inglise tõlge

Kodėl verta užsakyti anglų kalbos vertimus iš „Transly“ vertimų biuro?

Puikūs anglų kalbos vertimai 

„Transly“ vertimų biurui suteiktas tarptautinis ISO 17100:2015 kokybės sertifikatas, reiškiantis, kad „Transly“ vertimų biuras atitinka visus vertimo paslaugų teikimo reikalavimus. Iš mūsų užsakyti anglų kalbos vertimai išlaikys originalią teksto prasmę, bus be klaidų ir natūraliai skambės skaitančiajam. Štai kodėl vertimo procese atsižvelgiame į numatytą teksto prasmę ir perteikiame ją skaitytojui ar naudotojui lengvai suprantama forma. Tvirtai tikime, kad gerą anglų kalbos vertimą lengvai supras angliškai kalbantis verslo partneris, klientas ar kolega, nepriklausomai nuo jų kilmės ir gimtosios kalbos. Atliekame tikslius ir terminologiškai teisingus teisinius vertimus. Norėdami pasiekti geriausius rezultatus, paprašysime papildomos informacijos ir, jei reikia, peržiūrėsime šaltinio tekstą. Jei norite įsitvirtinti angliškai kalbančioje rinkoje, galime lokalizuoti vertimą angliškai kalbančiai auditorijai – tai ypač svarbu verčiant svetaines, rinkodaros tekstus, saugos duomenų lapus ir pan.

inglise tõlge

Greiti anglų kalbos vertimai

Dirbame greitai. Dėl puikių „Transly“ techninių galimybių, kvalifikuotų vertėjų ir sklandžių procesų mūsų vertimai taip pat atliekami greičiau. Nuolat dedame visas pastangas, kad atsakytume jums kaip įmanoma greičiau bei pasiūlytume geriausias kainas. Jei reikia, galime dar labiau pagreitinti procesą ir vieną projektą paskirdami keliems vertėjams vienu metu. Sparčiai besivystanti neuroninio mašininio vertimo technologija padeda papildomai pagerinti mūsų darbo našumą. Šiuolaikinė vertimo programinė įranga, aptinkanti pasikartojimus tekste, dar labiau padeda paspartinti mūsų darbo procesą. Verčiant į anglų kalbą, efektyviai laikomės proceso, išlaikome lankstumą, greitai priimame sprendimus. Galime drąsiai teigti, kad „Transly“ yra viena iš greičiausių vertimo paslaugų teikėjų šioje srityje.

kiire inglise tõlge

Nebrangus anglų vertimas

„Transly“ siūlo geriausią vertimų kainos ir kokybės santykį. Mūsų vertimo projektai vykdomi naudojant moderniausias technologijas, o prie jų dirba magistro laipsnius turintys vertėjai bei profesionalūs redaktoriai. Kadangi naudojame išmanią vertimo programinę įrangą ir nuolat tobulinamas mašininio vertimo technologijas, galime pasiūlyti itin palankią kainą anglų kalbos vertimui. Taip pat siūlome nuolaidą už tekste pasikartojančius segmentus. Tai ypač svarbu nuolatiniams partneriams: kuo daugiau panašių tekstų verčiame, tuo mažesnę vertimo kainą galime pasiūlyti savo lojaliems klientams. Kiekvieną segmentą verčiame tik vieną kartą, tad už jį taip pat turėsite mokėti tik vieną kartą. Tad galite būti tikri, kad pateikiame jums geriausią pasiūlymą.

