hispaania tõlkimine

Kodėl verta užsakyti ispanų kalbos vertimus iš „Transly“ vertimų biuro?

Puikūs ispanų kalbos vertimai 

„Transly“ vertimų biurui suteiktas tarptautinis ISO 17100:2015 kokybės sertifikatas, reiškiantis, kad „Transly“ vertimų biuras atitinka visus vertimo paslaugų teikimo reikalavimus. Iš mūsų užsakyti ispanų kalbos vertimai išlaikys originalią teksto prasmę, bus be klaidų ir natūraliai skambės skaitančiajam. Štai kodėl vertimo procese atsižvelgiame į numatytą teksto prasmę ir perteikiame ją skaitytojui ar naudotojui lengvai suprantama forma. Tvirtai tikime, kad gerą ispanų kalbos vertimą lengvai supras ispaniškai kalbantis verslo partneris, klientas ar kolega, nepriklausomai nuo jų kilmės ir gimtosios kalbos. Atliekame tikslius ir terminologiškai teisingus teisinius vertimus. Norėdami pasiekti geriausius rezultatus, paprašysime papildomos informacijos ir, jei reikia, peržiūrėsime šaltinio tekstą. Jei norite įsitvirtinti ispaniškai kalbančioje rinkoje, galime lokalizuoti vertimą ispaniškai kalbančiai auditorijai – tai ypač svarbu verčiant svetaines, rinkodaros tekstus, saugos duomenų lapus ir pan.

hispaania tõlge

Greiti ispanų kalbos vertimai

Dirbame greitai. Dėl puikių „Transly“ techninių galimybių, kvalifikuotų vertėjų ir sklandžių procesų mūsų vertimai taip pat atliekami greičiau. Nuolat dedame visas pastangas, kad atsakytume jums kaip įmanoma greičiau bei pasiūlytume geriausias kainas. Jei reikia, galime dar labiau pagreitinti procesą ir vieną projektą paskirdami keliems vertėjams vienu metu. Sparčiai besivystanti neuroninio mašininio vertimo technologija padeda papildomai pagerinti mūsų darbo našumą. Šiuolaikinė vertimo programinė įranga, aptinkanti pasikartojimus tekste, dar labiau padeda paspartinti mūsų darbo procesą. Verčiant į ispanų kalbą, efektyviai laikomės proceso, išlaikome lankstumą, greitai priimame sprendimus. Galime drąsiai teigti, kad „Transly“ yra viena iš greičiausių vertimo paslaugų teikėjų šioje srityje.

kiire hispaania tõlge

Nebrangus ispanų vertimas

„Transly“ siūlo geriausią vertimų kainos ir kokybės santykį. Mūsų vertimo projektai vykdomi naudojant moderniausias technologijas, o prie jų dirba magistro laipsnius turintys vertėjai bei profesionalūs redaktoriai. Kadangi naudojame išmanią vertimo programinę įrangą ir nuolat tobulinamas mašininio vertimo technologijas, galime pasiūlyti itin palankią kainą ispanų kalbos vertimui. Taip pat siūlome nuolaidą už tekste pasikartojančius segmentus. Tai ypač svarbu nuolatiniams partneriams: kuo daugiau panašių tekstų verčiame, tuo mažesnę vertimo kainą galime pasiūlyti savo lojaliems klientams. Kiekvieną segmentą verčiame tik vieną kartą, tad už jį taip pat turėsite mokėti tik vieną kartą. Tad galite būti tikri, kad pateikiame jums geriausią pasiūlymą.

soodne hispaania tõlge

Sklandus vertimo procesas

Padėsime vertimo procesą padaryti kuo sklandesnį ir patogesnį. Turėdami daug žinių ir patirties, sugebėjome sukurti sprendimus, leidžiančius mums sistemingai valdyti vertimus, sykiu naudoti vertimo atmintis, terminų bazes ir centrinę darbo srauto sistemą. Žinome, kad projektų valdymas apima daug daugiau nei tik teksto vertimą iš vienos kalbos į kitą. Norint užtikrinti streso nekeliančią užsakymo patirtį, skaidrų biudžetą ir laiku atliekamus ispanų kalbos vertimus, būtina turėti sklandų darbo srautą. Tad sumažinome arba automatizavome visas daug laiko reikalaujančias standartines procedūras. Galite būti tikri, kad tiek biudžetas, tiek vertimo terminas atitiks jūsų didžiausius lūkesčius.

