fbpx
Vertimų kalbos
Meniu

Turinio kūrimas

Į turinio kūrimo kategoriją patenka žiniasklaidos, reklaminių tekstų, spaudos tekstų ir vartotojų tekstų rengimas. Žiniasklaidos tekstus sudaro socialinės žiniasklaidos įrašai, „Twitter“ pranešimai ir tinklaraščių įrašai. Reklaminius tekstus sudaro šūkiai, reklaminiai pranešimai, informacija apie medžiagas ir lankstinukų tekstai. Spaudos tekstus sudaro spaudos pranešimai, klientų periodiniai leidiniai ir naujienlaiškiai. Vartotojų tekstus sudaro naudotojų vadovai, kiti vadovai ir instrukcijos. Mes visada stengiamės užtikrinti, kad mūsų parašytos instrukcijos būtų paprastos ir aiškios, o tinklaraščių įrašai įsimintini ir išsamūs, kuriuos norėtų skaityti kuo daugiau žmonių.

turinio kūrimas

Kokias siūlome tekstų paslaugas?

Transly“ vertimų biuras siūlo visapusiškas vertimo paslaugas. Tai reiškia, kad mes teikiame daugybės kalbų porų vertimo paslaugas, įvairias redagavimo, reklaminių tekstų kūrimo, naujoviškas skaitmeninio teksto paslaugas ir, atsižvelgus į klientų poreikius, papildomas paslaugas, pvz., tekstų maketavimo ir tinklalapių projektavimo paslaugas.

Priklausomai nuo teksto tipo, mūsų turinio kūrimo paslaugos pasiskirsto į tris grupes: reklaminių tekstų kūrimas, t.y. tekstų rašymas, techninių tekstų rašymas ir tekstų perrašymas. Tekstus rašome anglų, rusų, suomių ir estų kalbomis.

Kas yra reklaminių tekstų kūrimas?

Reklaminių tekstų kūrimas yra tekstų, patenkančių į reklamos ir rinkodaros kategoriją, rašymas. Reklaminiai tekstai padeda skatinti prekių ar paslaugų pardavimą. Reklaminių tekstų kūrimo tikslas yra padidinti prekės ženklo žinomumą ir paskatinti norimą vartotojų elgesį, t.y., pirkti, prisijungti prie grupių, plėsti rinkodaros žinutes ir pan.

Viena iš mūsų turinio kūrimo paslaugų, kuri šiuo metu sparčiai populiarėja, yra skaitmeninis reklaminių tekstų kūrimas. Teksto paruošimo metu mūsų skaitmeninių reklaminių tekstų kūrėjas atsižvelgia į internetinio puslapio lankytojų srauto judėjimą, tinklalapio optimizavimo reikalavimus, nuorodų dalinimąsi, naršymo laiko prailginimą ir bando sumažinti svetainės atmetimo rodiklį.

Kas yra techninių tekstų rašymas?

Techninių tekstų rašymas yra techninių dokumentų rengimas. Techninių tekstų rašymas apima naudotojų vadovų sudarymą, vadovų ir prekių aprašymų kūrimą. Mūsų techninių tekstų rašytojas turi puikų loginį mąstymą ir dirba kartu su jumis, norėdamas užtikrinti naudotojo vadovų aiškumą bei išsamius prekių aprašymus.

Nors naudotojų vadovus dažniausiai rengia inžinieriai, šiuo metu šis darbas dažnai tenka ir dizaineriams bei rinkodaros specialistams, taigi įmonės vis dažniau ieško techninių tekstų rašytojo paslaugų. Profesionalaus rašytojo indėlis rašant techninį tekstą yra būtinas, ypač kai tekstai svarbūs, verčiami į kitas kalbas ir platinami internete.

Kas yra tekstų perrašymas?

Perrašymas tinka tuomet, kai norite pakeisti visą tekstą arba įtraukti į jį nemažai pakeitimų. Perrašymas yra pigesnis nei reklaminių tekstų kūrimas, nes tokiu atveju nereikia ieškoti naujos kūrybinės idėjos tekstui. Naujas tekstas yra kuriamas atsižvelgiant į senąjį.

Perrašymo gali reikėti, jei manote, kad tekste per daug žargono arba jo struktūra ar rašymo stilius turėtų būti kitokie. Kuomet reikia perrašyti tekstą, mes su klientais visada pradedame nuo tikslo suformulavimo. Taip pat transkribuojame garso įrašus. Pateikiame garsinius ar vaizdinius įrašus rašytine forma ir atvirkščiai – tekstus pateikiame garsine forma.

Kaip pasirinkti reklaminių tekstų kūrėją?

Kiekvienas reklaminių tekstų kūrėjas yra kitoks. Norėdami rasti tinkamą reklaminių tekstų kūrėją, turėtumėte atsižvelgti į savo prekės ženklą. Mes bendradarbiaujame su originaliais ir rimtais reklaminių tekstų kūrėjais, kurių rašymo stilius yra šnekamasis arba oficialus. Dirbame su tekstų rašytojais, kurie rašo tekstus anglų, rusų, suomių ir estų kalbomis. Tinkamą reklaminių tekstų kūrėją galite pasirinkti pagal jo rašymo stilių. Bendradarbiavimo pradžioje mes jums pasiūlysime įvairių mūsų rašytojų rašymo stilių pavyzdžių, iš kurių galėsite išsirinkti sau tinkamiausią. Tada bus atliekamas nedidelis bandomasis darbas pagal jūsų pateiktą temą. Tuomet jūs pasirinksite jums tinkamiausią reklaminių tekstų kūrėją.

Kokius tekstus rašome?

