu atsižvelgiama į Prancūzijos vartotojų poreikius ir įpročius. Programinės įrangos lokalizavimo darbus „Transly“ patiki profesionaliems vertėjams, kurie turi technologinių žinių ir kuriems prancūzų kalba yra gimtoji.

tarkvara lokaliseerimine prantsuse

Prancūzų kalbos vertimo žodžiu paslaugos

Prancūzų kalbos vertimą žodžiu apima šnabždamasis vertimas, nuotolinis vertimas žodžiu, konferencijų vertimas ir nuoseklusis vertimas – vertimo paslaugos, reikalingos renginiuose, susitikimuose, mokymo kursuose, sudarant notarinius sandorius ir kt. „Transly“ prancūzų kalbos vertėjai žodžiu – aukštos kvalifikacijos specialistai, turintys ilgametę patirtį įvairiose srityse. Padėsime jums išsirinkti vertimo žodžiu paslaugą, geriausiai atitinkančią jūsų poreikius.

suuline tõlge prantsuse keelde

Sertifikuotų tekstų vertimas į prancūzų kalbą

Bendradarbiaujame su prisiekusiais prancūzų kalbos vertėjais, tad siūlome sertifikuotą oficialių dokumentų vertimą į prancūzų kalbą. Prisiekęs prancūzų kalbos vertėjas prisiima atsakomybę už vertimo teisingumą savo parašu ir antspaudu. Jei reikalingas sertifikuotas prancūzų vertimas, pavyzdžiui, teikiant prašymą priimti į mokyklą, keliaujant ar teismo procese, tik prisiekę vertėjai yra kompetentingi išversti tokius dokumentus į prancūzų kalbą.

vandetõlge prantsuse keelde

Geriausias vertimas – žmogaus indėlio ir technologijų rezultatas. Pasinaudokite geriausiomis „Transly“ vertimų biuro paslaugomis.

Vertimų kalbos

Lietuvių-prancūzų ir prancūzų-lietuvių vertimas

Daugiau nei du milijonai žmonių kalba lietuvių kalba kaip gimtąja kalba. „Transly“ į lietuvių kalbą verčia interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš lietuvių kalbos į prancūzų kalbą. Siųskite mums lietuvių-prancūzų-lietuvių vertimo užklausą! Lauksime jūsų užklausų.

leedu tõlge

Anglų-prancūzų ir prancūzų-anglų vertimas

Angliškai kalba 1,5 mlrd. žmonių visame pasaulyje! „Transly“ į anglų kalbą verčia interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš anglų kalbos į prancūzų kalbą. Siųskite mums anglų-prancūzų-anglų vertimo užklausą!

inglise tõlge

Ispanų-prancūzų ir prancūzų-ispanų vertimas

Ar žinojote, kad Europos ispanų kalba ir Lotynų Amerikos ispanų kalba skiriasi viena nuo kitos? „Transly“ verčia svetaines, sutartis ir daug kitų dalykų į ispanų kalbą. Taip pat verčiame iš ispanų kalbos į prancūzų kalbą. Atsiųskite mums ispanų-prancūzų-ispanų vertimo užklausą! 

hispaania tõlge

Italų-prancūzų ir prancūzų-italų vertimas

Italų kalba visame pasaulyje šneka maždaug 85 milijonai žmonių. Į italų kalbą verčiame interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš italų kalbos į prancūzų kalbą. Atsiųskite mums italų-prancūzų-italų kalbų vertimo užklausą! Lauksime jūsų užklausų.

