sisuloome

Kodėl verta užsakyti turinio kūrimą iš „Transly“ vertimų biuro?

ico translate

KOKYBĖ

Tarptautinis vertimo paslaugų standartas ISO 17100:2015

ico seo

GERA INVESTICIJŲ GRĄŽA (IG)

Užsienio kalbų paslaugos, kurios vysto jūsų verslą

ico writing

GREITAS APTARNAVIMAS

Draugiškas, greitas ir profesionalus bendravimas su klientais.

Kaip užsisakyti turinio kūrimą?

Norėdami užsisakyti turinio kūrimą, atsiųskite mums el. laišką arba užpildykite užklausos formą ir nurodykite šią informaciją:

  • kokio tipo tekstą norite užsakyti;
  • numatomą teksto apimtį;
  • koks yra turinio kūrimo paslaugos terminas.

Taip pat nurodykite bet kokią aktualią informaciją, kad galėtume viską išanalizuoti ir greičiau jums atsakyti.

Susisieksime su jumis per valandą ir pateiksime pasiūlymą.

Saada_päring

„Transly“ vertimų biuro privalumai

Puikūs tekstai

Kuriame nepriekaištingus ir efektyvius tekstus, kurie tarnauja jūsų verslo tikslui. Štai kodėl turinio kūrimo procese atsižvelgiame į numatytą teksto prasmę ir perteikiame ją skaitytojui ar naudotojui lengvai suprantama forma. Mūsų nuomone, puikus tekstas yra toks, kuris skamba natūraliai ir duoda norimą rezultatą. „Transly“ vertimų biuro tekstų autorių ir redaktorių sukurti tinklaraščio tekstai buvo pripažinti Estijos kalbos instituto organizuojamo konkurso „2022 Clear Message“ informacinių tekstų kategorijoje. Vertiname aiškią, nedviprasmišką ir gramatiškai taisyklingą kalbą ir visada stengiamės, kad jūsų tekstai atitiktų šias savybes.

sisuloome

Turinio kūrimas už geriausią kainą

„Transly“ siūlo turinio kūrimą geriausiu kainos ir kokybės santykiu. Rašydami turinį internetiniams puslapiams ypatingą dėmesį skiriame raktinių žodžių populiarumui, kurdami prekės ženklo pranešimus – prekės ženklo vertybėms, kurdami socialinės žiniasklaidos turinį – skaitmeninės rinkodaros strategijoms, o rengdami pranešimus spaudai – gerai žurnalistinei praktikai. Kuriame tekstus, kurie atneša jums pelną. Tad galite būti tikri, kad pateikiame jums geriausią pasiūlymą.

sisuloome soodne

Greitas turinio kūrimas

Dirbame greitai. Dėl puikių „Transly“ techninių galimybių, kvalifikuotų turinio kūrėjų ir sklandžių procesų turinio kūrimas vyksta daug greičiau. Nuolat dedame visas pastangas, kad atsakytume jums kaip įmanoma greičiau bei pasiūlytume geriausias kainas. Jei reikia, galime dar labiau pagreitinti procesą ir vieną projektą paskirti keliems turinio kūrėjams. Todėl mūsų darbas yra greitas, efektyvus ir lankstus. Galime drąsiai teigti, kad „Transly“ yra viena greičiausių turinio kūrimo paslaugų teikėjų šioje srityje.

soodne sisuloome

Sklandus turinio kūrimo procesas

Turinio kūrimo procesą padarysime kuo sklandesnį ir patogesnį. Norėdami gauti reikiamos informacijos, naudojame paprastus klausimynus. Turime daug žinių ir patirties bei sukūrėme tokius sprendimus, kurie leidžia mums sistemingai valdyti turinio kūrimą, sykiu naudoti terminų bazes ir centrinę darbo srauto sistemą. Žinome, kad projektų valdymas apima kur kas daugiau nei tik administravimą. Norint užtikrinti streso nekeliančią užsakymo patirtį, skaidrų biudžetą ir laiku atliekamus kalbos projektus, būtina turėti sklandų darbo srautą. Tad sumažinome arba automatizavome visas daug laiko reikalaujančias standartines procedūras. Galite būti tikri, kad tiek biudžetas, tiek turinio kūrimo terminas atitiks jūsų lūkesčius.

