fbpx
Vertimų kalbos
Meniu

Internetinių puslapių vertimas ir optimizavimas.

Internetinių puslapių vertimas (lokalizavimas) yra vertimo paslauga, sukurta atsižvelgiant į mūsų klientų poreikius. Optimizuoto internetinio puslapio pagrindą sudaro tekstai, kurie atitinka konkrečias SEO taisykles. Mes verčiame internetinius puslapius ir pritaikome jų SEO kitai kalbai. Taip pat kuriame internetinių puslapių turinį anglų,rusų, suomių ir estų kalbomis ir verčiame atsižvelgdami į dabartines SEO taisykles. Siūlome ir šias internetinių puslapių optimizavimo paslaugas skirtingomis kalbomis: raktinių žodžių analizę, internetinių puslapių turinio kūrimą, SEO redagavimą, SEO turinio redagavimą ir t.t. Mūsų SEO vertėjai, reklaminių tekstų kūrėjai ir redaktoriai seka naujausias SEO pasaulio naujienas ir stengiasi, kad jūsų internetinis puslapis atsidurtų pirmose paieškos rezultatų vietose.

internetinių puslapių vertimas

Kas yra Internetinių puslapių optimizavimas – SEO?

Internetinių puslapių optimizavimas – tai natūralaus lankytojų srauto nukreipimas į jūsų tinklalapį naudojant paieškos sistemą. Natūralus srautas reiškia, kad nėra naudojamos mokamos reklamos lankytojams nukreipti (pvz., „Google AdWords“). Tikslas yra iškelti jūsų svetainę į pirmą vietą „Google“, „Bing“, „Yahoo“ ir „Yandex“ paieškos sistemose.

Šį tikslą galima pasiekti įvairiais būdais. Tik pirmose vietose esantys tinklalapiai gali užtikrinti didelį lankytojų srautą. Svarbi tinklalapių optimizavimo dalis yra turinio kūrimas, kuriame informacija yra sudėliota taip, kad paieškos robotai (automatinio naršymo programos) galėtų ją atskirti ir atpažinti.

Kodėl yra svarbu optimizuoti svetainę užsienio kalba?

Visa tai priklauso ir nuo kalbos. Internetinių puslapių optimizavimas pagrįstas raktinių žodžių ir jų konkurentų analize. Jei jūsų tinklalapis yra parašytas anglų kalba ir atsiranda pirmosiose „Google“ paieškos vietose, tokiu atveju, jeigu norėtumėte pasiekti panašų rezultatą ir su kitomis kalbomis, pavyzdžiui rusų, suomių ar estų kalba, tik internetinio puslapio vertimo gali nepakakti.

Geriau yra pradėti nuo raktinių žodžių analizės ir tada išversti arba pritaikyti svetainės tekstą pagal naujus raktinius žodžius. Kai kuriais atvejais gali tekti sukurti visiškai naują tinklalapį. Tinklalapiams, parašytiems užsienio kalba, taip pat yra svarbu kurti naują turinį. Reikia atminti, kad gali būti ir daugiau tokia pačia tema parašytų tinklalapių, todėl yra daug šansų, jog konkurencija dėl panašių raktinių žodžių bus didesnė. Dėl šios priežasties svarbu optimizuoti tinklalapio vertimo turinį, kad būtų galima pasiekti geriausius užsienio kalbos paieškos rezultatus.

Kaip padaryti, kad svetainė užsienio kalba būtų rodoma pirmose „Google“ paieškos rezultatų vietose.

Jei norite užtikrinti, kad užsienio kalba parašytas internetinis puslapis atsidurtų pirmose internetinės paieškos rezultatų vietose, jums reikia optimizuoti savo tinklalapio vertimo turinį. Neužtenka optimizuoti tinklalapį vien anglų kalba, jeigu norite, kad jis pasiektų Estijos, Rusijos ar Suomijos rinkas.