soodne inglise tõlge

Sklandus vertimo procesas

Padėsime vertimo procesą padaryti kuo sklandesnį ir patogesnį. Turėdami daug žinių ir patirties, sugebėjome sukurti sprendimus, leidžiančius mums sistemingai valdyti vertimus, sykiu naudoti vertimo atmintis, terminų bazes ir centrinę darbo srauto sistemą. Žinome, kad projektų valdymas apima daug daugiau nei tik teksto vertimą iš vienos kalbos į kitą. Norint užtikrinti streso nekeliančią užsakymo patirtį, skaidrų biudžetą ir laiku atliekamus anglų kalbos vertimus, būtina turėti sklandų darbo srautą. Tad sumažinome arba automatizavome visas daug laiko reikalaujančias standartines procedūras. Galite būti tikri, kad tiek biudžetas, tiek vertimo terminas atitiks jūsų didžiausius lūkesčius.

mugav inglise tõlge

Konfidencialumas garantuojamas

Garantuojame visų tekstų konfidencialumą. Skaitmeninė sauga, duomenų apsauga ir konfidencialumas yra aspektai, į kuriuos savo darbe žiūrime labai rimtai. Į vertimo paslaugų sutartį įeina konfidencialumo reikalavimas. Jei reikia, taip pat galime sudaryti atskirą susitarimą dėl konfidencialumo. Vertimo programinės įrangos ir patikimo saugojimo serverio naudojimas padeda sumažinti duomenų nutekėjimo riziką. Kadangi naudojama vertimo programinė įranga, failų nereikia siųsti el. paštu, o tai padeda išvengti duomenų nutekėjimo ir klaidingai nusiunčiamų el. laiškų. Be to, į mūsų vertimo procesą integruotas kopijos kūrimas realiuoju laiku, tad jūsų anglų kalbos vertimai su mumis yra saugūs.

konfidentsiaalne inglise tõlge

Visos su vertimu susijusios paslaugos iš vienos agentūros

Norime, kad jūsų bendradarbiavimas su mumis būtų kuo patogesnis. Darysime viską, kad patenkintume visus jūsų pageidavimus dėl vertimo, redagavimo ir turinio kūrimo, taip pat viską, kas susiję su šiomis paslaugomis. Todėl siūlome ir paieškos optimizavimo paslaugą išverstoms svetainėms, ir lokalizavimo paslaugą internetinėms parduotuvėms. Mūsų paslaugos taip pat apima vertimo konsultacijas, vertimo kokybės vertinimą, įgarsinimą ir dubliavimą. Be to, džiaugiamės galėdami pasiūlyti verstų tekstų maketavimo, dizaino ir spausdinimo paslaugas. Taigi, visas su anglų kalbos vertimu susijusias paslaugas lengvai ir patogiai rasite vienoje vietoje.

inglise tõlkebüroo

Külli

Külli yra mūsų vyriausioji vertimo specialistė. Ji studijavo vertimą Talino universitete ir jau daugiau nei 15 metų dirba vertėja. Külli yra perfekcionistė, jos netenkina rezultatas, kuris nėra bent jau optimalus. Jos unikalus gebėjimas yra greitasis skaitymas. Ji puikiai supranta techniką ir geba itin tiksliai numatyti būsimas tendencijas.

Toimetaja tegevjuht

„Transly“ vertimų biuras siūlo profesionalius vertimus, kurie taupo jūsų laiką ir pinigus.

Norėdami pateikti užsakymą, atsiųskite mums el. laišką arba užpildykite užklausos formą ir nurodykite šią informaciją:

  • kokios paslaugos jus domina;
  • kokiomis kalbomis jums reikia paslaugos;
  • koks yra paslaugos terminas.

Pateikdami užklausą taip pat palikite bet kokią papildomą informaciją arba failą, kad galėtume viską išanalizuoti ir pateikti tikslią kainą.

Per valandą susisieksime su jumis ir pateiksime pasiūlymą.

Saada_päring

Kurią anglų kalbos vertimo paslaugą turėčiau rinktis?