sisuloome mugav

Konfidencialumas garantuojamas

Garantuojame visų tekstų konfidencialumą. Skaitmeninė sauga, duomenų apsauga ir konfidencialumas yra aspektai, į kuriuos savo darbe žiūrime labai rimtai. Į kalbos paslaugų sutartį įeina konfidencialumo reikalavimas. Jei reikia, taip pat galime sudaryti atskirą susitarimą dėl konfidencialumo. Specialios programinės įrangos ir patikimo saugojimo serverio naudojimas padeda sumažinti duomenų nutekėjimo riziką. Duomenų nutekėjimo ir el. laiškų patekimo pas netinkamą gavėją riziką dar labiau sumažina dviejų veiksnių autentiškumo patvirtinimo el. pašto programa. Be to, į mūsų turinio kūrimo procesą integruotas kopijos kūrimas realiuoju laiku, tad jūsų duomenys su mumis yra saugūs.

konfidentsiaalne tekstibüroo

Visas kalbos paslaugas rasite vienoje vietoje

Norime, kad jūsų bendradarbiavimas su mumis būtų kuo patogesnis. Darysime viską, kad patenkintume visus jūsų pageidavimus dėl vertimo, redagavimo ir turinio kūrimo, taip pat viską, kas susiję su šiomis paslaugomis. Todėl siūlome ir paieškos optimizavimo paslaugą išverstoms svetainėms, ir lokalizavimo paslaugą internetinėms parduotuvėms. Mūsų paslaugos taip pat apima vertimo konsultacijas, vertimo kokybės vertinimą, įgarsinimą ir dubliavimą. Be to, džiaugiamės galėdami pasiūlyti mūsų tekstų maketavimo, dizaino ir spausdinimo paslaugas. Taigi, visas su turinio kūrimu susijusias paslaugas lengvai ir patogiai rasite vienoje vietoje.

täisteenus_tekstibüroo

„Transly“ vertimų biuras teikia profesionalias turinio kūrimo paslaugas ir taupo jūsų laiką bei pinigus.

Mūsų kompetentingi projektų vadovai greitai atsako į užklausas ir gali jums patarti.

Minni

Minni yra mūsų projektų vadovė, o jos specializacija – rinkodaros ir svetainių vertimas. Ji turi semiotikos bakalauro laipsnį ir verslo administravimo magistro (cum laude) laipsnį. Jos darbo patirtis apima rinkodarą, viešuosius ryšius, turinio kūrimą, paieškos sistemų optimizavimą (SEO) ir kitas skaitmenines disciplinas.

turinio kūrimas

Mūsų talentingi tekstų rašytojai kuria nuostabius tekstus

Paula

Paula yra iškalbinga reklaminių tekstų rašytoja, turinti gerus analitinius įgūdžius ir įgimtą trauką rašymui ir bendravimui. Ji laisvai kalba suomių, rusų ir švedų kalbomis, turi tarptautinių santykių ir Rytų Europos studijų jungtinį magistro laipsnį. Jos ankstesnės gyvenimo ir darbo / studijų keturiose šalyse patirtys suformavo jos tarptautinį akiratį. Ji taip pat atliko šešių mėnesių stažuotę Suomijos ambasadoje Nur Sultane ir dirbo su tokiomis NVO kaip „Amnesty International“ ir JT Helsinkio jaunimas.

Suomių kalbos vertėjas

Ramon

Ramon yra mūsų anglų kalbos redaktorius ir tekstų kūrėjas. Jis turi anglų literatūros ir istorijos bakalauro laipsnį ir istorijos magistro laipsnį, o su žodžiais dirba jau beveik 10 metų. Ramonas turi neįprastą gebėjimą beveik bet kokį tekstą paversti išskirtiniu galutiniu produktu. Jis yra stiprus kūrybinio turinio rašytojas ir netradicinis mąstytojas.