Itaalia tõlge

Vokiečių-prancūzų ir prancūzų-vokiečių vertimas

Padarius rašybos klaidą vokiečiai į ją žiūrės labai nepalankiai. „Transly“ į vokiečių kalbą verčia interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš vokiečių kalbos į prancūzų kalbą. Atsiųskite mums vokiečių-prancūzų-vokiečių vertimo užklausą! Lauksime jūsų užklausų.

saksa-tõlge

Norvegų-prancūzų ir prancūzų-norvegų vertimas

Apie 5 mln. žmonių gimtoji kalba yra norvegų. „Transly“ į norvegų kalbą verčia interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš norvegų kalbos į prancūzų kalbą. Atsiųskite mums norvegų-prancūzų-norvegų vertimo užklausą!

norra tõlge

Suomių-prancūzų ir prancūzų-suomių vertimas

Daugiau nei penki milijonai žmonių kalba suomiškai. „Transly“ į suomių kalbą verčia interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš suomių kalbos į prancūzų kalbą. Atsiųskite mums suomių-prancūzų-suomių vertimo užklausą!

soome tõlge

Ukrainiečių-prancūzų ir prancūzų-ukrainiečių vertimas

Daugiau nei 45 mln. žmonių bendrauja gimtąja ukrainiečių kalba. „Transly“ į ukrainiečių kalbą verčia interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš ukrainiečių į prancūzų kalbą. Siųskite mums ukrainiečių-prancūzų-ukrainiečių vertimo užklausą! Lauksime jūsų užklausų.

Ukraina eesti ukraina

Rusų-prancūzų ir prancūzų-rusų vertimas

Ar žinojote, kad rusiškose svetainėse kreipiantis į skaitytoją yra įprasta vartoti formalųjį jūs? „Transly“ į nepriekaištingą rusų kalbą verčia interneto svetaines, produktų aprašymus, sutartis ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš rusų kalbos į prancūzų kalbą. Atsiųskite mums rusų-prancūzų-rusų vertimo užklausą!

vene tõlge

Latvių-prancūzų ir prancūzų-latvių vertimas

Daugiau nei vieno milijono žmonių gimtoji kalba yra latvių. Į latvių kalbą verčiame interneto svetaines, internetines parduotuves, produktų duomenų lapus, katalogus, rinkodaros tekstus, dokumentus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš latvių kalbos į prancūzų kalbą. Atsiųskite mums latvių-prancūzų-latvių vertimo užklausą! Lauksime jūsų užklausų.

läti tõlge

Lenkų-prancūzų ir prancūzų-lenkų vertimas

Lenkų kalba visame pasaulyje kalba 38 milijonai žmonių. Į lenkų kalbą verčiame interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš lenkų kalbos į prancūzų kalbą. Atsiųskite mums lenkų-prancūzų-lenkų vertimo užklausą!

Poola tõlge

Estų-prancūzų ir prancūzų-estų vertimas

Maždaug milijono žmonių gimtoji kalba yra estų. „Transly“ į estų kalbą verčia interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš estų kalbos į prancūzų kalbą. Atsiųskite mums prancūzų-estų-prancūzų vertimo užklausą!

estonian translation

Patikėkite mums savo vertimus. „Transly“ vertimų biuro vertėjai verčia greitai ir kokybiškai.

Dažniausiai užduodami klausimai apie prancūzų kalbos vertimą

Kokį vaidmenį pasaulyje atlieka prancūzų kalba?

Prancūzų kalba yra romanų kalba, priklausanti indoeuropiečių kalbų šeimai. Prancūziškai kalbančių pasaulyje yra apie 150 milijonų žmonių, pusė iš šių – gimtakalbiai. Prancūzų kalba yra aštuoniolikta plačiausiai vartojama kalba pasaulyje. Prancūzų kalba yra valstybinė 29 šalyse. Ši kalba paplitusi Prancūzijoje, Belgijoje, Šveicarijoje, Kongo Demokratinėje Respublikoje, Madagaskare, Kamerūne, Kanadoje, Haityje, Šv. Martyno saloje, Vanuatu ir Naujojoje Kaledonijoje. Prancūzų kalba yra daugelio šalių oficiali kalba dėl ankstesniais amžiais vykusios prancūzų kolonizacijos. Remiantis demografinėmis prognozėmis, 2025 m. prancūziškai kalbančių bus 500 mln., o 2050 m. – 650 mln. žmonių. Yra spėjama, kad prancūziškai kalbančių žmonių skaičius per ateinančius dešimtmečius gali išaugti kelis kartus.