mugav hispaania tõlge

Konfidencialumas garantuojamas

Garantuojame visų tekstų konfidencialumą. Skaitmeninė sauga, duomenų apsauga ir konfidencialumas yra aspektai, į kuriuos savo darbe žiūrime labai rimtai. Į vertimo paslaugų sutartį įeina konfidencialumo reikalavimas. Jei reikia, taip pat galime sudaryti atskirą susitarimą dėl konfidencialumo. Vertimo programinės įrangos ir patikimo saugojimo serverio naudojimas padeda sumažinti duomenų nutekėjimo riziką. Kadangi naudojama vertimo programinė įranga, failų nereikia siųsti el. paštu, o tai padeda išvengti duomenų nutekėjimo ir klaidingai nusiunčiamų el. laiškų. Be to, į mūsų vertimo procesą integruotas kopijos kūrimas realiuoju laiku, tad jūsų ispanų kalbos vertimai su mumis yra saugūs.

konfidentsiaalne hispaania tõlge

Visos su vertimu susijusios paslaugos iš vienos agentūros

Norime, kad jūsų bendradarbiavimas su mumis būtų kuo patogesnis. Darysime viską, kad patenkintume visus jūsų pageidavimus dėl vertimo, redagavimo ir turinio kūrimo, taip pat viską, kas susiję su šiomis paslaugomis. Todėl siūlome ir paieškos optimizavimo paslaugą išverstoms svetainėms, ir lokalizavimo paslaugą internetinėms parduotuvėms. Mūsų paslaugos taip pat apima vertimo konsultacijas, vertimo kokybės vertinimą, įgarsinimą ir dubliavimą. Be to, džiaugiamės galėdami pasiūlyti verstų tekstų maketavimo, dizaino ir spausdinimo paslaugas. Taigi, visas su ispanų kalbos vertimu susijusias paslaugas lengvai ir patogiai rasite vienoje vietoje.

hispaania tõlkebüroo

Külli

Külli yra mūsų vyriausioji vertimo specialistė. Ji studijavo vertimą Talino universitete ir jau daugiau nei 15 metų dirba vertėja. Külli yra perfekcionistė, jos netenkina rezultatas, kuris nėra bent jau optimalus. Jos unikalus gebėjimas yra greitasis skaitymas. Ji puikiai supranta techniką ir geba itin tiksliai numatyti būsimas tendencijas.

Toimetaja tegevjuht

„Transly“ vertimų biuras siūlo profesionalius vertimus, kurie taupo jūsų laiką ir pinigus.

Norėdami pateikti užsakymą, atsiųskite mums el. laišką arba užpildykite užklausos formą ir nurodykite šią informaciją:

 • kokios paslaugos jus domina;
 • kokiomis kalbomis jums reikia paslaugos;
 • koks yra paslaugos terminas.

Pateikdami užklausą taip pat palikite bet kokią papildomą informaciją arba failą, kad galėtume viską išanalizuoti ir pateikti tikslią kainą.

Per valandą susisieksime su jumis ir pateiksime pasiūlymą.

Saada_päring

Ispanų kalbos techninis vertimas

Techninis vertimas apima tokias sritis kaip inžinerija, statyba, aplinkos apsauga ir technologijos, informacinės technologijos, transportas, automatika ir kt. Dažniausiai pasitaikantys tekstų tipai, kuriems reikalingas techninis vertimas, yra, pavyzdžiui, naudotojo vadovai, saugos instrukcijos, greito paleidimo vadovai, sąrankos vadovai, ataskaitos ir programos. Techninis vertimas sudaro labai svarbią „Transly“ teikiamų paslaugų dalį. Verčiame vartotojo vadovus ir su IT susijusius tekstus į ispanų kalbą, lokalizuojame programas ispaniškai kalbančiai rinkai, siūlome daug kitų paslaugų.

tehnikateksti tõlkimine hispaania keelde

Internetinių puslapių vertimas į ispanų kalbą

Internetinių svetainių vertimas yra viena iš populiariausių mūsų teikiamų vertimo paslaugų. Kokybiškas internetinės svetainės vertimas padeda kurti patikimą įmonės įvaizdį. Dėl šios priežasties mes patogiai, greitai ir kokybiškai išversime į ispanų kalbą jūsų įmonės internetinę svetainę. Vietoj rankinio internetinių tekstų kopijavimo ir skelbimo naudojame naują technologiją, kuria galime automatiškai eksportuoti internetinių svetainių tekstus ir importuoti vertimus. „Transly“ ispanų kalbos vertėjai ir redaktoriai išmano SEO principus, todėl svetainių, internetinių tekstų bei tinklaraščių vertimo procese nuolat atsižvelgiama į strateginius raktinius žodžius.