Ramon

Mari-Liis

Mari-Liis – talentinga tekstų rašytoja, kurianti įvairius tekstus socialinėms medijoms, svetainėms ir spaudai. Šiuo metu ji studijuoja lingvistiką doktorantūroje. Ji kliento viziją perteikia patraukliais žodžiais, taip pat atsižvelgia į geriausias turinio kūrimo praktikas. Dėl savo kantraus, profesionalaus ir empatiško požiūrio Mari-Liis visada pasiekia geriausių rezultatų.

tekstų kūrėjas

Turime daug patirties kuriant šių tipų tekstus. Kokio tipo tekstą norėtumėte užsisakyti?

Reklaminių tekstų kūrimas internetiniams puslapiams

Reklaminių tekstų kūrimas internetiniams puslapiams yra viena populiariausių mūsų paslaugų. Kokybiškas internetinės svetainės tekstas padeda kurti patikimą įmonės įvaizdį. Užsisakydami turinio kūrimą paslaugą iš mūsų, galite būti tikri, kad tekstai jūsų svetainėje skambės natūraliai, bus be klaidų ir atitiks jūsų strateginius tikslus. „Transly“ vertėjai ir redaktoriai išmano apie SEO, todėl svetainių, internetinių tekstų bei tinklaraščių kūrimo procese nuolat atsižvelgiama į strateginius raktinius žodžius. 

Internetinių svetainių vertimas

Rinkodaros tekstų kūrimas

Kuriame rinkodaros tekstus ir pranešimus, kurie perteikia prekės ženklo vertybes ir asmenybę bei padeda siekti strateginių įmonės tikslų. Rinkodaros tekstus apima produktų aprašymai, svetainės, internetinės parduotuvės, apžvalgos, straipsniai, šūkiai, reklamos, kampanijų pranešimai, pardavimo pasiūlymai, įmonės misijos, vizijos arba prekės ženklo vertybės. „Transly“ siūlo ne tik profesionalius rinkodaros tekstų vertimus, bet ir lokalizavimo ir perkūrimo arba kūrybinio vertimo paslaugas. 

Rinkodaros tekstų vertimas

Socialinės žiniasklaidos turinio kūrimas

Kuriame turinį „Facebook“, „LinkedIn“ ir „Twitter“ platformoms. Kurdami turinį socialinei žiniasklaidai, labiausiai siekiame įtraukti esamą sekėjų ratą ir nuosekliai didinti skaitytojų skaičių. Parengsime turinio strategiją, pagrįstą jūsų įmonės strateginiais tikslais bei sukursime įrašus visoms populiarioms socialinės žiniasklaidos platformoms.

sotsiaalmeedia sisuloome

Pranešimų spaudai rašymas

Pranešimo spaudai tikslas yra sukelti žurnalistų susidomėjimą įvykiu, veikla ar asmeniu. Kuo kruopščiau parengsite pranešimą spaudai, tuo didesnė tikimybė, kad jumis susidomės žiniasklaida. Be pranešimų spaudai tekstų rašymo, taip pat galime padėti sudaryti žiniasklaidos atstovų sąrašą ir platinti pranešimus spaudai.

Vertimas žodžiu

Techninis rašymas

Techninius tekstus apima tokios sritys kaip inžinerija, statyba, aplinkos apsauga ir technologijos, informacinės technologijos, transportas, automatika ir kt. Dažniausiai pasitaikantys tekstų tipai, kuriems reikalingas techninis vertimas, yra naudotojo vadovai, saugos instrukcijos, greito paleidimo vadovai, sąrankos vadovai, ataskaitos ir programos.