Anglų kalbos techninis vertimas

Techninis vertimas apima tokias sritis kaip inžinerija, statyba, aplinkos apsauga ir technologijos, informacinės technologijos, transportas, automatika ir kt. Dažniausiai pasitaikantys tekstų tipai, kuriems reikalingas techninis vertimas, yra, pavyzdžiui, naudotojo vadovai, saugos instrukcijos, greito paleidimo vadovai, sąrankos vadovai, ataskaitos ir programos. Techninis vertimas sudaro labai svarbią „Transly“ teikiamų paslaugų dalį. Verčiame vartotojo vadovus ir su IT susijusius tekstus į anglų kalbą, lokalizuojame programas angliškai kalbančiai rinkai, siūlome daug kitų paslaugų.

tehnikatekstide tõlkimine inglise keelde

Internetinių puslapių vertimas į anglų kalbą

Internetinių svetainių vertimas yra viena iš populiariausių mūsų teikiamų vertimo paslaugų. Kokybiškas internetinės svetainės vertimas padeda kurti patikimą įmonės įvaizdį. Dėl šios priežasties mes patogiai, greitai ir kokybiškai išversime į anglų kalbą jūsų įmonės internetinę svetainę. Vietoj rankinio internetinių tekstų kopijavimo ir skelbimo naudojame naują technologiją, kuria galime automatiškai eksportuoti internetinių svetainių tekstus ir importuoti vertimus. „Transly“ anglų kalbos vertėjai ir redaktoriai išmano SEO principus, todėl svetainių, internetinių tekstų bei tinklaraščių vertimo procese nuolat atsižvelgiama į strateginius raktinius žodžius.

kodulehe tõlkimine inglise keelde

Ekonominių tekstų vertimas į anglų kalbą

Ekonominių tekstų vertimas į anglų kalbą – svarbi sritis, apimanti metinių ataskaitų anglų kalbos vertimus, taip pat apskaitos dokumentų, banko išrašų, mokėjimo įrodymų ir kt. vertimą į anglų kalbą. „Transly“ gali pasiūlyti daug privalumų, jeigu planuojate įsigyti ekonominių tekstų anglų kalbos vertimą, pvz. finansų žodyno ir apskaitos bei bankininkystės terminijos išmanymą, konfidencialumą, greitį, gerą bendravimą, puikų kainos ir kokybės santykį.

majandustõlge inglise keelde

Teisinių tekstų vertimas į anglų kalbą

Teisinis vertimas į anglų kalbą apima sutarčių, teismo dokumentų ir teisės aktų vertimą. Vadovaudamiesi ISO sertifikuotais kokybės procesais, atliekame tikslius ir terminologiškai teisingus teisinių tekstų vertimus į anglų kalbą. „Transly“ laikosi griežtų asmens duomenų apsaugos taisyklių ir konfidencialumo reikalavimų, kurie yra ypač svarbūs teisiniams vertimams.

õigustekstide tõlkimine inglise keelde

Rinkodaros tekstų vertimas į anglų kalbą

Rinkodaros teksto vertimas į anglų kalbą gali būti laikomas sėkmingu, kai lietuvių kalba tiksliai perteikiama žinutė, vertimas atspindi prekės ženklo vertybes ir stilių, o, svarbiausia, anglų vertimas net neatrodo kaip vertimas. Rinkodaros tekstų vertimus į anglų kalbą apima produktų aprašymų, svetainių, internetinių parduotuvių, apžvalgų, straipsnių, šūkių, reklamų, kampanijų pranešimų, pardavimo pasiūlymų, įmonės misijų ar vizijų arba prekės ženklo vertybių vertimai. „Transly“ siūlo ne tik profesionalius rinkodaros tekstų vertimus, bet ir lokalizavimo ir perkūrimo anglų kalba arba kūrybinio vertimo į anglų kalbą paslaugas.