kodulehe tõlkimine hispaania keelde

Ekonominių tekstų vertimas į ispanų kalbą

Ekonominių tekstų vertimas į ispanų kalbą – svarbi sritis, apimanti metinių ataskaitų ispanų kalbos vertimus, taip pat apskaitos dokumentų, banko išrašų, mokėjimo įrodymų ir kt. vertimą į ispanų kalbą. „Transly“ gali pasiūlyti daug privalumų, jeigu planuojate įsigyti ekonominių tekstų ispanų kalbos vertimą, pvz. finansų žodyno ir apskaitos bei bankininkystės terminijos išmanymą, konfidencialumą, greitį, gerą bendravimą, puikų kainos ir kokybės santykį.

majandustõlge hispaania keelde

Teisinių tekstų vertimas į ispanų kalbą

Teisinis vertimas į ispanų kalbą apima sutarčių, teismo dokumentų ir teisės aktų vertimą. Vadovaudamiesi ISO sertifikuotais kokybės procesais, atliekame tikslius ir terminologiškai teisingus teisinių tekstų vertimus į ispanų kalbą. „Transly“ laikosi griežtų asmens duomenų apsaugos taisyklių ir konfidencialumo reikalavimų, kurie yra ypač svarbūs teisiniams vertimams.

õigustekstide tõlkimine hispaania keelde

Rinkodaros tekstų vertimas į ispanų kalbą

Rinkodaros teksto vertimas į ispanų kalbą gali būti laikomas sėkmingu, kai lietuvių kalba tiksliai perteikiama žinutė, vertimas atspindi prekės ženklo vertybes ir stilių, o, svarbiausia, ispanų vertimas net neatrodo kaip vertimas. Rinkodaros tekstų vertimus į ispanų kalbą apima produktų aprašymų, svetainių, internetinių parduotuvių, apžvalgų, straipsnių, šūkių, reklamų, kampanijų pranešimų, pardavimo pasiūlymų, įmonės misijų ar vizijų arba prekės ženklo vertybių vertimai. „Transly“ siūlo ne tik profesionalius rinkodaros tekstų vertimus, bet ir lokalizavimo ir perkūrimo ispanų kalba arba kūrybinio vertimo į ispanų kalbą paslaugas.

turundusteksti tõlkimine hispaania keelde

Mokslinių tekstų vertimas į ispanų kalbą

Mokslinių tekstų vertimas į ispanų kalbą – viena pagrindinių mūsų paslaugų. Mūsų klientai: Talino universitetas, Talino technologijos universitetas, Estijos mokslinių tyrimų taryba, Estijos geologijos tarnyba, Estijos aplinkos tyrimų centras, „Praxis“ politikos studijų centras, Estijos švietimo ir mokslinių tyrimų ministerija ir kt. Versdami mokslinius straipsnius ar daktaro disertacijas į ispanų kalbą, ypatingą dėmesį skiriame atitinkamai terminologijai ir glaudžiai bendradarbiaujame su klientu, kad užtikrintume kokybišką vertimą.

teadustekstide tõlkimine hispaania keelde

Medicininių tekstų vertimas į ispanų kalbą

Medicininis vertimas į ispanų kalbą apima, be kita ko, medicinos prietaisų naudotojo vadovų, informacijos apie vaistus, pacientų informacinių lapelių, medicinos bylų, farmacinių tyrimų ir kt. vertimą į ispanų kalbą. Visiems mūsų ispanų kalbos vertimams taikomas ISO standarto kokybės užtikrinimo procesas, kuris garantuoja, kad vertimai į ispanų kalbą bus tikslūs, atlikti laiku ir atitiks kitus kokybės standarto reikalavimus. Kiti privalumai pasirinkus „Transly“ – konfidencialumas, greitis ir puikus kainos ir kokybės santykis.