Nuo pat mūsų įmonės įkūrimo jau esame parašę nemažą kiekį tekstų, nuo inovatyvių įrenginių naudotojų vadovų, iki internetinių parduotuvių prekių aprašymų. Pastaruoju metu padaugėjo tinklalapių turinio optimizavimo paslaugų užsakymų. Mūsų skaitmeninių reklaminių tekstų kūrėjai turi reikalingą patirtį, kuri leidžia sukurti optimizuotus internetinių puslapių tekstus. Rengiame reklaminių, informacinių medžiagų, brošiūrų ir lankstinukų tekstus. Rengiame spaudos pranešimus ir siūlome su spaudos pranešimų publikacija susijusias paslaugas. Rašome straipsnius ir rengiame tekstus, skirtus naujienlaiškiams ir klientų periodiniams leidiniams. Taip pat rašome žiniasklaidos tekstus ir tinklaraščių įrašus.

Kokiomis kalbomis rašome tekstus?

Siūlome turinio kūrimo, reklaminių tekstų kūrimo, techninių tekstų rašymo ir perrašymo paslaugas anglų, rusų, suomių ir estų kalbomis, taip pat teikiame turinio kūrimo paslaugas kitomis kalbomis.

Jei jums reikalinga turinio kūrimo paslauga kita kalba, susisiekite su mumis el. paštu. Mes netrukus su jumis susisieksime ir pranešime, ar galime suteikti turinio kūrimo paslaugas jūsų kalba bei aptarsime terminus ir kainas. Mūsų reklaminių tekstų kūrėjai visada rašo tekstus gimtąja kalba. Gimtakalbis reklaminių tekstų kūrėjas padeda užtikrinti tekstų vientisumą ir sklandumą bei atsižvelgia į tam tikros kalbos ypatybes.

Kaip skaičiuojama turinio kūrimo kaina?

Turinio kūrimo kaina priklauso nuo to, ar reikalingas reklaminių tekstų kūrimas ar techninis teksto rašymas, teksto tipo, originalo kalbos, stiliaus ir apimties, bendradarbiavimo trukmės bei norimų papildomų paslaugų, neskaitant reklaminių tekstų kūrimo, tokių kaip teksto įvedimo ar dizaino paslaugos.

Žiniasklaidos įrašų rašymo kaina skiriasi nuo naudotojo vadovų sudarymo kainos, nes šios užduotys skiriasi darbų apimtimi. Norint sudaryti naudotojo vadovą, rašytojui dažnai reikia susitikti su klientu, pasinaudoti preke, aprašyta pačiame vartotojo vadove, o baigtus rašyti tinklaraščio įrašus reikia įkelti į internetinį puslapį ir papildyti naujomis nuotraukomis bei vaizdo įrašais.

Kaip yra užsakoma turinio kūrimo paslauga?

Norėdami užsakyti reklaminių tekstų kūrimo paslaugas, susisiekite su mumis el. laišku. Kaip įmanoma išsamiau apibūdinkite darbą, pridėkite informacijos apie tai, kokios kalbos teksto norite, galutinio teksto funkciją ir atlikimo terminą. Tada mūsų projektų vadovas susisieks su jumis, pateiks papildomų klausimų ir atsiųs kainos pasiūlymą. Jeigu kaina jums bus tinkama, mes nustatysime tinkamą rašymo stilių.

Jei norėsite užsakyti ilgesnį tekstą, reklaminių tekstų kūrėjas parašys pirmąjį puslapį, mes jums jį nusiųsime ir lauksime jūsų atsiliepimo. Gavę jūsų patvirtinimą, pratęsime teksto rašymą. Reklaminių tekstų kūrėjui baigus darbą, tekstą perduosime redaktoriui. Redaktoriui atlikus pataisymus, tekstas bus peržvelgiamas dar kartą ir atsiunčiamas jums. Jeigu jums reikia papildomų teksto įkėlimo ar dizaino paslaugų, darbo laikas atitinkamai pailgės.

Ar verta užsakyti tinklalapių turinio rašymo paslaugas, ar geriau tekstą parašyti patiems?

Daugelis įmonių domisi, ar geriau užsakyti tinklalapių turinio rašymo paslaugas, ar verčiau tekstą parašyti patiems. Užsakydami tinklalapių turinio rašymo paslaugasprofesionalių rašytojų, sutaupysite laiko ir gausite puikius rezultatus.

Daugiausiai baiminamasi, kad užsakanttinklalapių turinio rašymo paslaugas, rašytojai gali nesuprasti įmonės stiliaus ir nesugebėti pabrėžti jūsų prekių privalumų. Ši baimė yra nepagrįsta. Prieš kiekvieną projektą mes jums atsiųsime reklaminių tekstų kūrėjų rašymo stiliaus pavyzdžius. Tokiu būdu galėsite pasirinkti tinkamiausią. Mūsų reklaminių tekstų kūrėjai turi daug patirties rengiant tinklalapių tekstus. Prieš pradėdami rašymo procesą, iš jūsų susirenkame visą reikiamą informaciją – užduodame klausimus, teikiame pildyti anketas. Mūsų tinklalapių turinio rašymo darbo procesas visuomet atneša geriausius rezultatus.

SUŽINOKITE KAINA.
SULAUKITE ATSAKYMO DVIEJŲ VALANDŲ BĖGYJE!

TRANSLY VERTIMŲ BIURO TINKLARAŠTIS

Transly vertimų biuro tinklaraščio straipsniai yra parašyti patyrusių vertėjų, profesionalių rašytojų ir redaktorių. Mes mylime savo darbą.

SUSISIEKITE SU MUMIS, LAUKIAME JŪSŲ PRANEŠIMŲ

Įrašykite el. pašto adresą, pridėkite reikiamus failus ir pateikite užklausą. Mes lauksime jūsų pranešimų.