Internetinių svetainių vertimas

Internetinių svetainių vertimas yra viena populiariausių mūsų teikiamų vertimo paslaugų. Kokybiškas internetinės svetainės vertimas padeda kurti patikimą įmonės įvaizdį. Dėl šios priežasties mes patogiai, greitai ir kokybiškai išversime jūsų įmonės internetinę svetainę. Vietoj rankinio internetinių tekstų kopijavimo ir patalpinimo mes naudojame naują technologiją, kurios pagalba galime automatiškai eksportuoti internetinių svetainių tekstus ir importuoti vertimus. Šalia internetinių svetainių vertimo paslaugos mes taip pat siūlome turinio kūrimą, užsienio kalbų raktinių žodžių analizę, SEO redagavimą ir kitas paslaugas. Mes nuolat sekame naujausius SEO pokyčius ir siekiame daryti viską, kad jūsų internetinės svetainės vertimas atsidurtų paieškos rezultatų viršuje.

kodulehe_tõlkimine

Kaip vyksta internetinės svetainės vertimo procesas?

Dėl svetainės vertimo siųskite mums el. laišką ir nurodykite šią informaciją:

Mes jums atsiųsime kainos pasiūlymą.

Minni

Minni yra mūsų projektų vadovė, o jos specializacija – rinkodaros ir svetainių vertimas. Ji turi semiotikos bakalauro laipsnį ir verslo administravimo magistro (cum laude) laipsnį. Jos darbo patirtis apima rinkodarą, viešuosius ryšius, turinio kūrimą, paieškos sistemų optimizavimą (SEO) ir kitas skaitmenines disciplinas.

turinio kūrimas

„Transly“ vertimų biuras siūlo profesionalius vertimus, kurie taupo jūsų laiką ir pinigus.

„Transly“ vertimo biuro svetainių vertimo paslauga

ico translate

Kokybė

Tarptautinis vertimo paslaugų standartas ISO 17100:2015

ico seo

Palanki kaina

Nuolatiniams klientams siūlome nuolaidas pagal pasikartojančius vertimo segmentus

ico writing

Greitis

Draugiškas, greitas ir profesionalus bendravimas su klientais

Štai 5 priežastys, kodėl verta užsisakyti internetinės svetainės vertimą pas mus.

1. Kokybiškas vertimas ir lokalizuotas turinys

Puikus internetinės svetainės vertimas turi būti sklandus ir suprantamas – kalbos taisyklių nepaisantys vertimai nesukelia skaitytojams pasitikėjimo ir pritraukia mažiau lankytojų. Norint išversti internetinę svetainę estų kalba į rusų kalbą ir taip pritraukti Estijos rusakalbius skaitytojus, pakanka tiesiog išversti svetainę. Tačiau jeigu norite išversti svetainę į suomių kalbą ir pritraukti skaitytojus iš Suomijos, būtina svetainę lokalizuoti pagal tos šalies rinką. Svetainės lokalizavimas reiškia pritaikyti ją tam tikrai tikslinei rinkai.

kodulehe-lokaliseerimine

2. Patogus internetinės svetainės vertimo procesas

Dirbdami su „Transly“ vertimų biuru, jums nereikės kopijuoti ir patalpinti internetinės svetainės tekstų į „Word“ dokumentą. Mes savo klientams, naudojantiems „WordPress“ platformą, siūlome NEMOKAMĄ „WPML Multilingual CMS“ papildinio licenciją. WPML mums suteikia galimybę automatiškai eksportuoti reikiamus išversti tekstus, o vėliau juos importuoti atgal į internetinę svetainę. Už baigtų vertimų įkėlimą neimamas joks mokestis. Jeigu jūsų internetinė svetainė naudoja kitokią nei „WordPress“ turinio valdymo platformą, mes pasistengsime rasti automatizuotą sprendimą eksportuodami vertimus CSV, XML arba kitais formatais. Kitaip tariant, stengsimės vengti kopijavimo rankiniu būdu ir bandysime rasti jums tinkamiausią automatizuotą sprendimą.