meditsiinitekstide tõlkimine hispaania keelde

Saugos duomenų lapo vertimas į ispanų kalbą

Saugos duomenų lapas – dokumentas, pateikiantis informaciją apie tai, kaip užtikrinti saugų cheminės medžiagos naudojimą visoje tiekimo grandinėje. Kadangi kiekvienas saugos duomenų lapo tiekėjas yra atsakingas už saugos duomenų lapo turinį, saugos duomenų lapų vertimą į ispanų kalbą geriausia patikėti „Transly“ vertimų biurui. Ne tik verčiame tekstą, bet ir nustatome galimus esminius jo trūkumus ar neatitikimus. Turime didelę saugos duomenų lapų vertimo į ispanų kalbą patirtį. Visada laikomės naujausių atitinkamų teisės aktų ir oficialios terminologijos, kad užtikrintume jūsų saugos duomenų lapų vertimų teisingumą, aiškumą ir tikslumą.

ohutuskaartide tõlkimine hispaania keelde

Lokalizavimas ispanų kalba

Programinės įrangos lokalizavimas yra kompiuterinės programos ar mobiliosios programos vertimas ir pritaikymas ispaniškai kalbančios šalies rinkai. Programinės įrangos lokalizavimo metu atsižvelgiama į ispaniškai kalbančios šalies vartotojų poreikius ir įpročius. Programinės įrangos lokalizavimo darbus „Transly“ patiki profesionaliems vertėjams, kurie turi technologinių žinių ir kuriems ispanų kalba yra gimtoji.

tarkvara lokaliseerimine hispaania

Ispanų kalbos vertimo žodžiu paslaugos

Ispanų kalbos vertimą žodžiu apima šnabždamasis vertimas, nuotolinis vertimas žodžiu, konferencijų vertimas ir nuoseklusis vertimas – vertimo paslaugos, reikalingos renginiuose, susitikimuose, mokymo kursuose, sudarant notarinius sandorius ir kt. „Transly“ ispanų kalbos vertėjai žodžiu – aukštos kvalifikacijos specialistai, turintys ilgametę patirtį įvairiose srityse. Padėsime jums išsirinkti vertimo žodžiu paslaugą, geriausiai atitinkančią jūsų poreikius.

suuline tõlge hispaania keelde

Sertifikuotų tekstų vertimas į ispanų kalbą

Bendradarbiaujame su prisiekusiais ispanų kalbos vertėjais, tad siūlome sertifikuotą oficialių dokumentų vertimą į ispanų kalbą. Prisiekęs ispanų kalbos vertėjas prisiima atsakomybę už vertimo teisingumą savo parašu ir antspaudu. Jei reikalingas sertifikuotas ispanų vertimas, pavyzdžiui, teikiant prašymą priimti į mokyklą, keliaujant ar teismo procese, tik prisiekę vertėjai yra kompetentingi išversti tokius dokumentus į ispanų kalbą.

vandetõlge hispaania keelde

Geriausias vertimas – žmogaus indėlio ir technologijų rezultatas. Pasinaudokite geriausiomis „Transly“ vertimų biuro paslaugomis.

Vertimų kalbos

Lietuvių-ispanų ir ispanų-lietuvių vertimas

Daugiau nei du milijonai žmonių kalba lietuvių kalba kaip gimtąja kalba. „Transly“ į lietuvių kalbą verčia interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš lietuvių kalbos į ispanų kalbą. Atsiųskite mums lietuvių-ispanų-lietuvių vertimo užklausą! Lauksime jūsų užklausų.

leedu tõlge

Anglų-ispanų ir ispanų-anglų vertimas

Angliškai kalba 1,5 mlrd. žmonių visame pasaulyje! „Transly“ į anglų kalbą verčia interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš anglų kalbos į ispanų kalbą. Siųskite mums anglų-ispanų-anglų vertimo užklausą!

inglise tõlge

Vokiečių-ispanų ir ispanų-vokiečių vertimas

Padarius rašybos klaidą vokiečiai į ją žiūrės labai nepalankiai. „Transly“ į vokiečių kalbą verčia interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš vokiečių kalbos į ispanų kalbą. Atsiųskite mums vokiečių-ispanų-vokiečių vertimo užklausą! Lauksime jūsų užklausų.

saksa-tõlge

Prancūzų-ispanų ir ispanų-prancūzų vertimas

Ar žinojote, kad daugiau nei 200 milijonų žmonių visame pasaulyje kalba prancūziškai? Į prancūzų kalbą verčiame interneto svetaines, meniu, sutartis, rinkodaros tekstus ir daugelį kitų tekstų. Taip pat verčiame iš prancūzų kalbos į ispanų kalbą. Atsiųskite mums prancūzų-ispanų-prancūzų vertimo užklausą!

prantsuse-tõlge

Italų-ispanų ir ispanų-italų vertimas

Italų kalba visame pasaulyje šneka maždaug 85 milijonai žmonių. Į italų kalbą verčiame interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš italų kalbos į ispanų kalbą. Atsiųskite mums italų-ispanų-italų kalbų vertimo užklausą! Lauksime jūsų užklausų.