turundustekstide tõlkimine inglise keelde

Mokslinių tekstų vertimas į anglų kalbą

Mokslinių tekstų vertimas į anglų kalbą – viena pagrindinių mūsų paslaugų. Mūsų klientai: Talino universitetas, Talino technologijos universitetas, Estijos mokslinių tyrimų taryba, Estijos geologijos tarnyba, Estijos aplinkos tyrimų centras, „Praxis“ politikos studijų centras, Estijos švietimo ir mokslinių tyrimų ministerija ir kt. Versdami mokslinius straipsnius ar daktaro disertacijas į anglų kalbą, ypatingą dėmesį skiriame atitinkamai terminologijai ir glaudžiai bendradarbiaujame su klientu, kad užtikrintume kokybišką vertimą.

teadustekstide tõlkimine inglise keelde

Medicininių tekstų vertimas į anglų kalbą

Medicininis vertimas į anglų kalbą apima, be kita ko, medicinos prietaisų naudotojo vadovų, informacijos apie vaistus, pacientų informacinių lapelių, medicinos bylų, farmacinių tyrimų ir kt. vertimą į anglų kalbą. Visiems mūsų anglų kalbos vertimams taikomas ISO standarto kokybės užtikrinimo procesas, kuris garantuoja, kad vertimai į anglų kalbą bus tikslūs, atlikti laiku ir atitiks kitus kokybės standarto reikalavimus. Kiti privalumai pasirinkus „Transly“ – konfidencialumas, greitis ir puikus kainos ir kokybės santykis.

meditsiinitekstide tõlkimine inglise keelde

Saugos duomenų lapo vertimas į anglų kalbą

Saugos duomenų lapas – dokumentas, pateikiantis informaciją apie tai, kaip užtikrinti saugų cheminės medžiagos naudojimą visoje tiekimo grandinėje. Kadangi kiekvienas saugos duomenų lapo tiekėjas yra atsakingas už saugos duomenų lapo turinį, saugos duomenų lapų vertimą į anglų kalbą geriausia patikėti „Transly“ vertimų biurui. Ne tik verčiame tekstą, bet ir nustatome galimus esminius jo trūkumus ar neatitikimus. Turime didelę saugos duomenų lapų vertimo į anglų kalbą patirtį. Visada laikomės naujausių atitinkamų teisės aktų ir oficialios terminologijos, kad užtikrintume jūsų saugos duomenų lapų vertimų teisingumą, aiškumą ir tikslumą.

ohutuskaartide tõlkimine inglise keelde

Lokalizavimas anglų kalba

Programinės įrangos lokalizavimas yra kompiuterinės programos ar mobiliosios programos vertimas ir pritaikymas angliškai kalbančios šalies rinkai. Programinės įrangos lokalizavimo metu atsižvelgiama į angliškai kalbančios šalies vartotojų poreikius ir įpročius. Programinės įrangos lokalizavimo darbus „Transly“ patiki profesionaliems vertėjams, kurie turi technologinių žinių ir kuriems anglų kalba yra gimtoji.

tarkvara lokaliseerimine inglise

Anglų kalbos vertimo žodžiu paslaugos

Anglų kalbos vertimą žodžiu apima šnabždamasis vertimas, nuotolinis vertimas žodžiu, konferencijų vertimas ir nuoseklusis vertimas – vertimo paslaugos, reikalingos renginiuose, susitikimuose, mokymo kursuose, sudarant notarinius sandorius ir kt. „Transly“ anglų kalbos vertėjai žodžiu – aukštos kvalifikacijos specialistai, turintys ilgametę patirtį įvairiose srityse. Padėsime jums išsirinkti vertimo žodžiu paslaugą, geriausiai atitinkančią jūsų poreikius.

suuline tõlge inglise keelde

Sertifikuotų tekstų vertimas į anglų kalbą

Bendradarbiaujame su prisiekusiais anglų kalbos vertėjais, tad siūlome sertifikuotą oficialių dokumentų vertimą į anglų kalbą. Prisiekęs anglų kalbos vertėjas prisiima atsakomybę už vertimo teisingumą savo parašu ir antspaudu. Jei reikalingas sertifikuotas anglų vertimas, pavyzdžiui, teikiant prašymą priimti į mokyklą, keliaujant ar teismo procese, tik prisiekę vertėjai yra kompetentingi išversti tokius dokumentus į anglų kalbą.

vandetõlge inglise keelde

Geriausias vertimas – žmogaus indėlio ir technologijų rezultatas. Pasinaudokite geriausiomis „Transly“ vertimų biuro paslaugomis.