Bet kuriai kitai kalbai turėtų būti atliekama raktinių žodžių ir konkurentų raktinių žodžių analizė, o dabartinį tekstą reikėtų pritaikyti, arba sukurti naują teksto turinį, atsižvelgiant į kitos kalbos raktinius žodžius. Pavyzdžiui, jeigu norite, kad jūsų internetinis puslapis būtų sėkmingas rusų kalbos srityje, puslapyje turėtumėte sukurti daug daugiau turinio nei, pvz., suomių kalbos puslapyje, nes internetinėje erdvėje rusų kalba turi daugiau konkurencijos, yra kovojama dėl tų pačių raktinių žodžių daugelyje skirtingų tinklalapių.

Estų kalbos atžvilgiu gali pasisekti su paprastesnių raktinių žodžių naudojimu, tačiau anglų kalbos atžvilgiu reikėtų rinktis konkrečius raktinius žodžius. Konkrečių raktinių žodžių, turinčių mažą konkurenciją naudojimas – puiki alternatyva begaliniam turinio kūrimui.

Kaip vyksta reguliarus bendradarbiavimas internetinių puslapių optimizavimo metu?

Internetinių puslapių optimizavimo metu siūlome galimybę reguliariai bendradarbiauti. Mes išverčiame jūsų internetinį puslapį, pritaikome esamą turinį prie kitos kalbos arba sukuriame naują, esant poreikiui siūlome reguliarias turinio kūrimo paslaugas (pvz., tinklaraščių įrašų rašymą), susitartu laiku stebime jūsų tinklalapio raktinių žodžių pozicijas skirtingais kalbų atžvilgiais ir pagal susitarimą plečiame jūsų internetinį puslapį daugiakalbiu turiniu.

Toks turinio optimizavimas yra efektyviausias, kuomet jūsų internetinis puslapis jau yra išverstas į kitas kalbas ir norite per paieškos sistemas sugeneruoti daugiau natūralaus lankytojų srauto. Nuolatinis turinio atnaujinimas padeda jūsų tinklalapiui užimti aukštesnes pozicijas ir nuolat didina anglų, rusų, suomių, estų ir kitų užsienio kalbų turinį. Taip esate geriau matomi visose rinkose.

Kaip užsakomos internetinių puslapių vertimo paslaugos?

Norėdami užsakyti internetinio puslapio vertimo (lokalizavimo) ir optimizavimo paslaugas, susisiekite su mumis el. paštu. Trumpai apibūdinkite, kokius optimizavimo būdus iki šiol naudojote, ką jau pasiekėte, savo tinklalapio optimizavimo tikslus ir tikslinę auditoriją. Nurodykite kalbas, į kurias norite išversti internetinį puslapį. Mūsų projektų vadovas su jumis susisieks, pateiks papildomų klausimų arba, reikalui esant, atsiųs formą, kurią turėsite užpildyti.

Išsiaiškinę pradinę užduotį, atsiųsime jums kainos pasiūlymą už internetinio puslapio vertimo ir optimizavimo paslaugas. Jums patvirtinus kainą, išversime jūsų tinklalapį ir pateiksime svetainės turinio optimizavimo pasiūlymų. Gavę jūsų patvirtinimą, paminėtus pasiūlymus pritaikysime jūsų internetiniui puslapiui.

Kokiomis kalbomis siūlome internetinių puslapių vertimą ir optimizavimą?

Mes teikiame internetinių puslapių vertimo (lokalizavimo) ir optimizavimo paslaugas anglų, rusų, suomių ir estų kalbomis. Taip pat siūlome internetinių puslapių optimizavimo paslaugas ir kitomis kalbomis. Atsiųskite mums užklausą, jeigu norite gauti užsienio kalbos svetainės turinio optimizavimo kainos pasiūlymą.

Kas yra raktažodžių analizė?

Raktinių žodžių analizės metu sudaromas svarbiausių raktinių žodžių sąrašas, atsižvelgiant į veiklos sritį, klientus, konkurenciją ir jūsų siūlomas prekes ar paslaugas. Raktinių žodžių analizė yra esminė jūsų strategijos dalis. Raktinių žodžių analizės metu galima identifikuoti nuo kelių šimtų iki keliolikos tūkstančių skirtingų žodžių ir išsireiškimų, atsižvelgiant į kalbų porą, raktinių žodžių strategiją ir jūsų tikslus.