kodulehe-tekstide-kopeerimine

3. Greitas internetinių svetainių vertimas

Mūsų puikūs techniniai įgūdžiai, patyrę vertėjai ir sklandūs procesai padeda užtikrinti, kad „Transly“ vertimų biuras būtų vienas greičiausių internetinių svetainių vertimų teikėjų. Mes padedame taupyti laiką naudodami automatizuotas programas ir nekopijuojame tekstų rankiniu būdu. Taip pat naudojame specialią programinę įrangą, kuri leidžia atlikti internetinių svetainių vertimus įvairiais formatais (XLIFF, XML, CSV, ir t. t.) – visa tai dar labiau paspartina patyrusio vertėjo darbą. Sparčiai besivystanti neuroninio mašininio vertimo technologija padeda papildomai pagerinti mūsų darbo našumą. Moderni vertimo programinė įranga padeda aptikti teksto pasikartojimus, tokiu būdu pagreitinamas darbo procesas bei sumažinama vertimo kaina. Baigus vertimą, jį importuojame į svetainę ir pagal jus nustatome naujas kalbų versijas.

kodulehe-tolge

4. Didelio matomumo internetinė svetainė užsienio kalba

Mes stengiamės padaryti viską, kad išversta svetainė turėtų didelį matomumą paieškos sistemose. Mūsų vertėjai ir redaktoriai išmano apie SEO, todėl svetainių, internetinių tekstų bei tinklaraščių vertimo procese nuolatos atsižvelgiama į strateginius raktinius žodžius. Naudojama internetinių svetainių vertimo technologija leidžia mums išversti ir importuoti visų rūšių žymas ir kategorijas, paveikslėlių ir vaizdo įrašų metagaires bei kitus su internetinės svetainės turiniu susijusius tekstus. Papildomai, pritaikome internetinių puslapių pavadinimus ir metaduomenis pagal tikslinę kalbą, atsižvelgdami į paieškos sistemų ženklų apribojimus. Mūsų vertėjai, redaktoriai ir turinio kūrėjai atsižvelgs į tai, kad pavadinimas ir metaduomenys būtų tinkami užsienio kalboje bei paieškos rezultatų puslapyje surinktų daugiau paspaudimų nei jūsų konkurentai.

tolge-koduleht

5. Internetinių svetainių vertimas už palankią kainą

Mūsų internetinių svetainių vertimo projektai atliekami naudojant moderniausias technologijas ir yra 95 % automatizuoti. Dėl šios priežasties nėra papildomo mokesčio už originalių tekstų kopijavimą ir vertimų patalpinimą. Taip pat siūlome NUOLAIDĄ už tekste pasikartojančius segmentus. Didžioji dalis mūsų vertėjų turi vertimo magistro laipsnį. Internetinių svetainių lokalizavimo darbus atlieka tikslinės rinkos lingvistai. Tačiau tai nereiškia, kad mūsų internetinių svetainių vertimai yra brangūs. Kadangi naudojame išmanią vertimo programinę įrangą ir naujausias mašininio vertimo technologijas, galime pasiūlyti itin palankią kainą.

kodulehekulje-tolge

Patikėkite vertimą atlikti daug patirties turinčiam vertimų biurui.

Klientai, kurie patikėjo mums išversti savo internetines svetaines

cleveroni logo
elsavie_logo_black
energiapartner black
gwb-logo-riba-inverted
Iconfit-black
Kekkilä black
klaasmerk black
monestro black
montonio black
rahvusraamatukogu black

Vertimų kalbos

Lietuvių kalbos vertimas

„Transly“ į lietuvių kalbą verčia interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš lietuvių kalbos į kitas kalbas. Siųskite mums užklausą dėl lietuvių kalbos vertimo! Lauksime jūsų užklausų.

leedu tõlge

Anglų kalbos vertimas

Angliškai kalba 1,5 mlrd. žmonių visame pasaulyje! „Transly“ į anglų kalbą verčia interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš anglų kalbos į kitas kalbas. Siųskite mums užklausą dėl anglų kalbos vertimo!

inglise tõlge

Prancūzų kalbos vertimas

Ar žinojote, kad daugiau nei 200 milijonų žmonių visame pasaulyje kalba prancūziškai? Į prancūzų kalbą verčiame interneto svetaines, meniu, sutartis, rinkodaros tekstus ir daugelį kitų tekstų. Taip pat verčiame iš prancūzų kalbos į kitas kalbas. Siųskite mums užklausą dėl prancūzų kalbos vertimo!