Vertimų kalbos

Lietuvių-anglų ir anglų-lietuvių vertimas

Daugiau nei du milijonai žmonių kalba lietuvių kalba kaip gimtąja kalba. „Transly“ į lietuvių kalbą verčia interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš lietuvių kalbos į anglų kalbą. Atsiųskite mums lietuvių-anglų-lietuvių vertimo užklausą! Lauksime jūsų užklausų.

leedu tõlge

Vokiečių-anglų ir anglų-vokiečių vertimas

Padarius rašybos klaidą vokiečiai į ją žiūrės labai nepalankiai. „Transly“ į vokiečių kalbą verčia interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš vokiečių kalbos į anglų kalbą. Atsiųskite mums vokiečių-anglų-vokiečių vertimo užklausą! Lauksime jūsų užklausų.

saksa-tõlge

Prancūzų-anglų ir anglų-prancūzų vertimas

Ar žinojote, kad daugiau nei 200 milijonų žmonių visame pasaulyje kalba prancūziškai? Į prancūzų kalbą verčiame interneto svetaines, meniu, sutartis, rinkodaros tekstus ir daugelį kitų tekstų. Taip pat verčiame iš prancūzų kalbos į anglų kalbą. Atsiųskite mums prancūzų-anglų-prancūzų vertimo užklausą!

prantsuse-tõlge

Ispanų-anglų ir anglų-ispanų vertimas

Ar žinojote, kad Europos ispanų kalba ir Lotynų Amerikos ispanų kalba skiriasi viena nuo kitos? „Transly“ verčia svetaines, sutartis ir daug kitų dalykų į ispanų kalbą. Taip pat verčiame iš ispanų kalbos į anglų kalbą. Siųskite mums ispanų-anglų-ispanų vertimo užklausą! 

hispaania tõlge

Italų-anglų ir anglų-italų vertimas

Italų kalba visame pasaulyje šneka maždaug 85 milijonai žmonių. Į italų kalbą verčiame interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš italų kalbos į anglų kalbą. Atsiųskite mums italų-anglų-italų kalbų vertimo užklausą! Lauksime jūsų užklausų.

Itaalia tõlge

Rusų-anglų ir anglų-rusų vertimas

Ar žinojote, kad rusiškose svetainėse kreipiantis į skaitytoją yra įprasta vartoti formalųjį jūs? „Transly“ į nepriekaištingą rusų kalbą verčia interneto svetaines, produktų aprašymus, sutartis ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš rusų kalbos į anglų kalbą. Siųskite mums rusų-anglų-rusų vertimo užklausą!

vene tõlge

Ukrainiečių-anglų ir anglų-ukrainiečių vertimas

Daugiau nei 45 mln. žmonių bendrauja gimtąja ukrainiečių kalba. „Transly“ į ukrainiečių kalbą verčia interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš ukrainiečių į anglų kalbą. Siųskite mums ukrainiečių-anglų-ukrainiečių vertimo užklausą! Lauksime jūsų užklausų.