Mes teikiame raktinių žodžių analizės paslaugas anglų, rusų, suomių ir estų kalbomis. Tačiau šią analizę galime atlikti ir kitomis kalbomis. Su kiekviena kalbų pora dirba SEO specialistas, kurio vertimo kalba yra gimtoji. Neskaitant puikių vertimo kalbos žinių, SEO specialistas taip pat nusimano apie kultūrinę aplinką ir rinkos situaciją. Specialistas, kurio vertimo kalba yra gimtoji, suteikia galimybę jums pasiūlyti geriausias užsienio kalbos raktinių žodžių analizės paslaugas.

Kas yra SEO reklaminių tekstų kūrimas?

SEO reklaminių tekstų kūrimas – geriausias būdas pagerinti jūsų tinklalapio pardavimus ir matomumą. SEO reklaminių tekstų kūrimas – tai reklaminių tekstų kūrimo ir visų strategijų, padedančių pagerinti internetinio puslapio matomumą (SEO), kombinacija. Kitaip tariant, SEO reklaminiai tekstai yra kokybiški, pardavimus skatinantys tekstai.

SEO aspektai padeda pritraukti lankytojus į jūsų internetinį puslapį, o reklaminiai tekstai skatina lankytojus užsakyti jūsų paslaugas ar pirkti prekes. Šis derinys žymiai padidina jūsų svetainėje padarytų prekių ar paslaugų užsakymų skaičių.

Mes siūlome SEO reklaminių tekstų kūrimo paslaugas anglų, rusų, suomių ir estų kalbomis. Mūsų reklaminių tekstų kūrėjai nuolat seka besikeičiančias SEO taisykles ir stengiasi padaryti viską, kad jūsų svetainių tekstai pritrauktų kuo daugiau lankytojų ir užtikrintų geresnius pardavimus.

Kiek laiko užtrunka internetinių puslapių vertimas ir optimizavimas?

Atsižvelgiant į projekto tikslus ir pobūdį, internetinio puslapio vertimas ir optimizavimo procesas gali užtrukti nuo penkių dienų iki penkių mėnesių. Norint pasiekti geriausius rezultatus, internetinis puslapis turi būti nuolatos optimizuojamas periodiškai atnaujinant esamą svetainės turinį ir nuolat pridedant naują turinį.

Nuolatinis internetinio puslapio optimizavimas siūlomas tada, kai esate aktyvus labai konkurencingoje angliškoje internetinėje erdvėje. Rusiškoje ar suomiškoje internetinėje erdvėje nuolatiniai atnaujinimai yra būtini, jei yra didelė raktinių žodžių konkurencija.

Kokie yra internetinių puslapių vertimo ir optimizavimo kaina?

Internetinio puslapio vertimo kaina priklauso nuo vertimo kalbos, žodžių skaičiaus ir verslo srities.

Mūsų internetinių puslapių optimizavimo paslaugų kaina prasideda nuo 900 EUR. Priklausomai nuo projekto dydžio, kaina gali būti žymiai didesnė. Be turinio apimties, internetinio puslapio optimizavimo kaina taip pat priklauso nuo kalbos, raktinių žodžių sąrašo ilgio, dabartinės raktinių žodžių konkurencijos, jūsų veiklos srities ir bendradarbiavimo sutarties trukmės.

Ilgalaikiams bendradarbiavimo susitarimams galime pasiūlyti puikias nuolaidas. Kalbant apie turinio kūrimą ir optimizavimą, svarbu žinoti, kad investicija į turinio kūrimą suteikia ilgalaikę naudą, kadangi didėjant turinio apimčiai, esamas turinys yra nuolat papildomas.

SUŽINOKITE KAINA.
SULAUKITE ATSAKYMO DVIEJŲ VALANDŲ BĖGYJE!

SUSISIEKITE SU MUMIS, LAUKIAME JŪSŲ PRANEŠIMŲ

Įrašykite el. pašto adresą, pridėkite reikiamus failus ir pateikite užklausą. Mes lauksime jūsų pranešimų.