Itaalia tõlge

Ukrainiečių-ispanų ir ispanų-ukrainiečių vertimas

Daugiau nei 45 mln. žmonių bendrauja gimtąja ukrainiečių kalba. „Transly“ į ukrainiečių kalbą verčia interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš ukrainiečių į ispanų kalbą. Siųskite mums ukrainiečių-ispanų-ukrainiečių vertimo užklausą! Lauksime jūsų užklausų.

Ukraina eesti ukraina

Rusų-ispanų ir ispanų-rusų vertimas

Ar žinojote, kad rusiškose svetainėse kreipiantis į skaitytoją yra įprasta vartoti formalųjį jūs? „Transly“ į nepriekaištingą rusų kalbą verčia interneto svetaines, produktų aprašymus, sutartis ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš rusų kalbos į ispanų kalbą. Atsiųskite mums rusų-ispanų-rusų vertimo užklausą!

vene tõlge

Suomių-ispanų ir ispanų-suomių vertimas

Daugiau nei penki milijonai žmonių kalba suomiškai. „Transly“ į suomių kalbą verčia interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš suomių kalbos į ispanų kalbą. Atsiųskite mums suomių-ispanų-suomių vertimo užklausą!

soome tõlge

Norvegų-ispanų ir ispanų-norvegų vertimas

Apie 5 mln. žmonių gimtoji kalba yra norvegų. „Transly“ į norvegų kalbą verčia interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš norvegų kalbos į ispanų kalbą. Atsiųskite mums norvegų-ispanų-norvegų vertimo užklausą!

norra tõlge

Latvių-ispanų ir ispanų-anglų vertimas

Daugiau nei vieno milijono žmonių gimtoji kalba yra latvių. Į latvių kalbą verčiame interneto svetaines, internetines parduotuves, produktų duomenų lapus, katalogus, rinkodaros tekstus, dokumentus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš latvių kalbos į ispanų kalbą. Atsiųskite mums latvių-ispanų-latvių vertimo užklausą! Lauksime jūsų užklausų.

läti tõlge

Lenkų-ispanų ir ispanų-lenkų vertimas

Lenkų kalba visame pasaulyje kalba 38 milijonai žmonių. Į lenkų kalbą verčiame interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš lenkų kalbos į ispanų kalbą. Atsiųskite mums lenkų-ispanų-lenkų vertimo užklausą!

Poola tõlge

Estų-ispanų ir ispanų-estų vertimas

Maždaug milijono žmonių gimtoji kalba yra estų. „Transly“ į estų kalbą verčia interneto svetaines, vartotojo vadovus, lankstinukus, sutartis, rinkodaros tekstus ir daug kitų dalykų. Taip pat verčiame iš estų kalbos į ispanų kalbą. Atsiųskite mums ispanų-estų-ispanų vertimo užklausą!

estonian translation

Patikėkite mums savo vertimus. „Transly“ vertimų biuro vertėjai verčia greitai ir kokybiškai.

Dažniausiai užduodami klausimai apie ispanų kalbos vertimą

Kodėl reikėtų versti į ispanų kalbą?

Ispanų kalba yra plačiai naudojama. Ispanų kalbos vertimai yra svarbūs importuojant prekes iš rinkų, kuriose naudojama ispanų kalba, leidžiant ispanų kalbos literatūrą ar dirbant su ispanų kalbos dokumentais, korespondencija ir pan. Atliekame vertimus į ispanų kalbą ir iš ispanų kalbos į kitas kalbas. Vertimų biure Transly, visi vertimai į ispanų kalbą atliekami gimtakalbių ispanų kalbos vertėjų arba vertėjų, kurie ilgai gyveno ispanų kalbinėje aplinkoje ir moką kalbą C2 lygiu. Mes visada stengiamės, kad darbo rezultatai jus tenkintų.

Kokį vaidmenį pasaulyje atlieka ispanų kalba?