Ukraina eesti ukraina

Norvegų-anglų ir anglų-norvegų vertimas

Apie 5 mln. žmonių gimtoji kalba yra norvegų. „Transly“ į norvegų kalbą verčia interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš norvegų kalbos į anglų kalbą. Atsiųskite mums norvegų-anglų-norvegų vertimo užklausą!

norra tõlge

Suomių-anglų ir anglų-suomių vertimas

Daugiau nei penki milijonai žmonių kalba suomiškai. „Transly“ į suomių kalbą verčia interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš suomių kalbos į anglų kalbą. Siųskite mums suomių-anglų-suomių vertimo užklausą!

soome tõlge

Latvių-anglų ir anglų-latvių vertimas

Daugiau nei vieno milijono žmonių gimtoji kalba yra latvių. Į latvių kalbą verčiame interneto svetaines, internetines parduotuves, produktų duomenų lapus, katalogus, rinkodaros tekstus, dokumentus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš latvių kalbos į anglų kalbą. Atsiųskite mums latvių-anglų-latvių vertimo užklausą! Lauksime jūsų užklausų.

läti tõlge

Lenkų-anglų ir anglų-lenkų vertimas

Lenkų kalba visame pasaulyje kalba 38 milijonai žmonių. Į lenkų kalbą verčiame interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš lenkų kalbos į anglų kalbą. Atsiųskite mums lenkų-anglų-lenkų vertimo užklausą!

Poola tõlge

Estų-anglų ir anglų-estų vertimas

Maždaug milijono žmonių gimtoji kalba yra estų. „Transly“ į lietuvių kalbą verčia interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš estų kalbos į anglų kalbą. Siųskite mums anglų-estų-anglų vertimo užklausą!

estonian translation

Patikėkite mums savo vertimus. „Transly“ vertimų biuro vertėjai verčia greitai ir kokybiškai.

Dažniausiai užduodami klausimai apie anglų kalbos vertimą

Kodėl verta versti į anglų kalbą?

Dėl didelio angliškai kalbančių žmonių skaičiaus komunikacijos medžiagos vertimas į anglų kalbą yra strategiškai geras sprendimas. Svetainės vertimas į anglų kalbą – pirmas žingsnis, norint savo produktus ar paslaugas pristatyti tarptautinėje erdvėje. Žinoma, plačiai paplitęs yra ir techninių dokumentų, produktų aprašymų, rinkodaros medžiagos ir kitų tekstų vertimas iš anglų kalbos į vietos kalbąVertimas į anglų kalbą – viena iš pagrindinių mūsų vertimų biuro paslaugų: mūsų patyrę anglų kalbos vertėjai ir anglakalbiai redaktoriai kasdien deda visas pastangas, kad klientai būtų visiškai patenkinti mūsų anglų kalbos vertimais.

Kaip turėtumėte pateikti užklausą dėl anglų kalbos vertimo?

Pateikdami anglų kalbos vertimo užklausą, jei įmanoma, pridėkite originalo tekstą. Jei originalo tekstas dar nėra visiškai parengtas, nurodykite apytikslį žodžių, kuriuos reikės išversti, skaičių. Be to, nurodykite vertimo paskirtį ir šiek tiek informacijos apie numatomą teksto auditoriją. Galiausiai nurodykite terminą, reikiamą formatą ir bet kokius specialius vertimo reikalavimus. Užsakydami vertimą į anglų kalbą, nepamirškite nurodyti, ar vertimas turi būti atliktas Amerikos, Didžiosios Britanijos, Australijos, Naujosios Zelandijos, Pietų Afrikos ar kita anglų kalba.

Kaip nustatoma anglų kalbos vertimų kaina?

Vertimo į anglų kalbą paslauga yra nebrangi. Tačiau nepamirškite, kad, pavyzdžiui, Pietų Afrikos anglų kalbos vertimai yra brangesni nei amerikiečių ir britų anglų kalbos vertimai. Vertimo į anglų kalbą kainą daugiausia lemia teksto sritis: reklaminių tekstų bendromis temomis vertimai yra pigesni už, pavyzdžiui, medicininių tekstų vertimus, nes, kad būtų užtikrintas terminologijos tikslumas, pastariesiems reikia specialisto vertėjo, redaktoriaus ar eksperto. Savo nuolatiniams klientams siūlome patrauklią nuolaidų sistemą, nes naudojame tokią vertimo programinę įrangą, kuri leidžia atsižvelgti į pakartotinius segmentus. Tai reiškia, kad pasikartojančios teksto dalys mūsų klientams leidžia sutaupyti nemažai pinigų.

