SDL vertimas

SDL vertimas (saugos duomenų lapų vertimas) yra svarbi užduotis daugeliui įmonių. Su pavojingomis cheminėmis medžiagomis dirbantys darbuotojai turi būti susipažinę su saugos informacija, pateikta tų cheminių medžiagų saugos duomenų lapuose. Kai kuriais atvejais cheminių medžiagų tiekėjas pateikia saugos duomenų lapą vietine kalba, kitais atvejais vietos įmonė yra atsakinga už saugos duomenų lapo vertimo organizavimą. Saugos duomenų lapuose pateikiama vartotojams gyvybiškai svarbi informacija, todėl SDL vertimą (saugos duomenų lapų vertimą) visada turėtumėte patikėti patyrusiam vertimų biurui – vertimų biurui „Transly“!

SDL vertimas

Koks yra saugos duomenų lapo vertimo procesas?

Norėdami užsisakyti saugos duomenų lapo vertimą, atsiųskite mums el. laišką su tekstu, kurį reikia išversti, taip pat šią informaciją:

Mes jums atsiųsime kainos pasiūlymą.

Külli

Külli yra mūsų vyriausioji vertimo specialistė. Ji studijavo vertimą Talino universitete ir jau daugiau nei 15 metų dirba vertėja. Külli yra perfekcionistė, jos netenkina rezultatas, kuris nėra bent jau optimalus. Jos unikalus gebėjimas yra greitasis skaitymas. Ji puikiai supranta techniką ir geba itin tiksliai numatyti būsimas tendencijas.

Toimetaja tegevjuht

„Transly“ puikiai supranta teisės aktus ir saugos duomenų lapams keliamus kalbos reikalavimus.

Kodėl SDL vertimus (saugos duomenų lapų vertimus) verta užsisakyti iš vertimų biuro „Transly“?

ico translate

Kokybė

Tarptautinis vertimo paslaugų standartas ISO 17100:2015

ico seo

Palanki kaina

Nuolatiniams klientams siūlome nuolaidas pagal pasikartojančius vertimo segmentus

ico writing

Greitis

Draugiškas, greitas ir profesionalus bendravimas su klientais

Štai 5 priežastys, kodėl verta užsisakyti SDL vertimą (saugos duomenų lapo vertimą) pas mus.

1. Vertimas pagal galiojančius teisės aktus

Pirminiai teisės aktai, reglamentuojantys saugos duomenų lapus Europos Sąjungoje, yra REACH reglamentas ir CLP reglamentas. REACH reglamentas iš tikrųjų laikomas griežčiausiu cheminės saugos įstatymu pasaulyje. Jame nustatyti saugos duomenų lapų rengimo reikalavimai ir privaloma saugos duomenų lapų struktūra bei turinys. Dirbdami su saugos duomenų lapais, vertimų biuro „Transly“ lingvistai visada vadovaujasi naujausiomis galiojančių teisės aktų versijomis, kad jūsų vertimai atitiktų visus galiojančius teisės aktų reikalavimus.

Kehtivatest õigusaktidest lähtuv tõlge

2. Labai išsilavinę ir patyrę lingvistai

Mūsų vertėjai ir redaktoriai išmano privalomą saugos duomenų lapų struktūrą, taip pat šios srities kalbines ir vertimo taisykles. Be to, mūsų vertėjai turi profesinį išsilavinimą (dauguma jų yra įgiję vertimo magistro laipsnį) ir daug patirties verčiant saugos duomenų lapus. Europos cheminių medžiagų agentūros paskelbtose Saugos duomenų lapų rengimo gairėse aprašoma, kokia didelė atsakomybė tenka rengiant saugos duomenų lapus. Todėl SDL vertimą (saugos duomenų lapų vertimą) patikėti profesionaliems lingvistams yra atsakingas žingsnis.

tõlkeõpe

3. Išmanioji vertimo programinė įranga ir techninės galimybės

Be puikios vertimo specialistų komandos, mes taip pat naudojame modernią vertimo programinę įrangą ir techninę įrangą, kad užtikrintume, jog jūsų saugos duomenų lapo vertimai būtų teisingi ir nuoseklūs tiek kalbos, tiek formos požiūriu ir visada parengti sutartu laiku. Dėl vertimo atminčių ir terminų bazių, kurias sukuria vertimo programinė įranga, mūsų bendradarbiavimas tampa greitesnis, sklandesnis ir prieinamesnis daugelyje ateities projektų. Vertimo programinė įranga leidžia atsižvelgti į anksčiau išverstus segmentus ir pasikartojimus, kurių saugos duomenų lapuose yra nemažai. Užmezgę nuolatinę partnerystę su mumis sutaupysite laiko ir pinigų, o vertimo kokybė nenukentės – ji tik pagerės!