Programinės įrangos lokalizavimas

Saugos duomenų lapų rengimas

Saugos duomenų lapas – dokumentas, pateikiantis informaciją apie tai, kaip užtikrinti saugų cheminės medžiagos naudojimą visoje tiekimo grandinėje. Kadangi kiekvienas saugos duomenų lapo tiekėjas yra atsakingas už saugos duomenų lapo turinį, saugos duomenų lapų rengimą geriausia patikėti „Transly“ vertimų biurui. Ne tik verčiame tekstą, bet ir nustatome galimus esminius jo trūkumus ar neatitikimus. Turime daug patirties saugos duomenų lapų srityje. Visada laikomės naujausių atitinkamų teisės aktų ir oficialios terminologijos, kad užtikrintume jūsų saugos duomenų lapų teisingumą, aiškumą ir tikslumą.

Saugos duomenų lapų vertimas

Puikus turinio kūrimas – tai žinių ir talento derinys. Gaukite aukštos kokybės turinio kūrimo paslaugas iš „Transly“.

Kokiomis kalbomis rašome tekstus?

Lietuviško turinio kūrimas

Kuriame turinį svetainėms, internetinėms parduotuvėms, produktų aprašymams, rinkodaros medžiagai, socialinei žiniasklaidai ir dar daugiau lietuvių kalba. Siųskite mums užklausą dėl lietuviško turinio kūrimo! Lauksime jūsų užklausų.

leedu tõlge

Turinio kūrimas anglų kalba

Angliškai kalba 1,5 mlrd. žmonių visame pasaulyje! „Transly“ kuria svetainių turinį, produktų aprašymus, rinkodaros medžiagą ir kt. anglų kalba. Siųskite mums užklausą dėl angliško turinio kūrimo!

inglise tõlge

Prancūziško turinio kūrimas

Ar žinojote, kad daugiau nei 200 milijonų žmonių visame pasaulyje kalba prancūziškai? Kuriame turinį svetainėms, internetinėms parduotuvėms, produktų aprašymams, rinkodaros medžiagai, socialinei žiniasklaidai ir dar daugiau prancūzų kalba. Siųskite mums užklausą dėl prancūziško turinio kūrimo!

prantsuse-tõlge

Ispaniško turinio kūrimas

Ar žinojote, kad Europos ispanų kalba ir Lotynų Amerikos ispanų kalba skiriasi viena nuo kitos? „Transly“ kuria svetainių turinį, produktų aprašymus, rinkodaros medžiagą ir kt. ispanų kalba. Siųskite mums užklausą dėl ispaniško turinio kūrimo!

hispaania tõlge

Vokiško turinio kūrimas

Padarius rašybos klaidą vokiečiai į ją žiūrės labai nepalankiai. „Transly“ kuria svetainių turinį, produktų aprašymus, rinkodaros medžiagą ir kt. vokiečių kalba. Siųskite mums užklausą dėl vokiško turinio kūrimo! Lauksime jūsų užklausų.

saksa-tõlge

Rusiško turinio kūrimas

Ar žinojote, kad rusiškose svetainėse kreipiantis į skaitytoją yra įprasta vartoti formalųjį jūs? „Transly“ kuria svetainių turinį, produktų aprašymus, rinkodaros medžiagą ir kt. rusų kalba. Siųskite mums užklausą dėl rusiško turinio kūrimo!

vene tõlge

Turinio kūrimas suomių kalba

Ar sunku rasti suomių tekstų rašytoją? Daugiau neieškokite – mes jums padėsime! „Transly“ kuria svetainių turinį, produktų aprašymus, rinkodaros medžiagą ir kt. suomių kalba. Siųskite mums užklausą dėl suomių turinio kūrimo!

soome tõlge

Norvegiško turinio kūrimas

Ar žinojote, kad yra du norvegų kalbos rašto variantai? Šie variantai vadinami Bokmål ir Nynorsk. Kuriame turinį svetainėms, internetinėms parduotuvėms, produktų aprašymams, rinkodaros medžiagai, socialinei žiniasklaidai ir dar daugiau norvegų kalba. Siųskite mums užklausą dėl norvegiško turinio kūrimo!

norra tõlge

Estiško turinio kūrimas

Kuriame turinį svetainėms, internetinėms parduotuvėms, produktų aprašymams, rinkodaros medžiagai, socialinei žiniasklaidai ir dar daugiau estų kalba. Siųskite mums užklausą dėl estiško turinio kūrimo! Lauksime jūsų užklausų.