Kokie yra dažniausi anglų kalbos vertimo užsakymai?

Dauguma anglų kalbos vertimų užsakymų yra susiję su gaminių dokumentacija, naudotojo vadovais, medicininiais tekstais, informacine medžiaga, rinkodaros tekstais, tinklalapiais, paraiškomis, dokumentais ar korespondencija. Taip pat verčiame teisinius tekstus ir grožinę literatūrą į anglų kalbą. Be to, siūlome anglų kalbos vertimų kokybės vertinimą. Taip pat savo klientams siūlome greitąjį vertimą į anglų kalbą. Tai reiškia, kad jei jums reikia vertimą gauti greitai, stengsimės prisitaikyti prie jūsų ir rasti būdą, kaip paruošti vertimą tada, kai jums jo reikia, neprarandant kokybės.

Angliškų reklaminių tekstų kūrimas – viskas, ką turite žinoti

Turinio kūrimas anglų kalba tampa vis populiaresnis visame pasaulyje. Į eksportą orientuotos įmonės dažnai pardavimus, rinkodarą ir produktų kūrimo procesus vykdo tik anglų kalba. Daugelis vietinių pradedančiųjų įmonių ir produktų kūrėjų kartais parengia naudotojo vadovus, pardavimo medžiagą ir produktų katalogus anglų kalba, jeigu to prireiktų ateityje. Užsakant angliškų reklaminių tekstų kūrimą, būtina atsižvelgti į tikslinėje rinkoje vartojamos anglų kalbos įvairovę. Siūlome turinio kūrimo amerikiečių, britų ir kitomis anglų kalbomis paslaugas. Mūsų tekstus anglų kalba visada rengia tekstų autoriai, kuriems anglų kalba yra gimtoji ir kurie puikiai išmano anglų kalbos sritį, žodžių konotacijas ir konteksto poveikį.

O kaip dėl angliškų tekstų redagavimo?

Jei patys išvertėte tekstą į anglų kalbą ir jis jums svarbus, rekomenduotina, kad jį patikrintų anglakalbis redaktorius. Taip pat, jei iš vertimų biuro gavote vertimą į anglų kalbą ir nesate visiškai juo patenkinti, verta pagalvoti apie profesionalaus redagavimo paslaugą. Mūsų anglų kalbos redaktorių gimtoji kalba yra anglų, jie taip pat turi anglų filologijos išsilavinimą. Kasdien stengiamės užtikrinti, kad būtumėte patenkinti mūsų vertimais iš anglų kalbos arba į anglų kalbą ir suredaguotais tekstais.

Kokią vietą pasaulyje užima anglų kalba?

Anglų kalba – viena iš labiausiai paplitusių kalbų pasaulyje. Pagal gimtakalbių skaičių ją lenkia tik kinų mandarinų ir ispanų kalbos. Angliškai kalba beveik 1,5 mlrd. žmonių visame pasaulyje, iš kurių apie 375 mln. yra gimtakalbiai. Anglų kalba dažnai vadinama pasaulio verslo kalba, nes šiais laikais didžioji dalis kasdienės verslo komunikacijos vyksta anglų kalba. Be to, daugiau nei 50 % viso turinio internete yra anglų kalba. Todėl anglų kalba yra viena iš svarbiausių kalbų, į kurią reikia versti medžiagą, nesvarbu, ar jums reikia verslo dokumentų, internetinio turinio, socialinių medijų pranešimų ar rinkodaros medžiagos.

Iš ko turėtumėte užsisakyti anglų kalbos vertimus?