Uueaegne tõlketarkvara ja tehniline võimekus

4. ISO suderinamas vertimo procesas

Be to, siekiant užtikrinti tikslius ir patikimus vertimus, visi vertimų biuro „Transly“ darbo procesai atitinka ISO 17100:2015 standartą. Tai, be kita ko, reiškia, kad pirmiausia išsiaiškinsime tikslius jūsų poreikius ir lūkesčius bei patarsime. Kai viską išsiaiškinsime, pradėsime vertimo procesą. Čia svarbu pažymėti, kad visus mūsų vertimus dukart tikrina bent vienas redaktorius. Jei vertimą šviežiomis akimis peržiūri antras redaktorius, tekstas gali būti patobulintas, bet to, užtikrinama, kad apie turinį ir atlikto darbo kokybę žino ne vienas vertėjas. Galiausiai, kai vertimas bus baigtas, išklausysime jūsų atsiliepimus ir atsižvelgsime į juos ateityje.

ISO standardile vastav tõlkeprotsess

5. Motyvuoti darbuotojai ir priimtina kaina

Vertimų biuras „Transly“ dirba aistringai ir atsakingai. Mūsų tikslas – visada pranokti jūsų lūkesčius. Tai galime užtikrinti, nes vertiname savo darbuotojus, remiame jų tobulėjimą, siūlome motyvuojantį darbo užmokestį ir malonią darbo aplinką. Didžiuojamės, kad galime visa tai užtikrinti ir dar pasiūlyti konkurencingas kainas. Būtent dėl supaprastintų darbo procesų ir išmanios vertimo programinės įrangos jums nereikia per daug nerimauti, kad vertimas būtų kokybiškas. Taigi vertimų biuro „Transly“ išversti saugos duomenų lapai bus ne tik kokybiški, bet ir už priimtiną kainą.

Motiveeritud tõlkijad ja mõistlik hind

Pasirinkite profesionalų saugos duomenų lapo vertimą iš patyrusio vertimų biuro

Lietuvių kalbos vertimas

„Transly“ į lietuvių kalbą verčia interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš lietuvių kalbos į kitas kalbas. Siųskite mums užklausą dėl lietuvių kalbos vertimo! Lauksime jūsų užklausų.

leedu tõlge

Anglų kalbos vertimas

Angliškai kalba 1,5 mlrd. žmonių visame pasaulyje! „Transly“ į anglų kalbą verčia interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš anglų kalbos į kitas kalbas. Siųskite mums užklausą dėl anglų kalbos vertimo!

inglise tõlge

Prancūzų kalbos vertimas

Ar žinojote, kad daugiau nei 200 milijonų žmonių visame pasaulyje kalba prancūziškai? Į prancūzų kalbą verčiame interneto svetaines, meniu, sutartis, rinkodaros tekstus ir daugelį kitų tekstų. Taip pat verčiame iš prancūzų kalbos į kitas kalbas. Siųskite mums užklausą dėl prancūzų kalbos vertimo!

prantsuse-tõlge

Ispanų kalbos vertimas

Ar žinojote, kad Europos ispanų kalba ir Lotynų Amerikos ispanų kalba skiriasi viena nuo kitos? „Transly“ verčia svetaines, sutartis ir daug kitų dalykų į ispanų kalbą. Taip pat verčiame iš ispanų kalbos į kitas kalbas. Siųskite mums užklausą dėl ispanų kalbos vertimo!

hispaania tõlge

Italų kalbos vertimas

Italų kalba visame pasaulyje šneka maždaug 85 milijonai žmonių. Italija – taip pat patraukli eksporto rinka. „Transly“ verčia svetaines, rinkodaros tekstus, sutartis ir daug kitų dalykų į italų kalbą. Taip pat verčiame iš italų kalbos į kitas kalbas. Siųskite mums užklausą dėl italų kalbos vertimo!