estonian translation

Latviško turinio kūrimas

Kuriame turinį svetainėms, internetinėms parduotuvėms, produktų aprašymams, rinkodaros medžiagai, socialinei žiniasklaidai ir dar daugiau latvių kalba. Siųskite mums užklausą dėl latviško turinio kūrimo! Lauksime jūsų užklausų.

läti tõlge

Turinio kūrimo kokybė pripažinta „Clear Message“ konkurse

„Transly“ vertimų biuro tekstų autorių sukurti tinklaraščio tekstai buvo pripažinti Estijos kalbos instituto organizuojamo konkurso „2022 Clear Message“ informacinių tekstų kategorijoje. Vertiname aiškią, nedviprasmišką ir gramatiškai taisyklingą kalbą ir visada stengiamės, kad jūsų tekstai atitiktų šias savybes.

clear message

Patikėkite mums savo tekstus. Talentingi „Transly“ vertimų biuro turinio kūrėjai kuria nuostabius tekstus.

Mūsų klientai

Admiral Markets Tallinn
allies tallinnas
Balti-Logistika Tallinn
Baltika tallinn
bcs itera tallinnas
Beckhoff tallinn
Bolt tallinn
CGI_Tallinn
elsavie_logo_Tallinn
esplan tallinn
Esto Tallinn
Fortum tallinn
hemles tallinn
ideal tallinnas
Infragate Tallinn
KPMG tallinnas
Maxima tallinn
merko Tallinnas
monestro
Moneyflow tallinn
Montonio tallinnas
Nexd tallinn
Tallinna tehnikaülikool
netgroup tallinnas
newsec tallinnas
Nobel digital tallinn
nordecon tallinnas
Printall tallinnas
Synerall tallinnas

Patikėkite mums savo tekstų rašymo projektus. Mums patinka turinio kūrimas.

Dažniausiai užduodami klausimai apie turinio kūrimą

Kokias siūlome tekstų paslaugas?

„Transly“ vertimų biuras siūlo visapusiškas vertimo paslaugas. Tai reiškia, kad mes teikiame daugybės kalbų porų vertimo paslaugas, įvairias redagavimo, reklaminių tekstų kūrimo, naujoviškas skaitmeninio teksto paslaugas ir, atsižvelgus į klientų poreikius, papildomas paslaugas, pvz., tekstų maketavimo ir tinklalapių projektavimo paslaugas. Priklausomai nuo teksto tipo, mūsų turinio kūrimo paslaugos pasiskirsto į tris grupes: reklaminių tekstų kūrimas, t.y. tekstų rašymas, techninių tekstų rašymas ir tekstų perrašymas. Tekstus rašome anglų, rusų, suomių, estų ir lietuvių kalbomis.

Kas yra reklaminių tekstų kūrimas?

Reklaminių tekstų kūrimas yra tekstų, patenkančių į reklamos ir rinkodaros kategoriją, rašymas. Reklaminiai tekstai padeda skatinti prekių ar paslaugų pardavimą. Reklaminių tekstų kūrimo tikslas yra padidinti prekės ženklo žinomumą ir paskatinti norimą vartotojų elgesį, t.y., pirkti, prisijungti prie grupių, plėsti rinkodaros žinutes ir pan. Viena iš mūsų turinio kūrimo paslaugų, kuri šiuo metu sparčiai populiarėja, yra skaitmeninis reklaminių tekstų kūrimas. Teksto paruošimo metu mūsų skaitmeninių reklaminių tekstų kūrėjas atsižvelgia į internetinio puslapio lankytojų srauto judėjimą, tinklalapio optimizavimo reikalavimus, nuorodų dalinimąsi, naršymo laiko prailginimą ir bando sumažinti svetainės atmetimo rodiklį.

Kas yra techninių tekstų rašymas?