Ispanų kalba yra labai plačiai paplitusi. Po bendrinės kinų kalbos, tai yra antroji plačiausiai naudojama kalba pasaulyje. Ispanų kalba yra viena iš oficialių kalbų naudojamų Jungtinių Tautų organizacijoje ir Europos Sąjungoje. Tai taip pat yra daugelio Pietų Amerikos valstybinių organizacijų pirminė kalba. Ispaniškai kalba 570 milijonai žmonių. Iš visų kalbančiųjų šia kalba 470 milijonams žmonių tai yra gimtoji kalba. Ispanų kalba yra 20 šalių oficiali kalba (sąrašas pagal gyventojų skaičių): Meksika, Kolumbija, Ispanija, Argentina, Peru, Venesuela, Čilė, Ekvadoras, Gvatemala, Kuba, Bolivija, Dominikos Respublika, Hondūras, Paragvajus, Salvadoras, Nikaragva, Kosta Rika, Puerto Rikas, Panama, Urugvajus ir Pusiaujo Gvinėja. Reikėtų paminėti, kad JAV ispanų kalba šneka 52 milijonai žmonių – 23 % visos JAV populiacijos. Ispanų rinkoje vyrauja elektroninė komercija ir nuo vietos nepriklausomi verslo sektoriai, nes ispaniškai kalbantys žmonės yra pasiskirstę po daugelį šalių.

Ką reiktų žinoti prieš užsakant ispanų kalbos vertimą?

Ispanų kalbos vertimai nėra brangūs, o jų atlikimo laikas yra įprastas. „Transly“ vertimų biuro vertėjų ir redaktorių gimtoji kalba yra ispanų, kurie praėję profesionalius mokymus ir puikiai moka originalo kalbą. Mes siūlome specializuotų tekstų, internetinių puslapių, grožinės literatūros, IT ir įvairių rinkodaros tekstų vertimus. Siūlome ir kitas su vertimu susijusias paslaugas, pavyzdžiui vertimų optimizavimas paieškos sistemoms.

Kokie yra dažniausi ispanų kalbos vertimo užsakymai?

Norėtume, kad mūsų internetinį puslapį išverstumėte į ispanų kalbą. Mums reikėtų informacinio lapelio pacientui vertimo iš ispanų į anglų kalbą. Norėtume išversti šį garso failą ispanų kalba. Ar galite išversti prekių informaciją iš anglų kalbos į ispanų kalbą ir tekstą perkelti į mūsų internetinį puslapį? Kokia yra vieno puslapio kaina verčiant iš ispanų kalbos? Dažniausiai pasitaikančios užklausos mūsų vertimų biurui:

Gavę jūsų užklausą, stengiamės atsakyti per 1-2 valandas. Mums yra svarbūs klientų poreikiai, todėl siūlome greitas vertimo paslaugas už palankią kainą. Mūsų patyrę vertėjai ir draugiški projektų vadovai stengiasi atitikti klientų poreikius ir pateikti kokybiškus, jų reikalavimus atitinkančius vertimus.

Kas ispanų kalbą daro įdomia?

Pačioje Ispanijoje ispaniškai kalba 90 % žmonių. Kitos šalyje naudojamos kalbos yra katalonų, galisų ir baskų. Dėl ispanų kalbos atsirado kelios kreolų kalbos. Jos yra gramatiškai paprastesnės, sukurtos iš dviejų ar daugiau kalbų mišinių. Kreolų kalbosvartojamos Filipinuose (chavacano kalba), Aruboje, Bonere ir Kiurasao (papiamento kalba) ir Izraelyje (ladino arba žydų-ispanų kalba). Ispanų kalbą stipriai paveikė arabų kalba, nes 711 m. arabams užkariavus Pirėnų pusiasalį, jie į regioną įnešė savitą kultūrą, architektūrą ir kalbą. Štai keli ispaniški žodžiai sudaryti iš arabų kalbos „la alfombra“ (liet. kilimas), „la almendra“ (liet. migdolas) ir „la almohada“ (liet. pagalvė). Ispanų kalba yra detali, poetinė ir išraiškinga. Dėl šios priežasties ispanų kalbos vertimai yra ilgesni nei originalus tekstas. Pavyzdžiui frazė „en el sentido de las agujas del reloj“ lietuviškai reiškia „pagal laikrodžio rodyklę“.

Kodėl verta žengti į ispanų rinką?