Itaalia tõlge

Vokiečių kalbos vertimas

Padarius rašybos klaidą vokiečiai į ją žiūrės labai nepalankiai. „Transly“ į vokiečių kalbą verčia interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš vokiečių kalbos į kitas kalbas. Siųskite mums užklausą dėl vokiečių kalbos vertimo! Lauksime jūsų užklausų.

saksa-tõlge

Rusų kalbos vertimas

Ar žinojote, kad rusiškose svetainėse kreipiantis į skaitytoją yra įprasta vartoti formalųjį jūs? „Transly“ į nepriekaištingą rusų kalbą verčia interneto svetaines, produktų aprašymus, sutartis ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš rusų kalbos į kitas kalbas. Siųskite mums užklausą dėl rusų kalbos vertimo!

vene tõlge

Suomių kalbos vertimas

Sunkiai pavyksta rasti profesionalų suomių kalbos vertėją? Daugiau neieškokite – mes jums padėsime! „Transly“ į suomių kalbą verčia interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš suomių kalbos į kitas kalbas. Siųskite mums užklausą dėl suomių kalbos vertimo!

soome tõlge

Norvegų kalbos vertimas

Ar žinojote, kad yra du norvegų kalbos rašto variantai? Šie variantai vadinami Bokmål ir Nynorsk. Į norvegų kalbą verčiame interneto svetaines, produktų aprašymus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daugelį kitų tekstų. Taip pat verčiame iš norvegų kalbos į kitas kalbas. Siųskite mums užklausą dėl norvegų kalbos vertimo!

norra tõlge

Estų kalbos vertimas

Maždaug milijono žmonių gimtoji kalba yra estų. „Transly“ į estų kalbą verčia interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš estų kalbos į kitas kalbas. Siųskite mums užklausą dėl estų kalbos vertimo!

estonian translation

Latvių kalbos vertimas

Į latvių kalbą verčiame interneto svetaines, internetines parduotuves, produktų duomenų lapus, katalogus, rinkodaros tekstus, dokumentus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš latvių kalbos į kitas kalbas. Siųskite mums užklausą dėl latvių kalbos vertimo! Lauksime jūsų užklausų.

läti tõlge

Lenkų kalbos vertimas

Lenkų kalbos vertimas būtinas įmonėms, turinčioms klientų, partnerių ar darbuotojų iš Lenkijos. Į lenkų kalbą verčiame interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš lenkų kalbos į kitas kalbas. Atsiųskite mums užklausą dėl lenkų kalbos vertimo!

Poola tõlge

Ukrainiečių kalbos vertimas

Ukrainiečių kalba bendrauja 45 milijonai žmonių, o ukrainiečių kalbos vertimo poreikis auga visoje Europoje. „Transly“ verčia svetaines, sutartis ir daug kitų dalykų į ukrainiečių kalbą. Taip pat verčiame iš ukrainiečių kalbos į kitas kalbas. Siųskite mums užklausą dėl ukrainiečių kalbos vertimo! 

Ukraina eesti ukraina

Ar jūsų vertimo projektai neapsiriboja tik saugos duomenų lapais?

Vertimų biuras „Transly“ turi kvalifikuotų daugelio sričių ir kalbų vertėjų.

Verčiame svetaines, techninius, teisinius, medicininius, finansinius, rinkodaros ir kitus tekstus. Taip pat siūlome platų papildomų kalbų pramonės ir techninių paslaugų spektrą – tiesiog atsiųskite mums užklausą!

Tiksliai ir preciziškai išversti saugos duomenų lapai

Tikslūs ir preciziški vertimai

Atsiųskite mums užklausą!

  Dažniausiai užduodami klausimai apie saugos duomenų lapų vertimą

  Kokiomis kalbomis „Transly“ siūlo SDL vertimą (saugos duomenų lapų vertimą)?