Daugelis dažnai mano, kad anglų kalbos vertimus gali lengvai atlikti bet kas, kas bent kažkiek moka anglų kalbą. Jei pasirinksite tokį variantą, anglų kalbos vertimą gausite ir galėsite padėti varnelę, tačiau užsienyje gyvenantis draugas nepakeis profesionalaus vertėjo, be to, tikėtina, kad jūsų tekste bus daugybė gramatinių ir faktinių klaidų, o vartojama anglų kalba gimtakalbiams neretai atrodys nerišli ar net juokinga. Mūsų vertimų biuras parinks jūsų projektui patį tinkamiausią vertėją iš savo talentingų profesionalų būrio. Patikėkite mumis – nesigailėsite užsisakę vertimus iš vertimų biuro, samdančio specialiai apmokytus vertėjus, kurių darbą dar kartą patikrina patyręs redaktorius. Iš tikrųjų aukštos kokybės anglų kalbos vertimus gali atlikti tik vertėjas, kuriam anglų kalba yra gimtoji, kuris ilgą laiką gyvena ar gyveno anglakalbėje aplinkoje arba kuris turi kalbų studijų diplomą ir yra profesionaliai parengtas vertimo srityje. Mūsų anglų kalbos vertimus redaguoja gimtakalbiai. Verčiame ir redaguojame tiek amerikiečių, tiek britų anglų kalbas.

Kodėl anglų kalba vartojama taip plačiai?

Anglų kalba ne visada buvo lingua franca. Įvairiais istorijos laikotarpiais šis vaidmuo atiteko prancūzų, ispanų, portugalų ir lotynų kalboms. Tačiau pastaroji iš esmės prarado savo kaip pasaulinės kalbos reikšmę, o anglų kalbos reikšmė laikui bėgant tik didėjo. Tai lėmė ne tiek anglų kalbos morfologija ar leksikologija, kiek pasaulinė anglakalbių šalių įtaka. Anglų kalba pradėjo populiarėti Britų imperijos laikais, kuri buvo didžiausia kolonijinė imperija istorijoje, kadaise užėmusi beveik 24 % pasaulio sausumos ploto, tarp jų Australijos, JAV, Kanados, Indijos ir daugelio Pietryčių Azijos šalių teritorijas. Britai savo kolonijose statė pastatus ir gatves, mokė vietinius gyventojus naujų įgūdžių ir taip padėjo pagrindus anglų kalbos įsigalėjimui. Britų imperija gyvavo ilgai, tačiau galutinai žlugo XX a. viduryje. Iki tol anglų kalba jau buvo įsigalėjusi tokiose šalyse kaip Indija, Malaizija, Brunėjus, Maldyvai, Mauricijus, Afganistanas, Kuveitas, Pietų Afrika, Gana, Gambija, Siera Leonė, Svazilandas ir daugelyje kitų. Anglų kalba, oficiali tokių galingų ekonomikų, kaip Jungtinės Valstijos, Australija ir Kanada, kalba, dar labiau stiprino savo įtaką ir plėtojosi kitose išsivysčiusiose šalyse. Vėliau, kai Holivudas užgožė kitų šalių kino pramonę, anglų kalba taip pat tapo pasauline medijų kultūros kalba. Visi šie veiksniai ir lėmė, kodėl anglų kalba šiandien yra tokia populiari.

Kurie internetiniai žodynai geriausiai verčia į anglų kalbą?

Vertimams atlikti vertėjai naudoja žodynus ir terminų bazes. Viena mėgstamiausių mūsų vertėjų duomenų bazių yra Termbases.eu. Teksto pobūdis nurodo, kad žodynas vertimui bus tinkamiausias. Kiekvienam tekstui iš nuolat atnaujinamo žodynų sąrašo galima pasirinkti geriausią žodyną. Geriausiai žinomas internetinis žodynas, žinoma, yra „Google Translate“. Deja, kol kas neuroninis mašininis vertimas galimas ne visomis kalbomis, tačiau „Google“ deda daug pastangų, kad dirbtiniu intelektu pagrįsti vertimo įrankiai kuo greičiau būtų prieinami visomis kalbomis.