Techninių tekstų rašymas yra techninių dokumentų rengimas. Techninių tekstų rašymas apima naudotojų vadovų sudarymą, vadovų ir prekių aprašymų kūrimą. Mūsų techninių tekstų rašytojas turi puikų loginį mąstymą ir dirba kartu su jumis, norėdamas užtikrinti naudotojo vadovų aiškumą bei išsamius prekių aprašymus. Nors naudotojų vadovus dažniausiai rengia inžinieriai, šiuo metu šis darbas dažnai tenka ir dizaineriams bei rinkodaros specialistams, taigi įmonės vis dažniau ieško techninių tekstų rašytojo paslaugų. Profesionalaus rašytojo indėlis rašant techninį tekstą yra būtinas, ypač kai tekstai svarbūs, verčiami į kitas kalbas ir platinami internete.

Kas yra tekstų perrašymas?

Perrašymas tinka tuomet, kai norite pakeisti visą tekstą arba įtraukti į jį nemažai pakeitimų. Perrašymas yra pigesnis nei reklaminių tekstų kūrimas, nes tokiu atveju nereikia ieškoti naujos kūrybinės idėjos tekstui. Naujas tekstas yra kuriamas atsižvelgiant į senąjį. Perrašymo gali reikėti, jei manote, kad tekste per daug žargono arba jo struktūra ar rašymo stilius turėtų būti kitokie. Kuomet reikia perrašyti tekstą, mes su klientais visada pradedame nuo tikslo suformulavimo. Taip pat transkribuojame garso įrašus. Pateikiame garsinius ar vaizdinius įrašus rašytine forma ir atvirkščiai – tekstus pateikiame garsine forma.

Kaip pasirinkti reklaminių tekstų kūrėją?

Kiekvienas reklaminių tekstų kūrėjas yra kitoks. Norėdami rasti tinkamą reklaminių tekstų kūrėją, turėtumėte atsižvelgti į savo prekės ženklą. Mes bendradarbiaujame su originaliais ir rimtais reklaminių tekstų kūrėjais, kurių rašymo stilius yra šnekamasis arba oficialus. Dirbame su anglų, rusų, suomių, estų ir daugelio kitų kalbų tekstų rašytojais. Tinkamą reklaminių tekstų kūrėją galite pasirinkti pagal jo rašymo stilių. Bendradarbiavimo pradžioje mes jums pasiūlysime įvairių mūsų rašytojų rašymo stilių pavyzdžių, iš kurių galėsite išsirinkti sau tinkamiausią. Tada bus atliekamas nedidelis bandomasis darbas pagal jūsų pateiktą temą. Tuomet jūs pasirinksite jums tinkamiausią reklaminių tekstų kūrėją.

Kokius tekstus rašome?

Nuo pat mūsų įmonės įkūrimo jau esame parašę nemažą kiekį tekstų, nuo inovatyvių įrenginių naudotojų vadovų, iki internetinių parduotuvių prekių aprašymų. Pastaruoju metu padaugėjo tinklalapių turinio optimizavimo paslaugų užsakymų. Mūsų skaitmeninių reklaminių tekstų kūrėjai turi reikalingą patirtį, kuri leidžia sukurti optimizuotus internetinių puslapių tekstus. Rengiame reklaminių, informacinių medžiagų, brošiūrų ir lankstinukų tekstus. Rengiame spaudos pranešimus ir siūlome su spaudos pranešimų publikacija susijusias paslaugas. Rašome straipsnius ir rengiame tekstus, skirtus naujienlaiškiams ir klientų periodiniams leidiniams. Taip pat rašome žiniasklaidos tekstus ir tinklaraščių įrašus.

Kokiomis kalbomis rašome tekstus?

Siūlome turinio kūrimo, reklaminių tekstų kūrimo, techninių tekstų rašymo ir perrašymo paslaugas anglų, rusų, suomių ir estų kalbomis, taip pat teikiame turinio kūrimo paslaugas kitomis kalbomis. Jei jums reikalinga turinio kūrimo paslauga kita kalba, susisiekite su mumis el. paštu. Mes netrukus su jumis susisieksime ir pranešime, ar galime suteikti turinio kūrimo paslaugas jūsų kalba bei aptarsime terminus ir kainas. Gimtakalbis reklaminių tekstų kūrėjas padeda užtikrinti tekstų vientisumą ir sklandumą bei atsižvelgia į tam tikros kalbos ypatybes.