  Saugos duomenų lapus verčiame į anglų ir kitas kalbas, įskaitant suomių, švedų, norvegų, latvių, lietuvių, vokiečių, prancūzų ir ispanų kalbas. Čia yra pagrindinės kalbos, kurias verčiame. Jei jūsų norimos vertimo kalbos sąraše nėra, vis tiek atsiųskite mums užklausą ir mes padarysime viską, kad rastume geriausią sprendimą jūsų vertimo poreikiams.

  Kiek laiko užtrunka išversti saugos duomenų lapą?

  Saugos duomenų lapo vertimas gali užtrukti 3–4 darbo dienas. Tačiau redagavimui ir teksto formatavimui tikrinti reikia papildomo laiko. Jei saugos duomenų lapų vertimus iš mūsų užsakėte anksčiau, procesas užtruks trumpiau, nes anksčiau išverstus segmentus išsaugojome specialiai jums sukurtoje vertimo atmintyje.

  Kiek kainuoja SDL vertimas (saugos duomenų lapo vertimas)?

  Saugos duomenų lapo vertimo kaina visų pirma priklauso nuo originalo ir tikslinės kalbos, dokumento turinio apimties (žodžių skaičiaus) ir termino. Internetinių svetainių tekstai dažnai turi nemažai pasikartojimų. Pasikartojimai – tai pasikartojantys saugos duomenų lapo segmentai, t. y. vienodos frazės, rekomendacijos ar nurodymai. Siūlome nuolaidą pasikartojimams.

  Lygindami skirtingų vertimų biurų pasiūlymus dėl saugos duomenų lapo vertimo, atkreipkite dėmesį į tai, kas įtraukta į pasiūlymą, pavyzdžiui, ar tai redaguotas, ar neredaguotas vertimas? Kalbant apie saugos duomenų lapų vertimą, visada protinga pasirinkti redaguotą vertimą, nes tai visgi tekstas, kuriame yra svarbios informacijos. Profesionaliai išverstas saugos duomenų lapas užtikrina, kad su cheminėmis medžiagomis dirbantys asmenys gautų informaciją, reikalingą saugiam produkto naudojimui, o medikai, ugniagesiai ir gelbėtojai galėtų imtis tinkamų veiksmų pavojingoms situacijoms išspręsti. Dėl šios priežasties visuomet turėtumėte rinktis redaguotą vertimą.

  Koks yra saugos duomenų lapo vertimo užsakymo procesas?

  Norėdami užsisakyti vertimą, atsiųskite mums el. laišką su saugos duomenų lapo tekstu, kurį reikia išversti į Word, PDF ar kitą formatą. Nepamirškite nurodyti vertimo kalbos (-ų), norimo termino ir kitos informacijos, kurią laikote reikalinga. Tada susisieksime su jumis ir pateiksime pasiūlymą, o kai patvirtinsite, kad kaina jums priimtina, mūsų vertėjai ir redaktoriai nedelsdami pradės versti jūsų saugos duomenų lapą.

  Kokias dar paslaugas siūlo „Transly“?

  Be saugos duomenų lapų ir kitų tekstų vertimo, „Transly“ vertimų biuras taip pat siūlo tokias paslaugas kaip tekstų rašymas, turinio kūrimas (anglų, rusų, suomių ir kitomis kalbomis), SEO optimizavimas užsienio kalbomis, vertimo programinės įrangos diegimas, vertimas žodžiu ir visos kitos papildomos paslaugos, įtrauktos į vertimo paslaugas. Į visas vertimo paslaugas įeina išversto teksto maketavimas ir apipavidalinimas, medžiagos užsienio kalba spausdinimas ir, jei reikia, medžiagos gabenimas į pageidaujamą vietą.

  Kadangi naudojame naujas technologijas ir ISO suderinamą sistemą, galime garantuoti puikų vertimą.

  Patikėkite savo vertimą mums. „Transly“ vertimų biuras teikia greitas ir kokybiškas paslaugas.

  SUSISIEKITE SU MUMIS, NEKANTRAUJAME SU JUMIS PABENDRAUTI

  Įrašykite savo el. pašto adresą, pridėkite reikiamus failus ir pateikite užklausą. Lauksime jūsų užklausų.