prantsuse-tõlge

Ispanų kalbos vertimas

Ar žinojote, kad Europos ispanų kalba ir Lotynų Amerikos ispanų kalba skiriasi viena nuo kitos? „Transly“ verčia svetaines, sutartis ir daug kitų dalykų į ispanų kalbą. Taip pat verčiame iš ispanų kalbos į kitas kalbas. Siųskite mums užklausą dėl ispanų kalbos vertimo!

hispaania tõlge

Italų kalbos vertimas

Italų kalba visame pasaulyje šneka maždaug 85 milijonai žmonių. Italija – taip pat patraukli eksporto rinka. „Transly“ verčia svetaines, rinkodaros tekstus, sutartis ir daug kitų dalykų į italų kalbą. Taip pat verčiame iš italų kalbos į kitas kalbas. Siųskite mums užklausą dėl italų kalbos vertimo!

Itaalia tõlge

Vokiečių kalbos vertimas

Padarius rašybos klaidą vokiečiai į ją žiūrės labai nepalankiai. „Transly“ į vokiečių kalbą verčia interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš vokiečių kalbos į kitas kalbas. Siųskite mums užklausą dėl vokiečių kalbos vertimo! Lauksime jūsų užklausų.

saksa-tõlge

Rusų kalbos vertimas

Ar žinojote, kad rusiškose svetainėse kreipiantis į skaitytoją yra įprasta vartoti formalųjį jūs? „Transly“ į nepriekaištingą rusų kalbą verčia interneto svetaines, produktų aprašymus, sutartis ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš rusų kalbos į kitas kalbas. Siųskite mums užklausą dėl rusų kalbos vertimo!

vene tõlge

Suomių kalbos vertimas

Sunkiai pavyksta rasti profesionalų suomių kalbos vertėją? Daugiau neieškokite – mes jums padėsime! „Transly“ į suomių kalbą verčia interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš suomių kalbos į kitas kalbas. Siųskite mums užklausą dėl suomių kalbos vertimo!

soome tõlge

Norvegų kalbos vertimas

Ar žinojote, kad yra du norvegų kalbos rašto variantai? Šie variantai vadinami Bokmål ir Nynorsk. Į norvegų kalbą verčiame interneto svetaines, produktų aprašymus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daugelį kitų tekstų. Taip pat verčiame iš norvegų kalbos į kitas kalbas. Siųskite mums užklausą dėl norvegų kalbos vertimo!

norra tõlge

Estų kalbos vertimas

Maždaug milijono žmonių gimtoji kalba yra estų. „Transly“ į estų kalbą verčia interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš estų kalbos į kitas kalbas. Siųskite mums užklausą dėl estų kalbos vertimo!

estonian translation

Latvių kalbos vertimas

Į latvių kalbą verčiame interneto svetaines, internetines parduotuves, produktų duomenų lapus, katalogus, rinkodaros tekstus, dokumentus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš latvių kalbos į kitas kalbas. Siųskite mums užklausą dėl latvių kalbos vertimo! Lauksime jūsų užklausų.

läti tõlge

Lenkų kalbos vertimas

Lenkų kalbos vertimas būtinas įmonėms, turinčioms klientų, partnerių ar darbuotojų iš Lenkijos. Į lenkų kalbą verčiame interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš lenkų kalbos į kitas kalbas. Atsiųskite mums užklausą dėl lenkų kalbos vertimo!

Poola tõlge

Ukrainiečių kalbos vertimas

Ukrainiečių kalba bendrauja 45 milijonai žmonių, o ukrainiečių kalbos vertimo poreikis auga visoje Europoje. „Transly“ verčia svetaines, sutartis ir daug kitų dalykų į ukrainiečių kalbą. Taip pat verčiame iš ukrainiečių kalbos į kitas kalbas. Siųskite mums užklausą dėl ukrainiečių kalbos vertimo! 

Ukraina eesti ukraina

Internetinių svetainių vertimas yra maloni patirtis

internetiniu-svetainiu-vertimo-uzklausa

Skambinkite mums arba siųskite užklausą

  Dažnai užduodami klausimai apie internetinių svetainių vertimą

  Kokiomis kalbomis „Transly“ teikia internetinių svetainių vertimo paslaugą?