Kaip skaičiuojama turinio kūrimo kaina?

Turinio kūrimo kaina priklauso nuo to, ar reikalingas reklaminių tekstų kūrimas ar techninis teksto rašymas, teksto tipo, originalo kalbos, stiliaus ir apimties, bendradarbiavimo trukmės bei norimų papildomų paslaugų, neskaitant reklaminių tekstų kūrimo, tokių kaip teksto įvedimo ar dizaino paslaugos. Žiniasklaidos įrašų rašymo kaina skiriasi nuo naudotojo vadovų sudarymo kainos, nes šios užduotys skiriasi darbų apimtimi. Norint sudaryti naudotojo vadovą, rašytojui dažnai reikia susitikti su klientu, pasinaudoti preke, aprašyta pačiame vartotojo vadove, o baigtus rašyti tinklaraščio įrašus reikia įkelti į internetinį puslapį ir papildyti naujomis nuotraukomis bei vaizdo įrašais.

Kaip yra užsakoma turinio kūrimo paslauga?

Norėdami užsakyti reklaminių tekstų kūrimo paslaugas, susisiekite su mumis el. laišku. Kaip įmanoma išsamiau apibūdinkite darbą, pridėkite informacijos apie tai, kokios kalbos teksto norite, galutinio teksto funkciją ir atlikimo terminą. Tada mūsų projektų vadovas susisieks su jumis, pateiks papildomų klausimų ir atsiųs kainos pasiūlymą. Jeigu kaina jums bus tinkama, mes nustatysime tinkamą rašymo stilių.

Turinio kūrimas ir papildomos paslaugos

Jei norėsite užsakyti ilgesnį tekstą, reklaminių tekstų kūrėjas parašys pirmąjį puslapį, mes jums jį nusiųsime ir lauksime jūsų atsiliepimo. Gavę jūsų patvirtinimą, pratęsime teksto rašymą. Reklaminių tekstų kūrėjui baigus darbą, tekstą perduosime redaktoriui. Redaktoriui atlikus pataisymus, tekstas bus peržvelgiamas dar kartą ir atsiunčiamas jums. Jeigu jums reikia papildomų teksto įkėlimo ar dizaino paslaugų, darbo laikas atitinkamai pailgės.

Ar verta užsakyti tinklalapių turinio rašymo paslaugas, ar geriau tekstą parašyti patiems?

Daugelis įmonių domisi, ar geriau užsakyti tinklalapių turinio rašymo paslaugas, ar verčiau tekstą parašyti patiems. Užsakydami tinklalapių turinio rašymo paslaugas iš profesionalių rašytojų, sutaupysite laiko ir gausite puikius rezultatus. Daugiausiai baiminamasi, kad užsakanttinklalapių turinio rašymo paslaugas, rašytojai gali nesuprasti įmonės stiliaus ir nesugebėti pabrėžti jūsų prekių privalumų. Ši baimė yra nepagrįsta. Naudojame paprastus klausimynus, kad gautume gerą jūsų verslo apžvalgą. Prieš kiekvieną projektą mes jums atsiųsime reklaminių tekstų kūrėjų rašymo stiliaus pavyzdžius. Tokiu būdu galėsite pasirinkti tinkamiausią. Mūsų reklaminių tekstų kūrėjai turi daug patirties rengiant tinklalapių tekstus. Mūsų tinklalapių turinio rašymo darbo procesas visuomet atneša geriausius rezultatus.

Patikėkite savo vertimą mums. „Transly“ vertimų biuras teikia greitas ir kokybiškas paslaugas.

SUSISIEKITE SU MUMIS, NEKANTRAUJAME SU JUMIS PABENDRAUTI

Įrašykite savo el. pašto adresą, pridėkite reikiamus failus ir pateikite užklausą. Lauksime jūsų užklausų.