fbpx
Vertimų kalbos
Meniu

Apie mus

Tõlkebüroo Toimetaja

„Transly“ atsižvelgia į teksto kontekstą ir teikia tikslias vertimo, lokalizavimo ir teksto perkūrimo paslaugas klientams visame pasaulyje. Mūsų pagrindinės teikiamos paslaugos apima vertimą, reklaminių tekstų kūrimą, SEO ir redagavimą įvairiomis kalbomis. Mūsų profesionali kalbos ekspertų komanda siūlo paslaugas, kurios pranoksta paprastą vertimą, teikia kokybišką ir originalų turinį, kuris yra visiškai pritaikytas jūsų regionui, kultūrai ir konkrečiai sričiai.

Toimetaja tõlkebüroo

Kodėl verta rinktis „Transly“?

  • Personalizuotos paslaugos
  • Atsidavę projektų vadovai
  • Specializuotos lingvistų komandos
  • Automatizuoti kokybės valdymo procesai
  • Tarptautinė lokalizacijos patirtis
  • Pažangi technologinė kompetencija
  • Konkurencingos kainos
vertimas

Gerda

Gerda – mūsų talentinga projektų vadovė, kurios entuziazmas, nuoširdumas ir atsidavimas padaro klientus laimingus. Ji baigė Tartu universitetą, kur įgijo anglų filologijos laipsnį. Be anglų kalbos, ji taip pat laisvai kalba ispanų kalba. Gerda turi puikius bendravimo įgūdžius, greitai atrašo ir pasiūlo naudingų idėjų, tad yra nuostabi projektų vadovė, o jos pozityvumas užkrečia ir kitus.

Anglų kalbos vertėjas

John

John yra mūsų turinio kūrėjas, vertėjas ir redaktorius. Nors jo gimtoji kalba yra anglų, jis taip pat laisvai kalba rusų, ispanų ir prancūzų kalbomis. John turi ukrainietiškas šaknis, tačiau gimė ir užaugo JAV. Šiuo metu jis gyvena Nyderlanduose ir su mumis dirba nuotoliniu būdu. Jis yra įgijęs kalbotyros ir komunikacijos magistro laipsnį, studijavo Floridos, Maskvos, Harvardo ir Leideno universitetuose. John taip pat yra gyvenęs Korėjoje. Jis turi stiprią aistrą rašymui ir labai domisi užsienio kultūromis. John yra greitas, patikimas ir talentingas turinio kūrėjas, kuris visada geros nuotaikos.

Švedų kalbos vertėjas

Katarina

Katarina yra puiki turinio kūrėja ir kvalifikuota anglų ir švedų kalbų vertėja. Ji turi žurnalistikos laipsnį ir šiuo metu studijuoja vertimo magistro studijų programoje. Talentinga žodžio meistrė Katarina rašo patrauklius pranešimus spaudai, straipsnius ir tinklaraščio įrašus, kuriuose kiekvienas žodis turi svorį ir reikšmę ir kurie tikrai nepaliks abejingų. Ji taip pat yra išskirtinai talentinga spaudos, prozos ir reklaminių tekstų vertėja. Dėl savo atsidavimo, gero humoro jausmo ir malonaus bei rūpestingo būdo ji yra ideali kolegė. Katarinos nė viena diena neprabėga be ad hoc poezijos ir trumpo šokio.

rinkodaros tekstų vertėjas

Keith

Keith yra įgijusi anglų kalbos ir kultūros bakalauro ir vertimo magistro (cum laude) laipsnius, be to, ji yra buvusi anglų kalbos mokytoja, kvalifikuota dirbti tarpkultūrinėje aplinkoje. Ji kūrybinga ir kruopšti vertėja, mylinti kalbą ir itin atidi detalėms. Jai ypač patinka versti teisinius tekstus, rinkodaros tekstus, reklamas ir interneto svetaines.

Švedų kalbos redaktorius

Kennet

Kennet dirba vertėju jau daugiau nei 20 metų. Jis įgijo laipsnius Helsinkio universitete, Suomijoje ir Saragosos universitete, Ispanijoje. Kennet yra greitas, kruopštus ir labai talentingas. Jis – tikras poliglotas, kalbantis ne tik švedų, suomių ir anglų, bet ir ispanų bei rusų kalbomis.

vertimo-paslauga

Külli

Külli yra mūsų plėtros ir technologijų lyderė. Ji studijavo vertimą Talino universitete ir jau daugiau nei 15 metų dirba vertėja. Külli yra perfekcionistė, jos netenkina rezultatas, kuris nėra bent jau optimalus. Jos unikalus gebėjimas yra greitasis skaitymas. Ji puikiai supranta techniką ir geba itin tiksliai numatyti būsimas tendencijas.

tekstų kūrėjas

Mari-Liis

Mari-Liis – talentinga tekstų rašytoja, kurianti įvairius tekstus socialinėms medijoms, svetainėms ir spaudai. Mokėjimas įsiklausyti į klientą, nuoširdumas ir profesionalumas yra stipriausios jos savybės. Šiuo metu ji studijuoja estų ir finougrų kalbotyros doktorantūros studijas. Ji kliento viziją perteikia patraukliais žodžiais, taip pat atsižvelgia į geriausias turinio kūrimo praktikas. Dėl savo kantraus, profesionalaus ir empatiško požiūrio Mari-Liis visada pasiekia geriausių rezultatų.

turinio kūrimas

Minni

Minni yra mūsų skaitmeninės ir turinio rinkodaros vadovė. Ji turi semiotikos bakalauro laipsnį ir verslo administravimo magistro (cum laude) laipsnį. Jos darbo patirtis apima rinkodarą, viešuosius ryšius, turinio kūrimą, paieškos sistemų optimizavimą (SEO) ir kitas skaitmenines disciplinas. Minni ilgus metus tyrinėjo įvairias Europos, Azijos ir Pietų Amerikos šalis, todėl laisvai kalba keliomis kalbomis, tarp jų anglų, rusų ir ispanų.

Suomių kalbos vertėjas

Paula

Paula yra iškalbinga reklaminių tekstų rašytoja, turinti gerus analitinius įgūdžius ir įgimtą trauką rašymui ir bendravimui. Ji laisvai kalba suomių, rusų ir švedų kalbomis, turi tarptautinių santykių ir Rytų Europos studijų jungtinį magistro laipsnį. Jos ankstesnės gyvenimo ir darbo / studijų keturiose šalyse patirtys suformavo jos tarptautinį akiratį. Ji taip pat atliko šešių mėnesių stažuotę Suomijos ambasadoje Nur Sultane ir dirbo su tokiomis NVO kaip „Amnesty International“ ir JT Helsinkio jaunimas.

Susisiekite su mumis,
mielai atsakysime į jūsų klausimus
Siųsti užklausą