  Mes internetines svetaines verčiame į anglų, rusų, latvių, lietuvių, suomių, švedų, norvegų, vokiečių, prancūzų, ispanų, italų ir kitas kalbas. Esame išvertę internetines svetaines į arabų, japonų, korėjiečių irkinų kalbas. Papildomai teikiame turinio kūrimo ir SEO paslaugas anglų, rusų, latvių, lietuvių, suomių ir švedų kalbomis. Peržiūrėkite mūsų pagrindines vertimo kalbas.

  Kiek laiko užtrunka išversti internetinę svetainę?

  Vertėjas per dieną gali išversti iki 1 500 žodžių, tačiau taip pat reikia nepamiršti redagavimo ir techninių darbų. Internetinės svetainės vertimo laikas dažnai priklauso nuo teksto kiekio.

  Kokia internetinių svetainių vertimo kaina?

  Internetinės svetainės vertimo kaina pirmiausia priklauso nuo teksto kiekio (žodžių skaičiaus). Internetinių svetainių tekstai dažnai turi nemažai pasikartojimų. Pasikartojimai – tai identiški sakiniai, kurie kartojami kiekviename popuslapyje. Mes pakartojimams teikiame nuolaidą. Lygindami iš kitų vertimų biurų gautus internetinių svetainių vertimo pasiūlymus, atkreipkite dėmesį į tai, kas įskaičiuojama į pasiūlymo kainą, pvz., ar tai redaguotas, ar neredaguotas vertimas? Užsakant internetinės svetainės vertimą, visada verta pasirinkti redaguoto vertimo pasiūlymą, kadangi galutinis tekstas reprezentuoja jūsų įmonę. Investicija į internetinės svetainės vertimą gali nešti naudą daugelį metų. Profesionaliai išversta ir aukštą matomumą turinti internetinė svetainė pritraukia daugiau lankytojų bei padeda sukurti patikimą įmonės įvaizdį. Dėl šios priežasties visuomet turėtumėte rinktis redaguotą internetinės svetainės vertimą.

  Kas yra elektroninės komercijos tekstų vertimas?

  Elektroninės komercijos tekstų vertimas yra labai panašus į internetinės svetainės vertimą. Kartu su turinio puslapiais ir įrašais verčiama ir produkto informacija, kategorijos bei etiketės. Palyginus su įprastu internetinės svetainės vertimu, elektroninės komercijos tekstų vertimas apima daugiau lokalizacijos darbų – gali tekti koreguoti kainas bei pristatymo galimybes.

  Kaip verčiamos „WordPress“ svetainės?

  „WordPress“ internetinių svetainių vertimui dažniausiai naudojami „WPML Multilingual“, „Polylang“, „LocoTranslate“, „TranslatePress“ ir „Weglot“ papildiniai. Iš šių išvardytų papildinių, „WPML Multilingual CMS“ suteikia daugiausiai galimybių, mes jį savo klientams teikiame NEMOKAMAI.

  Kuo skiriasi mokami papildiniai, kurie naudojami „WordPress“ svetainėms versti?

  WPML

  Polylang

  Loco

  TranslatePress

  Weglot

  WPML tolkimine
  Polylang plugin
  Logo plugin
  Translatepress plugin
  weglot

  Galimybė naudotis vertimo programine įranga

  taip

  taip

  ne

  ne

  taip

  Vertimas

  naudojama programinė įranga, turinio valdymas

  naudojama programinė įranga, turinio valdymas

  naudojamas turinio valdymas

  tiesiogiai internetinėje svetainėje

  naudojama programinė įranga, sąsaja

  Turinio eksportavimas, vertimų importavimas

  XLIFF failai, greitai ir nesudėtingai

  CSV failai, papildomas papildinys

  neįmanoma

  neįmanoma

  CSV ir XLIFF failai, greitai ir nesudėtingai

  Kalbų skaičius

  neribotas

  neribotas

  neribotas

  neribotas

  1 kalba

  Vertimo žodžių limitas

  neribotas

  neribotas

  iki 5 000 žodžių

  neribotas

  iki 10 000 žodžių

  Techninė pagalba

  taip

  taip

  priklausomai nuo situacijos

  taip

  taip

  SEO galimybės

  taip

  taip

  kelios

  taip

  taip

  Kaina

  79 EUR per metus / trys internetinės svetainės, „Transly“ klientams siūloma nemokamai

  139 EUR / viena internetinė svetainė

  6,95 EUR per mėnesį 

  79 EUR per metus / viena internetinė svetainė

  99 EUR per metus

  Kuo skiriasi nemokami papildiniai, kurie naudojami „WordPress“ svetainėms versti?