Stipriausios ekonominės valstybės kalbančios ispanų kalba yra Meksika ir Argentina. Šių šalių ekonomika pastaraisiais metais stabiliai augo, o ir jų perkamoji galia yra didelė. Tačiau Kolumbijos, Peru ir Venesuelos ekonominės prognozės yra kiek niūresnės. Nors iš ispaniškai kalbančių šalių Kolumbijos BVP yra didžiausias, šalies ekonominis augimas siekia vos kelis procentus, o infliacija yra beveik 5 %. Kolumbijos, Peru ir Venesuelos visuomenėje vis dar susiduriama su nelygybe, šalyse vyrauja nedarbo problema ir valstybinės skolos. Šiuo metu politinė padėtis Venesueloje yra nestabili. Dėl šios priežasties rinkos atžvilgiu geriau yra sutelkti dėmesį į kitas ispaniškai kalbančias šalis tokias kaip Meksika, Argentina, Ispanija, Čilė, Kosta Rika, Puerto Rikas, Panama ir į JAV gyvenančius ispanus. Manoma, kad dėl imigracijos iki 2050 m. JAV gyvenančių ispanų skaičius išaugs iki 100 milijonų. Ispanų kalbos sritis yra labai plati, todėl verta apsvarstyti galimybę pristatyti savo gaminius ar paslaugas ispanų kalbos rinkai, nes bendra ispaniškai kalbančių šalių perkamoji galia yra 2,6 trilijonai dolerių.

Į ką reikėtų atsižvelgti prieš patenkant į Ispanijos rinką?

Ispanijoje yra 46 milijonai gyventojų, ši šalis – pagrindinė rinka Vakarų Europoje. Ispanija yra Vidurio Europos laiko zonoje (išskyrus Kanarų salas), pagrindinė valiuta – euras, o Ispanijos gyventų perkamoji galia išlieka truputį didesnė nei Europos vidurkis, todėl tai patraukli ir vertinga rinka, ypač kitose ES valstybėse esančioms įmonėms. Norint sukurti partnerystės ryšius su ispanais, reikia žinoti kelis svarbus dalykus.

 • Didžioji dalis ispaniškų įmonių ir kompanijų nedirba tarp 13:00 val. ir 16:00 val., nes šiuo laiku žmonės keliauja namo papietauti ir pailsėti.
 • Verslo susitikime būkite tikslūs, bet atminkite, kad ispanai mėgsta vėluoti bent 15 minučių. Tą patį galima sakyti ir apie įvairių renginių pradžią.
 • Ispanai žvelgia tiesiai į akis, o jų rankos paspaudimas tvirtas. Tarp verslo partnerių yra būdingi apsikabinimai ir tapšnojimai per petį.
 • Ispanai nemėgsta duoti tiek daug asmeninės erdvės, lyginant su kitais europiečiais. Kalbantis jiems yra natūralu stovėti arti ir liesti pašnekovą, pavyzdžiui, patapšnoti ranką.
 • Ispanijoje tikimasi, kad moterys bus pasitikinčios savimi, tačiau aprangos kodas turi išlikti santūrus, kad būtų lygiavertės partnerės su vyrais, kurių pasaulinėje verslo sferoje yra daugiau.
 • Ispanijos įmonių valdymo kultūra yra gana autoritariška. Sprendimus priima vadovai, kurie yra vadinami „el jefe“ arba „el patron“, o darbuotojai nuolankiai vykdo duotus nurodymus.

Kokie kultūriniai apribojimai vyrauja Ispanijoje?

Ispanų kultūra turi tam tikrų ypatumų, yra gestų, temų ir žodžių, kurių verčiau vengti užsiimant verslu su ispanais.

 • Rankų gestas, kurio reikšmė yra „viskas gerai“ (suformuotas apskritimas su rodomuoju pirštu ir nykščiu), Ispanijoje ir Prancūzijoje nederamas.
 • Ką nors pasikviesti arčiau naudojant sulenktą rodomąjį pirštą yra nemandagu, geriau yra naudoti visą ranką.
 • Darbo pokalbių metu venkite kalbėti per daug apie savo profesinius pasiekimus ir darbo patirtį, nes tai nėra laikoma svarbiausia.

Geriausias būdas sėkmei pasiekti yra pademonstruoti savo asmenybę. Sudarykite gerą įspūdį savo verslo partneriui.

Skaityti daugiau

VERTIMŲ BIURAS, VERTIMAI RAŠTU, REDAGAVIMAS, TURINIO KŪRIMAS, VERTIMO PASLAUGOS, APIE MUS