Ar stipri prancūzų kalbos įtaka?

Prancūzų kalba yra pasaulio diplomatinė kalba, tai viena iš oficialiųjų Jungtinių Tautų, Europos Sąjungos, NATO, Tarptautinio olimpinio komiteto, Europos Vadovų Tarybos, EBPO, Eurovizijos dainų konkurso, Europos kosmoso agentūros, Pasaulio prekybos organizacijos ir Šiaurės Amerikos laisvosios prekybos susitarimo kalbų. Prancūzų kalba taip pat yra svarbi teisiniame kontekste. Prancūzų ir anglų kalbos – oficialios Europos Žmogaus Teisių Teisme. Jungtinėje Karalystėje, Airijoje ir angliškai kalbančioje Kanados dalyje prancūzų kalba yra pirmoji išmokstama užsienio kalba. Kadangi prancūzų kalba yra oficiali daugelio organizacijų, Europos Sąjungos padalinių ir nacionalinių valdžios institucijų kalba, ji yra viena iš plačiausiai vartojamų kalbųpasaulyje. Prancūzų ir anglų kalbos yra vienintelės, kuriomis kalbama kiekviename žemyne.

Kokius tektus verčiate į prancūzų kalbą ir iš prancūzų kalbos?

Mes siūlome teisinių tekstų, įstatymų, direktyvų, teismo sprendimų, dokumentų, techninių tekstų, medicininių tekstų, naudotojo ir saugos vadovų, rinkodaros tekstų, pardavimo medžiagų, katalogų, prekių dokumentų, prekių aprašymų, internetinių puslapių, programų ir korespondencijos prancūzų kalbos vertimus. Kalbančių prancūziškai yra mažiau nei kalbančių vokiškai ar ispaniškai. Prancūzų kalbos vertėjų taip pat yra mažiau. Tačiau mes dirbame su patyrusiais prancūzų kalbos vertėjais, kurie visuomet stengiasi užtikrinti, kad klientai liktų patenkinti.

Ką reiktų žinoti prieš užsakant prancūzų kalbos vertimą?

Prancūzų kalbos vertimo kaina priklauso nuo kalbų poros, teksto tipo ir funkcijos, originalo ir verstinio teksto formato, pageidaujamo termino ir vertimo teksto apimties. Jeigu tekste yra pasikartojančių segmentų, nuolatiniams klientams siūlome atitinkamą nuolaidą. Norėdami užsakyti vertimą, atsiųskite mums el. laišką su tekstu, kurį norite išversti. Jeigu negalite pateikti teksto šiuo metu, nurodykite apytikslę teksto apimtį. Mes dirbame su prancūzų vertėjais ir redaktoriais, kurie kalba prancūzų kalba kaip gimtąja kalba, gyvena prancūzų aplinkoje arba yra pasiekę aukščiausią prancūzų kalbos mokėjimo lygį. Transly vertimų biuro vertėjams ir projektų vadovams patinka jų darbas, jie visuomet stengiasi atitikti visus klientų lūkesčius ir pateikti kokybiškus vertimus.

Kas prancūzų kalbą daro įdomia?

Ilgiausias prancūziškas žodis – „anticonstitutionnellement“, kurio reikšmė yra „antikonstituciškai“. Prancūzų kalboje yra žodžių susidedančių iš trijų e raidžių, pavyzdžiui „créée“ (liet. sukurtas) ir „agréée“ (liet. patvirtintas). Ilgiausias Prancūzijos vietovardis priklauso vietinei Saint-Remy-en-Bouzemont-Saint-Genest-et-Issoni valdžiai, esančiai šiaurės rytų Prancūzijoje, o trumpiausias – Y – yra kaimo vietovardis.

Kokie yra išraiškingesni prancūziški posakiai?