  WPML („Transly“ klientams siūloma nemokamai)

  Polylang FREE

  Loco

  TranslatePress

  WPML tolkimine
  Polylang plugin
  Logo plugin
  Translatepress plugin

  Galimybė naudotis vertimo programine įranga

  taip

  ne

  ne

  ne

  Vertimas

  naudojama programinė įranga, turinio valdymas

  naudojamas turinio valdymas

  naudojamas turinio valdymas

  tiesiogiai internetinėje svetainėje

  Turinio eksportavimas, vertimų importavimas

  XLIFF failai, greitai ir nesudėtingai

  neįmanoma

  neįmanoma

  neįmanoma

  Kalbų skaičius

  neribotas

  neribotas

  iki 10

  iki 1

  Vertimo žodžių limitas

  neribotas

  neribotas

  iki 2 000 žodžių

  neribotas

  Techninė pagalba

  taip

  ne

  ne

  ne

  SEO galimybės

  taip

  ne

  ne

  ne

  Ar naudojant nemokamą „WPML Multilingual CMS“ papildinį atsiranda papildomų įsipareigojimų?

  Jeigu pas mus užsisakote internetinės svetainės vertimą ir gaunate nemokamą „WPML Multilingual CMS“ papildinį, jums neliks jokių privalomų įsipareigojimų, susijusių su „Transly“ vertimų biuru. Mes šį papildinį siūlome savo klientams dėl to, kad jis leidžia mums efektyviai ir greitai paruošti kokybišką svetainės vertimą, atitinkantį mūsų kokybės procedūras.

  Kuo ypatingas „WooCommerce“ internetinės parduotuvės vertimas?

  Verčiant „WooCommerce“ internetinę parduotuvę, kuri naudoja „WordPress“ turinio valdymo sistemą, darbo procesas išlieka labai panašus į įprastą „WordPress“ svetainės vertimą, ją galima sėkmingai išversti pasitelkiant WPML arba „Weglot“. Tačiau internetinės parduotuvės vertimo atveju reikia daugiau dėmesio skirti vienetų lokalizavimui, transporto sąlygoms, taksonomijai ir pan.

  Kaip verčiamos „Joomla“ svetainės?

  Funkcionalumo atžvilgiu, internetinė svetainė naudojant „Joomla“ turinio valdymo sistemą užima tarpinę poziciją tarp patogiojo „WordPress“ ir galingojo „Drupal“. „Joomla“ svetainę ganėtinai lengva išversti naudojant naujesnes turinio valdymo sistemos versijas (1.6 ir vėlesnes). Pavyzdžiui, „jDiction“ papildinys, kuris taip pat palaiko CSV ir XLIFF failų formatą, gali būti naudojamas „Joomla“ svetainių vertimui.

  Kaip verčiamos „Drupal“ svetainės?

  „Drupal“ yra labai galinga, lanksti, funkcionali ir saugi turinio valdymo sistema. „Drupal“ labiausiai tinka sudėtingų, daug turinio turinčių ir dažnai lankomų internetinių svetainių valdymui. Verčiant „Drupal“ svetaines, gali būti naudojamas failų vertimas, kadangi šiuo būdu galima eksportuoti originalų tekstą, o vertimą importuoti HTML arba XLIFF formatais.

  Kaip verčiamos „Wix“ svetainės?

  „Wix“ yra labai paprasta, debesijos pagrindu sukurta kūrimo platforma, kuri pasižymi įvairiomis pritaikymo galimybėmis. „Wix“ svetainės gali būti verčiamos pasitelkiant integruotą „Wix Multilingual“ funkciją, įterpiant vertimus rankiniu būdu turinio valdymo skiltyje.

  Kaip verčiamos „Shopify“ svetainės?

  „Shopify“ – tai elektroninės komercijos platforma, skirta tiems parduotuvių savininkams, kurie nori internetinės parduotuvės tik viena kalba. Norint įtraukti daugiau kalbų į „Shopify“, reikia naudoti trečiųjų šalių programėles. Viena iš šių programėlių yra „langify“ (pradinis mėnesinis mokestis 17,50 USD), kuri žymiai supaprastina „Shopify“ internetinės parduotuvės teksto vertimą dėl galimų SCV, gettext, XLIFF ir JSON failų formatų. „Weglot“ taip pat gali būti naudojamas „Shopify“ internetinių parduotuvių tekstų vertimams.

