„Transly“ suteiktas sertifikatas, patvirtinantis mašininio vertimo tekstų redagavimo atitiktį ISO 18587:2017 standartui

ISO 18587 2017

Šie metai vertimų biuro „Transly“ komandai prasidėjo puikiai. Sausio 18 d. išlaikėme sertifikavimo pagal ISO 18587:2017 auditą. Mūsų mašininio vertimo tekstų redagavimo paslaugų valdymo sistemą patikrino „Bureau Veritas“. Audito rezultatai rodo, kad vertimų biuro „Transly“ teikiama mašininio vertimo tekstų redagavimo paslauga atitinka tarptautinį MTPE standartą ISO 18587:2017. Neatitikimų ar nukrypimų nenustatyta.

Be to, kad vertimų biuro „Transly“ teikiama MTPE paslauga visiškai atitinka ISO 18587:2017 standarto reikalavimus, audito įstaiga „Bureau Veritas“ išskyrė tokias vertimų biuro „Transly“ stipriąsias puses, kaip daugiausia teigiami klientų atsiliepimai, informatyvi interneto svetainė ir išsamus bei ugdomojo pobūdžio tinklaraštis. Auditorius kaip pagrindinius mūsų privalumus taip pat nurodė mokomuosius vaizdo įrašus ir 2023 m. Estijoje vykusiame Atsakingo verslo forume gautą aukso lygio ženklelį.

Sertifikavimo procesas buvo profesionalus ir orientuotas į rezultatus. Auditorius analizavo užklausas ir projektus, kalbėjosi su projektų vadovais, vertėjais ir redaktoriais, tikrino, ar vertėjų ir redaktorių kvalifikacija atitinka standarto reikalavimus, vertimo paslaugų etapus ir grįžtamojo ryšio rinkimo bei analizės metodus.

Vertimų biurui „Transly“ suteiktas sertifikatas reiškia, kad

Vertimų biurui „Transly“ taip pat suteiktas ISO 17100:2015 vertimo paslaugų sertifikatas. Sertifikatai galioja iki 2026 m. sausio 18 d.

Pasidomėkite mūsų mašininio vertimo tekstų redagavimo paslauga!

SUSISIEKITE SU MUMIS, NEKANTRAUJAME SU JUMIS PABENDRAUTI

Įrašykite savo el. pašto adresą, pridėkite reikiamus failus ir pateikite užklausą. Lauksime jūsų užklausų.