Išskiriant, stebint ir analizuojant kalbinius niuansus, galima daug pasakyti apie šios šalies kultūrines ypatybes. Prancūzijoje viskas, kas susiję su kulinarine kultūra ir maistu, yra svarbu. Tai galima matyti iš daugelio prancūziškų idiomų ir išsireiškimų. Kai įvykiai klostosi ne taip, kaip buvo planuota, prancūzai sako „tourner au vinaigre“ (liet. pavirto actu). Kai prarandama savikontrolė, prancūzai vartoja išsireiškimą „avoir la moutarde qui monte au nez“ (liet. garstyčios kyla iki nosies). Kai kažkas liūdi, prancūzai sako „ne pas être dans son assiette“ (liet. nesu savo lėkštėje). O kai norima pasakyti, kad kažkas yra labai nedaug vertas, sakoma “pour une bouchée de pain“ (liet. už burną pilną duonos). Actas, garstyčios, duona ir lėkštė – visi šie žodžiai yra susiję su maistu.

Į ką reikėtų atsižvelgti prieš žengiant į Prancūzijos rinką?

Prancūzų kalba yra kartu išdidi, kukli, jausminga, formali, skambi ir švelni. Tokie pat yra ir prancūzai. Prancūzijoje gimė daugybė korporacijų, kurios išplito visame pasaulyje ir aktyviai veikia tokiose srityse kaip medicina, žemės ūkis ir maisto pramonė. Prancūzijos rinka – puiki eksporto rinka. Žengiant į Prancūzijos rinką, viskas eis daug sklandžiau ir sėkmingiau jeigu laikysitės vietinių taisyklių.

  • Reikia būti mandagiu! Kreipkitės mandagiai į kitus sakydami Monsieur ar Madame ir paminėkite jų vardą bei pavardę. 
  • Rankų paspaudimai turi būti lengvi! Prancūzų rankų paspaudimai būna labai lengvi, tarsi jie visada kažkur skubėtų.  Todėl jeigu prancūzas ar prancūzė nestipriai paspaudžia jums ranką, tai nereiškia, kad tam žmogui esate neįdomus.
  • Apranga yra svarbu! Apranga turėtų būti aukštos kokybės, papuošalai skoningi, o aksesuarai brangūs. Apie sportbačius negali būti nė kalbos, o dalyvauti verslo susitikime nesiskutus taip pat nėra puiki idėja.
  • Rankos turi būti ant stalo! Dalykiniai pietūs Prancūzijoje vyksta dažnai. Jie gali trukti kelias valandas, tačiau apie verslo reikalus diskutuojama tik po deserto. Laikantis tinkamo etiketo taisyklių, pietų metu rankas reikia laikyti ant stalo, o ne po stalu.
  • Daryti spaudimą kitiems nėra gerai! Agresyvios pardavimo taktikos Prancūzijoje jums nepadės. Sprendimus priimantis asmuo yra aukščiausio rango vyriausiasis vadovas, jiems priimti reikia laiko. Turėkite kantrybės.
  • Pertraukti kitus yra mandagu! Pertraukti kito sakinį klausimu arba pabaigti sakinį už pašnekovą Prancūzijoje yra mandagu, nes tai parodo, kad klausytojas atidžiai klausosi. Norint palaikyti kalbėtoją, mandagu jį pertraukti klausimu.

Kokius tektus verčiate į prancūzų kalbą ir iš prancūzų kalbos?

Mes siūlome teisinių tekstų, įstatymų, direktyvų, teismo sprendimų, dokumentų, techninių tekstų, medicininių tekstų, naudotojo ir saugos vadovų, rinkodaros tekstų, pardavimo medžiagų, katalogų, prekių dokumentų, prekių aprašymų, internetinių puslapių, programų ir korespondencijos prancūzų kalbos vertimus. Savo klientams taip pat siūlome vertimo maketavimo, dizaino, įkėlimo į internetinius puslapius ir spausdinimo paslaugas. Jeigu jums reikalingas vertimas, prašome atsiųsti mums užklausą ir mes per kelias valandas pateiksime jums kainos pasiūlymą.

Skaityti daugiau

VERTIMŲ BIURAS, VERTIMAI RAŠTU, REDAGAVIMAS, TURINIO KŪRIMAS, VERTIMO PASLAUGOS, APIE MUS