  Kaip verčiamos „Magento“ internetinės parduotuvės?

  „Magento“ yra PHP programavimo kalbą naudojanti elektroninės komercijos platforma. „Magento“ internetinės parduotuvės tekstai gali būti verčiami kopijuojant produktus vieną po kito ir įtraukiant jų vertimus. CSV formato žodynas palengvina šį procesą. Tačiau mokama „AppJetty“ programėlė (kaina nuo 149 USD) ypač supaprastina „Magento“ internetinės parduotuvės vertimą. „Magento“ internetinių parduotuvių vertimui taip pat gali būti naudojamas „Weglot“.

  Kaip verčiamos „PrestaShop“ internetinės parduotuvės?

  Kaip ir „Magento“, „PrestaShop“ taip pat yra PHP programavimo kalbą naudojanti elektroninės komercijos platforma. „PrestaShop“ vertimai dažniausiai įkeliami rankiniu būdu. Produktų informacija vertimui gali būti eksportuojama CSV failų formatu. „PrestaShop“ internetinių svetainių vertimui gali būti naudojamas ir „Weglot“.

  Internetinės svetainės vertimas baigtas, kas toliau?

  Norint išlaikyti ir pagerinti internetinės svetainės matomumą užsienio kalbų paieškos sistemose, išverstą svetainės turinį būtina reguliariai atnaujinti. Mes siūlome automatizuotas sistemas, kurios vos keliais paspaudimais padeda valdyti vertimus internetinių svetainių atnaujinimo metu.

  Kas yra optimizavimas paieškos sistemos (SEO)?

  Optimizavimas paieškos sistemoms leidžia pagerinti internetinės svetainės matomumą internetinėje erdvėje. Kuo aukštesnė internetinės svetainės pozicija paieškos rezultatuose, tuo daugiau ji pritraukia lankytojų. Svarbi SEO dalis yra tinkamai struktūrizuotas, žiniatinklio paieškos moduliams matomas turinys. SEO paslaugą teikiame užsienio kalbomis, tai reiškia, kad užtikrinsime aukščiausią išverstos internetinės svetainės poziciją paieškos rezultatuose.

  Kodėl SEO yra svarbus išverstai internetinei svetainei?

  Kiekviena kalbos erdvė yra kitokia. Pavyzdžiui, jeigu jūsų svetainė yra estų kalba ir pagal raktažodžius yra vaizduojama pirmoje „Google“ paieškos rezultatų vietoje, tuomet norint gauti tokį patį rezultatą suomių kalboje, reiktų optimizuoti išverstą svetainę. Jeigu planuojate žengti į užsienio rinką, labai svarbu, kad internetinės svetainės turinys būtų efektyviau optimizuotas vertimo kalboje negu originalo kalboje, nes toje kalboje gali būti daugiau panašaus pobūdžio internetinių svetainių, todėl atsiranda didesnė konkurencija dėl tam tikrų raktažodžių.

  Ką galiu padaryti, kad mano svetainė užsienio kalba būtų „Google“ paieškos rezultatų viršuje?

  Naudojant „Google“ paieškos sistemą, turinio kūrimas ir SEO užtikrina, kad svetainės užsienio kalba būtų paieškos rezultatų viršuje. Neužtenka optimizuoti internetinės svetainės tik viena originalo kalba. Raktažodžiai ir jų konkurentai turėtų taip pat būti analizuojami visoms kalboms, į kurias buvo išversta jūsų internetinė svetainė. Remiantis šiais raktažodžiais, turėtų būti pritaikyti visi esami tekstai arba sukurti nauji tekstai, padedantys atsižvelgti į kalbinės erdvės ypatumus. Pavyzdžiui, kad sėkmingai veiktų iš estų į anglų kalbą išversta svetainė, reiktų sukurti daugiau turinio nei esama originaliame variante, kadangi konkurencija anglų kalbos internetinėje erdvėje yra daug didesnė. Dėl tų pačių raktinių žodžių dažnai varžosi dešimtys tūkstančių internetinių svetainių. Jeigu jūsų svetainė estų kalba varžosi dėl trumpesnių, platesnės reikšmės raktažodžių, siekdami pritraukti klientus, derėtų su angliškąja internetinės svetainės versija rinktis labiau specifinius, ilgesnius raktažodžius. Tikslinių, mažiau konkurencijos turinčių raktažodžių naudojimas gali būti puiki alternatyva gausiam turinio kūrimui.

  Ką reiškia turėti nuolatinę internetinės svetainės vertimo partnerystę?

  Mes taip pat siūlome nuolatines internetinės svetainės vertimo partnerystes. Tokiu būdu mes reguliariai pritaikysime arba versime bet kokį naują, jūsų pateiktą internetinį turinį. Šis procesas gali būti visiškai automatizuotas, o tai padės sutaupyti laiko ir pinigų.

  Tokio tipo bendradarbiavimas yra puikus sprendimas siekiant atlikti internetinių svetainių vertimo projektus, ypač jeigu jūsų svetainė pasiekiama keliomis užsienio kalbomis ir jūs reguliariai keliate naują turinį originalo kalba. Tokiu atveju pateiksime visų svetainės atnaujinimų vertimus bet kokiomis jums reikalingomis kalbomis. Pastovus turinio atnaujinimas padeda užtikrinti geresnį su jūsų svetaine susijusį paieškos sistemos reitingą ir gerina tiek originalo kalbos, tiek užsienio kalbos svetainės lankomumą. Visa tai užtikrina geresnį matomumą visose rinkose.

  Kas yra raktažodžių analizė?

  Raktažodžių analizės metu sudaromas pagrindinių raktažodžių sąrašas, susijęs su jūsų industrija, klientų profiliu, konkurencijos lygiu ir teikiamais produktais bei paslaugomis. Raktažodžių analizė yra raktinių žodžių strategijos pagrindas. Priklausomai nuo kalbų, raktažodžių strategijos ir jūsų tikslų, raktinių žodžių analizės metu galima identifikuoti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių raktinių žodžių ir frazių.

  Raktinių žodžių analizės paslaugą siūlome internetinėms svetainėms estų, anglų, rusų ir suomių kalbomis. Tačiau mūsų raktinių žodžių analitikai taip pat yra dirbę su kitomis kalbomis. Bet kuriuo atveju, jūsų raktažodžių analizės projektas yra patikimas SEO specialistui, kuriam tikslinė kalba yra gimtoji kalba. Gimtąja kalba kalbantys specialistai suteikia galimybę teikti geriausią užsienio kalbos raktažodžių analizės paslaugą Estijoje.

  Kas yra SEO reklaminių tekstų kūrimas?

  SEO reklaminių tekstų kūrimas – geriausias būdas pagerinti pardavimus per jūsų svetainę ir jos matomumą. SEO reklaminių tekstų kūrimas apjungia geriausias reklaminių tekstų kūrimo ir patikrintas SEO praktikas. Kitaip tariant, SEO reklaminių tekstų kūrimo tikslas yra sukurti efektyvią, paieškos sistemoms optimizuotą pardavimų kopiją. Vykdant šį procesą, SEO padeda užtikrinti, kad svetainėje lankytųsi pastovus kiekis žmonių, o reklaminių tekstų kūrimo praktika leidžia sukurti paveikų turinį, kuris skatintų skaitytoją užsisakyti paslaugą arba atlikti pirkimą. Šis derinys žymiai padidina prekių ar paslaugų užsakymų skaičių jūsų svetainėje. Mes siūlome SEO reklaminių tekstų kūrimo paslaugas estų, rusų, suomių ir anglų kalbomis. Mūsų reklaminių tekstų kūrėjai neatsilieka nuo besikeičiančių SEO taisyklių ir siekia sukurti turinį, kuris pritrauktų daugiau lankytojų ir užtikrintų geresnius pardavimus.

  Patikėkite mums savo vertimus. „Transly“ vertimų biuro vertėjai verčia greitai ir kokybiškai.

  Patikėkite savo vertimą mums. „Transly“ vertimų biuras teikia greitas ir kokybiškas paslaugas.

  SUSISIEKITE SU MUMIS, NEKANTRAUJAME SU JUMIS PABENDRAUTI

  Įrašykite savo el. pašto adresą, pridėkite reikiamus failus ir pateikite užklausą. Lauksime jūsų užklausų.